Jump to content
Dogomania

WESTIK, niewidoma sunia - MA DOM


mshume

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja uważam że jesteś teraz nie w porządku w stosunku do mnie, bo ja wysyłałam Ci Asior wiadomość prywatną z linkiem do strony na terrierkowie już 2 października a oto dowód i treść:

[quote name='Evelynkaa']Cześć Asior
Rozumiem że dzwoniła do Ciebie dziewczyna z Warszawy. Jeśli chodzi o wizytę przedadopcyjną to znam sporo ludzi z Warszawy co by mogli podjechać. Ta Agnieszka zarejestrowała się na forum Terrierkowa, wydaje się być naprawdę ok. Z resztą podaję link do rozmowy:
[url]http://www.terierkowo**********/teriery-w-potrzebie,17/12-tygodniowy-niewidomy-westik-szuka-dt-ds,3528.html[/url]
dwie strony.
Jeśli wiesz ona postanowiła w pięć minut że jest zdecydowana a Twoje znajome się wahają to myślę że nie ma się nad czym zastanawiać. Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie. Tak jak pisałam powyżej że ja jestem w stanie Ci podać parę Weściarzy z dogo które mogą podskoczyć na wizytę.
Pozdrawiam
Ewelina[/QUOTE]

a tu druga wiadomość wysłana z kontem na facebooku tej Agnieszki:

[quote name='Evelynkaa']Rozumiem Cię ale prawdopodobnie czeka ją wspaniały domek w Warszawie, blisko weterynarza-okulisty Gańcorza.....miej to na uwadze....może nie warto mieć ją blisko. Ważne żeby miała dobrze, to profil tej dziewczyny na facebooku:
[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=1777318477[/url][/QUOTE]

Więc nie życzę sobie stwierdzenia że robiliśmy czy też pisaliśmy coś za plecami!!! Ale to przykład na to że należy wszystko pisać ofen na forum a nie w prywatnych wiadomościach.
Agnieszka też zajmuję się adopcjami co widać szczególnie na koncie na facebooku więc proszę Cię nie mów tu o doświadczeniu w adopcjach. Ja rozumiem to jest Wasza decyzja i ja nie mam wpływu na nią i wiem że wybieracie najlepszy domek i takie macie prawo. Ale nie życzę sobie stwierdzeń że jakaś dyskusja odbyła się bez Twojej wiedzy, bo miałaś od początku dostęp do rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

moja droga.. po pierwsze nie miałam konta na terierkowie, jak i nie zamierzałam go zakładać.. Ja naprawdę mam co robić, i czasem po prostu nie wiem jak się nazywam.. Wracam do domu wieczorem a mam dwójkę dzieci, którymi też trzeba się zająć.. Dlatego nie mam czasu na kolejne fora i na ich czytanie..... Poczytałam dopiero jak dostałam info od kogoś, ze po mnie pojechaliście...
Po drugie konto na facebooku mam od kilku dni, i kompletnie nie umiem się taj jeszcze poruszać, jak i nie wiem, czy ten link do facebooka nie wysyłałaś mi kiedy jeszcze nie miałam konta więc w ogóle nie miałam możliwości tam wejść...
To o doświadczeniu w adopcjach pisałam ogólnie a nie TYLKO do Ciebie. Nie mów mi też, ze jesteś oburzona, że za plecami bo tak jak mówiłam, ja tamtego forum nie czytałam więc dla mnie to za plecami.
A to co było pisane na tamtym forum powinno być mi zarzucone tutaj :roll:
mnie o nic nie chodzi, tylko o to, że nie miałaś ani Ty ani nikt stamtąd odwagi mi w twarz powiedzieć, że jestem be bo nie wybrałam domku z Warszawy a wybrałam domek z krakowa dla swojej wygody... :angryy: a to bzdura.. bo jak pisałam już pies jest na "stanie " KTOZ-u i nie ja mam ostateczną decyzje w tej sprawie...
To tyle, nie ma sensu dalej sie szarpać.... bo i po co.. Sunia jutro jedzie do nowego domku :loveu: i nie żałuje swojej decyzji!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ojtam, ojtam, :eviltong:
To raczej nie robale, bo po zmianie karmy na intestinal jej przeszło ;)

...................

no a teraz wieści.. :)
[B]Fionka idzie do nowego, SWOJEGO domku w sobotę[/B] ;)
:multi::multi::multi: jej nowa Pani już nie może się doczekać :loveu:[/QUOTE]

Asior , no nie bądz ...... wiesz czym ..:evil_lol:
napisz coś więcej o domku pliss

