Jump to content
Dogomania

Wrocław. 15-sto letni Filip z chorym sercem u Kasi. Dziadziuś Filip odszedl za TM.


iwa77

Recommended Posts

Tego biednego psa ludzie potraktowali jak śmiecia ... Podrzucono go nocą , bardzo chorego i przerażonego, pod bramę Kliniki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.W mniemaniu tych "jakże empatycznych "ludzi miał to chyba być gest " dobrego serca " - przecież nie otruli starucha , nie zatłukli , nie wyrzucili do lasu ... Mam nadzieję,że sumienie będzie ich długo gryzło...
Psa znaleźli rano pracownicy , lekarze z Kliniki zajęli się nim , zaopatrzyli wstępnie medycznie , ale psinek nie mógł u nich przeciez zostać na stałe . I tak powiadomiono schronisko , karetka pojechala i przwiozła biedaka do schronu.

W schronisku pies wylądował 22.09.2010 i otrzymał numerek 1521/10.
Został umieszczony w izolatce. Wiek oceniono na ok.15 lat.
Zdiagnozowano u niego szmery w sercu i silną tachykardię .
Piesio jest bardzo wyniszczony , chudy i cały wyłysiały , skóra pokryta licznymi strupami .


Rozmawiałam z lekarzem - pies potrzebuje na cito DT i dużo spokoju . W warunkach domowych przy podawaniu leków ( Vetmedin + Fortekor) ma szansę staruszek jeszcze sobie pożyć ...
W schronisku stres wykończy to schorowane biedne serduszko ...

Nadalam piesiowi robocze imię : FILIP

Fotki z izolatki :

[IMG]http://up.picr.de/5310098.jpg[/IMG]

[IMG]http://s1.up.picr.de/5310099.jpg[/IMG]

[IMG]http://s2.up.picr.de/5310100.jpg[/IMG]

Edited by iwa77
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja na niego mówię Misiu :) - ale on nie jest w takim złym stanie - tylko futro ma przetarte - wczoraj np. bardzo interesował się suczka demi - Majką :) normalnie nie mogłam gościa oderwać od koleżanki :). natomiast pisząc o staruszku szorściaku co ledwo łapinkę zadziera, to myślałam o innym psie - po przeciwnej stronie izolatki - większy od Filipka - Misia.

Link to comment
Share on other sites

Bidulek. Schronisko dobija te dziadki psychicznie. Jak codziennie u nich jestem i dłużej połażę z nimi ,to sie rozruszaja i uśmiechają, a w tych klatkach wpadają w depresję - np. dziadzio - jak ze mną codziennie łaził godzine i jadł domowe obiadki, to było ok, a jak teraz, to znowu ma kręciołka. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Czy ktos może pomóc z ogloszeniami ??? Prosze ![/QUOTE]

Iwuś,wynajdź bazarek z ogłoszeniami,ja zapłacę-przeslij mi link bazarku na pw.Może znajdziesz taki,co jest allegro wliczone w cene bazarku ogłoszeniowego,a jak nie to ktos koniecznie musi zrobic allegro,bo ja nie umiem.Działaj,a ja opłacę
Buziaczki i przytulanki dla dziadunia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']wpadlam na watek, juz robie allegro.[/QUOTE]

Po stokroć dziękuję _Laruś,że wysłuchałas mojej prośby:loveu::loveu::loveu:

Iwuś,już biegnę na tamten bazarek ogłoszeniowy,zamówić Filipkowi pakiecik ogłoszeniowy:)
Niech się chłopaczkowi poszczęści:loveu:

No właśnie,tel do kontaktu i mail potrzebny;) i czy tekst taki jak poczatek pierwszej strony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][B]Allegro [URL]http://allegro.pl/psi-smiec-odarty-ze-wszystkiego-serce-peka-pies-i1254696099.html[/URL][/B]

[B]Reniu ;) serce za serce, Twoje ogromne serce dla psiakow sprawia, ze trzeba gnac, bo wzywa sluzba ;)[/B]
[/QUOTE]

Kocham Cię:loveu::loveu::loveu:

Dziękuję:buzi:


O! _Larus,wyróznij proszę allegro na 2 tyg za 12,50,czy jakos tak,i daj mi nr konta-zapłacę;)

Link to comment
Share on other sites

Iwuś,jednak zamówiłam zestaw ogłoszeniowy na tym wątku.Aby 5 zł wiecej,a drugie tyle ogłoszeń,więc i szanse na domek wieksze:)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191834-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-!-Zamów-66-ogłoszeń-za-10zł.Do-31.10.2010./page10[/URL]

Ale nie ukrywam,że najbardziej licze na cudne allegro zrobione przez _Lare:loveu:.Jednak poprzez allegro najwięcej psiaków znajduje domki.Oby nasz Filipek miał takie szczęście...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki moje kochane - działacie jak burza . Boże , jak ja sie Wamz Filipem odwdzieczę za tyle serca . ..
Ja dzisiaj cały dzionek znowu w schronie , między innymi spdzony z Filipkiem . Mam nowe foteczki Filipka , zaraz wstawię .
[B]Kontakt w sprawie adopcji oczywiście do mnie : tel 605 546 486 oraz mail. [email][email protected][/email]. [/B]
Allego oczywiście miodzio :)
Filipek podreptał dzisiaj dzielnie ze mną , załatwil sie ładnie i na spacerku dość żywo zareagowal na młodziutkie psie panienki :)
Oprócz tego serduszka i starsznie chorej skórki to jeszcze siadają mu nóżki tylne - idzie tak sztywno , nieraz sie rozjedzie i siusia czasami jak dziewczynka :)bo tak łatwiej ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Kocham Cię:loveu::loveu::loveu:

Dziękuję:buzi:


O! _Larus,wyróznij proszę allegro na 2 tyg za 12,50,czy jakos tak,i daj mi nr konta-zapłacę;)[/QUOTE]

Oki, się robi :)

Fajnie iwa, że z nim wyszłaś, bidulek. Dodam zaraz kontakt i nowe zdjęcia do allegro ;)

Filipek ma już 2 obserwatorów, jeśli to nikt od nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...