Jump to content
Dogomania

Mika znalazła swój domek


pio27

Recommended Posts

[quote name='dominikabankert']no ja jestem w szoku ze tak dlugo Mikunia siedzi w hoteliku przeciez urody jest wielkiej :)[/QUOTE]
zgadzam się! :)
bela, jak będziesz wykupywała ogłoszenia dla Miki to dopisz tylko, że do domku z ogródkiem, ok? Żeby dzwonili ludzie, którzy nie mieszkają w bloku, tylko w domku ;) Dzięki. Trzeba pomyśleć nad bazarkiem....
[FONT=Century Gothic][SIZE=4]Czy ktoś ma fanty dla Mikuni?[/SIZE][/FONT] :B-fly::B-fly::B-fly:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpłynela wplata dla Mikuni od FUNKY - 10 zl Dziekujemy bardzo.

Zaczyna mnie martwic sytuacja Miki, myslałam, ze wyzbedzie sie swoich strachow. Ale to nie takie proste jakby sie zdawalo. Zawęzily sie mozliwosci w szukaniu domu.:-(
Gabi, mam prosbe o nowe zdjecia suni. Aktualne, w wiosennej scenerii.
Musimy zamowic jak najwiecej ogloszen...

Przydałoby sie zorganizowac bazarek dla suni, ale ja juz nie mam nic atrakcyjnego. :shake:

Link to comment
Share on other sites

no, ja szukam osób, które by zrobiły ogłoszenia, myślę, ze około 100 ogłoszeń... no, bo takie po 40 nie dają rezultatu, no cóż, straci się kasę, ale przynajmniej z nadzieją i czystym sumieniem, że jednak robimy co możeby dla Mikuni. Ja mogę jedynie cegiełkowy bazarek zrobić, ale to też za około tydzień-dwa dopiero....
[SIZE=1][COLOR=red][B]edit:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]Zamów jej tutaj koniecznie ogłoszenia - 50 ogłoszeń - 10zł[/COLOR][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206095[/URL]
Dodatkowo poprosiłam kilka osób o ogłoszonka, mam nadzieję, ze pomogą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem na zaproszenie faith. Niestety z $$$ nie dam rady bo sama zbieram na psiaka z podpisu, ale może w wolnej chwili coś poogłaszam, choć niestety w wolnym czasie słabo z czasem również... :( może wykupię na bazarku ogłoszeniowym. w każdym razie coś pomyślę. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Witam, jestem na zaproszenie faith. Niestety z $$$ nie dam rady bo sama zbieram na psiaka z podpisu, ale może w wolnej chwili coś poogłaszam, choć niestety w wolnym czasie słabo z czasem również... :( może wykupię na bazarku ogłoszeniowym. w każdym razie coś pomyślę. Powodzenia.[/QUOTE]
bardzo dziękujemy za przybycie do Mikuni!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem na zaproszenie faith35. Narazie nie mogę za dużo pomóc. Jeżeli któraś z moich psin znajdzie dom, przekaże jej deklaracje na Mikusie. Do tego czasu moja stała deklaracja 10 zł. Niestety o ogłoszenia sama proszę. Trzymam mocno kciuki za sunię :kciuki::kciuki::kciuki:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']...

Zaczyna mnie martwic sytuacja Miki, myslałam, ze wyzbedzie sie swoich strachow. Ale to nie takie proste jakby sie zdawalo. Zawęzily sie mozliwosci w szukaniu domu.:-(
.....[/QUOTE]

Mogę prosić o krótką, zwięzłą charakterystykę Miki, jej zachowań i warunków jakie ma spełniać DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Mogę prosić o krótką, zwięzłą charakterystykę Miki, jej zachowań i warunków jakie ma spełniać DS[/QUOTE]
no to czekamy na Gabi :) jeżeli chodzi o warunki to musi być to domek jednorodzinny, bo Mika w bloku sobie nie poradzi no i dom bez małych dzieci. Co jeszcze to nie wiem... A jeżeli chodzi o charakterystykę to pewnie Gabi napisze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']
[SIZE=2][COLOR=black]Zamów jej tutaj koniecznie ogłoszenia - 50 ogłoszeń - 10zł[/COLOR][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206095[/URL]
:[/QUOTE]
Juz zlozylam zamówienie.

Edit:
Dzisiaj wplynelo 20 zł od Negrity8. Bardzo dziekujemy !:lol:
Szarotko, na razie nie ma wpłaty od Ciebie. Ale nie denerwuj sie , na pewno dojdzie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mika najlepiej czułaby się w domku z ogródkiem, żeby mieszkała w domu z ludźmi i miała ogród do dyspozycji. Dzieci myślę, że takie 10+ mogą być, jeżeli nie będą zbyt natrętne w stosunku do niej.
Jest to sunia nieufna do obcych, nie zdarza jej się już pokazywać zębów ze strachu, co miało miejsce kilka razy na początku.
Na spacerach ładnie idzie na smyczy, ale zdarza jej się czegoś wystraszyć i wtedy robi uniki i nieraz się szarpnie, ma jakiś uraz na punkcie łap, nie lubi jak się dotyka łapy, od razu zabiera, smycz jak się zaplącze o łapę to piszczy i się szarpie, więc na spacerze trzeba uważać, żeby się nie zaplątała :)
W domu zachowuje się super, jest bardzo grzeczna, nie natrętna, ciekawska, nie chowa się w kąt tylko wszędzie zagląda ale bardzo ostrożnie.
Bierze smakołyki z ręki bardzo delikatnie, daje się głaskać ale nie jest jeszcze typem pieszczocha.
To pies który potrzebuje spokoju i dużo cierpliwości.
Nas już zaakceptowała i jest w stosunku do nas ufna, ale jak ktoś obcy przyjeżdża to już jest zaniepokojona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...