Fionka >> ludzia , ludzia swojego będziesz miała , ale ostatnio wieści, no :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie musisz być zalogowana na forum żeby czytać wątek, właśnie w tym celu wysłałam Ci linka żeby pokazać Ci prowadzoną dyskusję.
Po drugie trzeba było na wstępie całego wątku napisać że szukasz jej domku w Krakowie żeby w przyszłości dopilnować sterylizacji a nie dopiero jak się znalazł chętny domek to powiedziałaś nie bo nie a dopiero też potem wytłumaczyłaś dlaczego. Wybacz ale po Twoim poście miałam prawo sądzić że chcesz sunie zatrzymać dla swoich znajomych a nie dla przypadkowego domku bo w typie rasy piesek i w ogóle taki fajny. I namawianie koleżanki, która też nie miała możliwości zabrania suni był już dla mnie przegięciem.
Sory ale przyszła właścicielka suni już też się zarejestrowała na forum, dostała też parę rad odnoście Westika ale też wiem kto jest tym "kimś" kto się poskarżył że ktoś po Tobie pojechał na forum a żeby nie było niedomówień to kopiuję całą tą stronę na forum terierkowo żeby wszyscy widzieli jak to twierdzisz że po Tobie jadą.

Link to comment
Share on other sites

szanowna Evelynkoo, jak zauważyłaś, nie ja zakładałam wątek więc nie ja mogłam napisać , że szukam domku w Krakowie.. Nie robiłam też Fionce ŻADNEGO ogłoszenia, więc o co te pretensje...Pani która do mnie dzwoniła OD RAZU powiedziałam, ze domek raczej w krakowie wchodzi w gre.... NICZEGO nie zatajałam... i nie mówiłam, ze nie bo nie, tylko powiedziałam dziewczynie że na przypilnowaniu sterylki mi zależy...
Po drugie, chciałam zaznaczyć, że osoba która ma mieć Fionkę jest osobą kompletnie mi obcą, pierwszy raz ją widziałam na oczy w bodajże poniedziałek.. więc nie wiem skąd tekst że wolę wydać ją osobie znajomej.... Swojej koleżance sama odradzałam adopcję Fionki, kiedy dowiedziałam się jak trudna to rasa (w sensie delikatności żołądka), ale jeśli powiesz, że gdybyś miała do wybory koleżankę i osobę całkiem obcą, z innego miasta to nie wybrała byś koleżanki... to w życiu Ci nie uwierzę...

Nie ważne, nie ma sensu się tłumaczyć, bo Wy i tak już osądziliście mnie i moje nieodpowiedzialne postępowanie..
Nie obchodzi mnie to.. wydałam mnóstwo psów, niektóre nawet nad morze i jakoś nigdy mi do głowy nie przyszło wydawać psa do pierwszego domku który się nawinie.... i nadal będę tak postępować ;) zresztą wiele osób na dogo robi tak jak ja, niestety ni wszyscy mają na tyle cywilnej odwagi bo jawnie sprzeciwiać się atakom ;)

avii, nowy domek mam nadzieje sam się zaloguje i opowie o sobie :)
To młoda dziewczyna (chyba 25 lat), mieszkająca i pracująca w krakowie .Mieszka sama...
:) Czasem jeździ do rodzinnego domu w szczecinie i wtedy mała będzie podróżować razem z nią ;)
Jest na maxa zakochana w małej i choć twierdzi, ze nie da jej spać w łóżku, to wiem, ze i tak się złamie :p
Byłam wczoraj u niej z Fionką i mała nie pójdzie w całkiem obce miejsce ;)
Co chcecie jeszcze wiedzieć??

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze w 10 poście na pierwszej stornie, w dniu kiedy ją zabrałaś do siebie pisałaś że szukasz jej domu ze złotymi klamkami ale o Krakowie nie było mowy. Po drugie gdybym miała koleżankę i wiedziała że szuka psiaka, że bardzo chce to jak najbardziej bym wydała koleżance, ale nie w momencie kiedy koleżanka od początku miała wątpliwości. Tym bardziej gdy się dowiedziałaś że są delikatne to może jednak nie....nie rozumiem tego!!! Bo co bo będzie droższy w utrzymaniu, trzeba będzie bardziej uważać?? tak jest droższy westik w utrzymaniu i trzeba bardzo uważać co się daje jeść, jeszcze dochodzi fryzjer min raz na 3 miesiące i tak pół wypłaty nie ma!!!!!
Ja wiem że chciałaś dla suni jak najlepiej ale uwierz mi że z Twoich postów wcale to nie wynikało, a pierwszy chętny domek nigdy nie musi być najgorszy i wcale nie trzeba czekać na inny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Po drugie gdybym miała koleżankę i wiedziała że szuka psiaka, że bardzo chce to jak najbardziej bym wydała koleżance, ale nie w momencie kiedy koleżanka od początku miała wątpliwości.
[/QUOTE]
ja pierdziele, koleżanka nie miała wątpliwości co do tego czy chce pieska drogiego w utrzymaniu czy nie, ale powiedziałam jej, ze mała i tak nie zostanie wydana zanim nie skończy jej się biegunka... i dałam jej czas na zastanowienie.... NIE BYŁO MOWY O KASIE BO KOLEŻANKA JEST KASIASTA!!!!!!!!

