Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[B]Gosia[/B], współczuję! Już wielokrotnie doceniłam to, że mam drugiego chłopaka. Mój mały nikomu nie zagraża, nigdy nie wychodzi bez opieki i bez smyczy. Niegdyś w mojej okolicy częściej widywało się zakochanych kawalerów pełniących wartę pod domem ukochanej, teraz, na szczęście, zjawisko to nie występuje.
Nie wiem jak sobie radzić z takimi kawalerami jak Czarny, nie wiem jak sobie radzić przede wszystkim z właścicielami takich Czarnych.
Odwiezienie psa do schroniska jest jakimś rozwiązaniem, jednak jak sobie pomyślę o warunkach jakie panują w schronie, to nie wiem czy bym się zdobyła na to, aby tam jakiegokolwiek psa zostawić...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Uff, wyszłam z Lukrem na dłużej, nie było czarnego... :-o

[B]Jura[/B] - Luka jest zabezpieczona, niestety na tego akurat psa nic nie działa... Ale dzięki temu nie mam stada pod blokiem, "tylko" tego jednego...:angryy:

[B]swallow[/B] - myślisz, że SM aż tak się przejmie, aby odnaleźć właściciela psa, którego ja od paru lat namierzam?? :roll: Co ja miałabym im powiedzieć? Jak tą sytuację przedstawić? Czy oni nie wywiozą go właśnie do schronu najpierw? Już sama nie wiem...
Bo przygoda z czarnym ciągnie się bodajże od 2003 roku. Ten pies regularnie chodzi ze mną i z białą na spacery, nawet jak ona nie ma cieczki. Często odprowadza mnie na przystanek czy do sklepu. Skutek taki, że ufa mi do tego stopnia, że doskonale wie, że nie musi się mnie bać i teraz żadne tupania i grożenia nie pomagają... :-( Plus z kolei to to, że mogę go przytrzymać za futro czy zapiąć na smycz bez obaw, że odgryzie mi rękę.

[B]Ali[/B] - właścicielom psów-samców też nie zazdroszczę widząc, co przeżywają teraz moi sąsiedzi ze swoim pudlem. Wyje biedak, nic nie je... cały czas leży chory pod drzwiami. :roll:

Myślę sobie, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak najszybsze kupno maliniaka. :evil_lol: Podejrzewam, że z taką obstawą żaden pies nie miałby do białej dostępu. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Gosiu, wiem! :loveu: Różnica tylko taka, że w "pełnej misce" nie ma wersji na airedala i pisałam tutaj, że nie wiem pod jaką mordę w takim razie go "podciągnąć", a allegro teoretycznie ma też dla airedali, więc o tyle jest lepsze. :cool3: No i allegro ma ciut taniej... Ale wiem, że to te same kagańce. :p Dzięki Tobie też, oczywiście! :loveu:[/QUOTE]

[B]ANISHA[/B] - serdelowy pysk podobny do modelu "doberman duży" :diabloti: ma miejsce na długaśną kufę. Zgadzam się, że pies przyzwyczajony do kagańca może w nim bez przeszkód latać i jest zadowolony :eviltong: Osobiście uzywam skórzanych na spacery, a do komunikacji często zakładam tzw kantarek ( używany pierwotnie do szkolenia dla niespokojnych psów) Wygląda jak kantar dla konia, a że ma pasek przechodzący przez wierzch pyska ludziska są święcie przekonane, że to jakaś przewiewna wersja tradycyjnego kagańca i mam spokój :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania']Naprawdę milusie :loveu: koniec rozczulania, czas zabrać sie za porządna edukację naszych szorstków :evil_lol: :cool3:[/quote]
No właśnie - mnie takie filmy wpędzają we frustrację i doła, że niczego nie umiem psa nauczyć :placz: i że on się na pewno marnuje ze mną, biedalek, geniusz mój niewątpliwy, ale nie odkryty, buuuuuuuu... :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha,[/B] a co jeszcze powinien Shagy umieć, zebys była z niego zadowolona?

Z tego, co piszesz wnioskuje, ze świetnie dajesz sobie radę mimo, ze nie umie duuużo rzeczy. Luzuj dziewczyno, pies jest dla Ciebie, nie na pokazy.

Link to comment
Share on other sites

Doooobreee [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5964/niemoge2lo.gif[/IMG] (szczególnie ta jedynka jest zajefajna :megagrin:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Terriermania[/B], dotarlo, dzieki!
Na drugi raz, proszę, wpisz temat bo mi avast zgłupiał i wirusami straszy,....w temacie?, ktorego nie ma.

Na marginesie, [B]Zadziorny[/B], czy ten avast jest na okresloną liczbę dni? Co rusz przypomina mi, ze mu się licencja niedlugo skończy???
Ja to konsekwentnie ignoruję bo najwyżej sobie Pandę z KomSwiat zainstaluję, ale to miał byc ogólniedostępny program ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']
Na marginesie, [B]Zadziorny[/B], czy ten avast jest na okresloną liczbę dni? Co rusz przypomina mi, ze mu się licencja niedlugo skończy???
Ja to konsekwentnie ignoruję bo najwyżej sobie Pandę z KomSwiat zainstaluję, ale to miał byc ogólniedostępny program ????[/quote]
Jest darmowy i bezterminowy, tylko trzeba się zarejestrować na jego stronie internetowej :cool3: :cool2:. Jak Ci znowu przypomni, to po prostu zrób co Ci sugeruje :p.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...