[quote name='Evelynkaa']Tym bardziej gdy się dowiedziałaś że są delikatne to może jednak nie....nie rozumiem tego!!! Bo co bo będzie droższy w utrzymaniu, trzeba będzie bardziej uważać?? tak jest droższy westik w utrzymaniu i trzeba bardzo uważać co się daje jeść, jeszcze dochodzi fryzjer min raz na 3 miesiące i tak pół wypłaty nie ma!!!!![/QUOTE]

nie ma sensu komentować, przerabiasz moje słowa jak Ci pasuje.. ja nigdzie nie pisałam, ze chodziło o kasę a jedynie, ze o delikatność..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Po pierwsze w 10 poście na pierwszej stornie, w dniu kiedy ją zabrałaś do siebie pisałaś że szukasz jej domu ze złotymi klamkami ale o Krakowie nie było mowy. Po drugie gdybym miała koleżankę i wiedziała że szuka psiaka, że bardzo chce to jak najbardziej bym wydała koleżance, ale nie w momencie kiedy koleżanka od początku miała wątpliwości. Tym bardziej gdy się dowiedziałaś że są delikatne to może jednak nie....nie rozumiem tego!!! Bo co bo będzie droższy w utrzymaniu, trzeba będzie bardziej uważać?? tak jest droższy westik w utrzymaniu i trzeba bardzo uważać co się daje jeść, jeszcze dochodzi fryzjer min raz na 3 miesiące i tak pół wypłaty nie ma!!!!!
Ja wiem że chciałaś dla suni jak najlepiej ale uwierz mi że z Twoich postów wcale to nie wynikało, a pierwszy chętny domek nigdy nie musi być najgorszy i wcale nie trzeba czekać na inny.[/QUOTE] widzę, że zaczyna się dzielenie włosa na czworo. Nie ważne co, kto i jak interpretował posty Asiora ... ważne jest aby pies znalazł się we własnym domu. Im bliżej osoby bezpośrednio zaangażowanej (zakochanej) w życie psa tym lepiej. jestem przekonana, że gdyby nie znalazł się dom w Krakowie byłby brany pod uwagę dom w Warszawie. Adopcja psa to nie 'allegro' i nie ma opcji "kup teraz".
Nie wiem czemu ma służyć ta dyskusja przecież tutaj chodzi o dobro psa. Jestem na wielu wątkach gdzie zdarza się, że po psa zgłasza się kilka domków i wybiera się ten optymalnie najlepszy. To chyba normalne.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny luzu trochę
Evelynka wybacz ale to Asior jest opiekunką psiaka i ona decyduje do którego domu odda psiaka, Nam nic do tego.
Sorry ale czemu zawsze jak jest ładny psiak to ludzie się o niego biją a zwykłych szaraków nikt nie chce??
Nie róbmy z tego wątku kolejnej przepychanki cieszmy się, że maleńka lada moment będzie w swoim prawdziwym domku :):)

Link to comment
Share on other sites

To następnym razem jeśli będziemy mieć chętnego do adopcji to powiemy żeby się zgłosił jako drugi albo nawet trzeci bo przecież pierwszy jest zawsze najgorszy!!! Właśnie takie stwierdzenie wynika z Waszych postów!! I nie chodzi tylko o kasę ale tez o czas na odpowiednią pielęgnację.
Atomówka ale tu nie chodzi o przepychankę ale że zrobiono ze mnie człowieka przez którego na forum terierkowo wszyscy pojechali po Asiorze, a że wszyscy to tak samo zrozumieli jak ja to już nie moja wina!
Ja nie pisałam że mam pretensje w sprawie wyboru domku, owszem proponowałam Agnieszkę ale to nie oznacza że zgadzam się że łatwiej będzie przypilnować sterylkę, choć i za granicą można tego dopilnować jak się chce. Ale nie lubię jak ktoś na mnie zrzuca winę za coś....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']To następnym razem jeśli będziemy mieć chętnego do adopcji to powiemy żeby się zgłosił jako drugi albo nawet trzeci bo przecież pierwszy jest zawsze najgorszy!!! Właśnie takie stwierdzenie wynika z Waszych postów!! I nie chodzi tylko o kasę ale tez o czas na odpowiednią pielęgnację.[/QUOTE]

Sorki , że się wtrącam ale to co piszesz zaczyna być już nieznośne. Cieszmy się, że mała perełeczka ma dom, bo to przecież o to chodzi, a nie róbmy z adopcji allegro lub innej giełdy.
Asior dasz jakieś zdjątka małej z nowego domu ? Jak nie to wsiadam w moje wozidełko, biorę bracika do pomocy (wiesz, że słusznej postury jest) obieram kurs na Kraka i własnymi łapskami Cię uduszę:razz:

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze Evelynko ( a jestem całkowicie obiektywna bo nie znam żadnej z Was), że czytając Twoję i Asiora posty tu i na terierkowie nie czułam, żeby ktokolwiek Cię odebrał w ten sposób. Wybacz ale chyba trochę demonizujesz. Postronna osoba taka jak ja nie zwróciłaby w ogóle na to uwagi, gdyby nie Wasze dalsze przepychanki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Powiem szczerze Evelynko ( a jestem całkowicie obiektywna bo nie znam żadnej z Was), że czytając Twoję i Asiora posty tu i na terierkowie nie czułam, żeby ktokolwiek Cię odebrał w ten sposób. Wybacz ale chyba trochę demonizujesz. Postronna osoba taka jak ja nie zwróciłaby w ogóle na to uwagi, gdyby nie Wasze dalsze przepychanki.[/QUOTE]

Wystarczył mi post zatytułowany do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']
Sorry ale czemu zawsze jak jest ładny psiak to ludzie się o niego biją a zwykłych szaraków nikt nie chce??[/QUOTE]

dodaj jeszcze, że rasowy :roll:
niestety, o kundelka nie było by tej całej dyskusji... no cóż...tego nie zmienimy...

[quote name='Grosziwo']
Asior dasz jakieś zdjątka małej z nowego domu ? Jak nie to wsiadam w moje wozidełko, biorę bracika do pomocy (wiesz, że słusznej postury jest) obieram kurs na Kraka i własnymi łapskami Cię uduszę:razz:[/QUOTE]
Grosziwo my dear.. to chyba się skuszę i nie dam zdjęć małej :p Tylko po to, byś przyjechała wreszcie do Krakowa :evil_lol:

[quote name='Atomowka']Na pierwszej fotce wygląda jak srebrna kuleczka. Miodzio.[/QUOTE]

bo taka brudna była :cool3: ale dziś ją wykompciałam, żeby do domku nie poszła jak brudaska, tylko jak śnieżno biała kula :)

[quote name='Evelynkaa']Wystarczył mi post zatytułowany do mnie.[/QUOTE]

bardzo przepraszam, że poczułaś się tak urażona.. post nie był zatytułowany do Ciebie po to by Cię posądzić o całe zło tego świata, tylko dlatego, z byłaś jedyną przedstawicielką terierkowa tu na dogo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']

bo taka brudna była :cool3: ale dziś ją wykompciałam, żeby do domku nie poszła jak brudaska, tylko jak śnieżno biała kula :)

[/QUOTE]


ja chcę zdjęcia tej wymytej ..platynki ...
no gdzie zdjęcia tej kulki :lol:

Asior a jak samo kompanie nie bała się ??
Moja niestety panikuje , a im starsza tym gorzej , lazienka wyglądała jak po tajfunie ...
wanienke dla niemowlaka :roll: musiałam zakupić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

avii, w sumie nie było tragedii... wsadziłam ją do małej miski (tak po kolana) i wyprałam dokładnie... trochę się bała ale bez jakiejś strasznej paniki....
Ale mokra wyglądała jak by była cała łysa bo tylko różową skórkę było widać a sierści nie.... Po kąpieli była piękną puchatą kuleczką :)
No a dziś rano jej nowa mamusia przyjechała po njią. Mała dostała odemnie wyprawkę :) obróżkę czerwoną ze srebrnymi kropeczkami i szeleczki też czerwone też ze srebrnymi kropeczkami :)
Pusto jakoś bez tej małej rozrabiaki :roll:
ta gnida mała tak się rozkręciła jak zaczęła zdrowieć, że tylko gryzła za nogawkę lub rozwalała mi kuchnie....
Ale najbardziej podobało mi się to jak pięknie jeździła w torbie.. Ponieważ codziennie jeździła ze mną do pracy to w torbie czuła się jak w niebie :) grzecznie siedziała, nie próbowała wyskakiwać i zasypiała.. po prostu ideał...
Jej nowa mamcia zapisać ma się na dogo, to powkleja zdjęcia jakie nacykałyśmy u niej w domu jak byłam na wizycie przedadopcyjnej ;)

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia z nowego domku :)

[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1294/img0025cp.jpg[/IMG]

[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8359/img0027lf.jpg[/IMG]

[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1515/img0031qs.jpg[/IMG]

[IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4813/img0033et.jpg[/IMG]

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7803/img0051wb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...