Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

Hej Fuka ja pamiętam Elmo - wstawiałaś go w zeszlym roku fota była na stole trymerskim, pamiętam podobalo mi się też jego imię akurat Viguś maił przyjśc do nas i szukalam imienia dla niego. Wiem że teskniłas do nieiego i w końcu go masz :lol:

Niedzwiedzica - sto latek :smilecol: :multi: :tort: tak sobie w skrytości marze ze jednak może w ten weekend ... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[b]Fuka[/b] Piękny erdel. Napatrzeć sie nie mogłam. A jaki potrzebny!!
Już dzis zapisy na nastepny rok i się nie dziwię.Ale będziemiał "pracowite"
lata.Dziewczyny też same championki startuja ( vide Heksia ).
Cieszę się że go masz i gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][b]Fuka[/b] Piękny erdel. Napatrzeć sie nie mogłam. A jaki potrzebny!!
Już dzis zapisy na nastepny rok i się nie dziwię.Ale będziemiał "pracowite"
lata.Dziewczyny też same championki startuja ( vide Heksia ).
Cieszę się że go masz i gratuluję![/quote]
To ja się już zapisuję na szczeniaka po Elmo i Heksi!!! :Dog_run:
Ale będzie CUDO! :lol:

Link to comment
Share on other sites

piękny AT ten Elmo ...hmmmmm

Widzę że teraz przawie wszyscy majć zapędy na powiększenie stadka :) ja też rozglądam się za drugim psem i czytam sobie to o foxach, to o rhodesianach, to o szkotach ... i i tak na końcu ląduję na stronach o AT :D i pewnie tak się skończy! Tylko muszę poczekać jeszcze 3 lata, ale grunt to wcześnie zaplanowć i zrobić rozeznanie :)

ps dziś odebrałam przesyłkę z karuska i mało mnie krew nie zalała, ZNOWU wysłali mi coś innego !!!! Niby mała różnica .... :evil: szkoda gadać

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie cieszę, że Wam się Elmo podoba! Poczekajcie aż zobaczycie go na żywo! Debiut na naszych ringach pewnie będzie we Wrocławiu, a tymczasem integruję go z resztą stada. Chłopaki oglosiły konkurs pt.: który wyżej nasika :evilbat: A ja zaciskam zęby i łażę z nimi na spacery - jejku ale on lata :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Martini[/b] Ty sie za dużo nie wałęsaj po innych czaprakowcach czy kontynentach bo Ci w głowie zamącą. Widok 2 erdeli na wystawie to pestka, widok 2 erdeli w domu u niedzwiedzicy TO jest na co popatrzeć.
"Do zakochania jeden krok.."

Link to comment
Share on other sites

Borsaf-do popatrzenia tak, do posiedzenia NIE :evilbat: Latem problemu nie ma, bo pasqdy zalegaja na podłodze i chłodza się,ale zimą jest zabawa w "wesołe kanapy" Jak sie cała rodzina zejdzie , to miejsc siedzących na sofie i fotelach brakuje -bo na jednym Heksia spi, na sofie Koka :D Oczywiście, wystarczy im ziemię pokazac, to zlezą, ale gdy ktos ma moment wstanie ot, choćby herbate zrobic-to koniec....Juz na ciepłym miejscu airedale garuje :evilbat:
Ale nie zamienie tego na wychów kenelowy dla mnie to canis familiaris ( niezaleznie od byków w łacinie :evilbat: )

Link to comment
Share on other sites

[b]Niedzwiedzico[/b]
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Hexy! :new-bday:

[b]Fuka[/b]
wielkie brawa za BISA z Makaroniastym :thumbs:
A Elmo rzeczywiście piękniasty pies, wrażenie robi- super!

A co do drugich psów to UWAŻAJCIE! Ja miesiąc mam dwa smrodziaki w domu, a już myślę o trzecim! :lol:

Link to comment
Share on other sites

A my jesteśmy nareszcie w domciu po bardzo udanych wakacjach. Ostatnie 5 dni spędziłyśmy z Misią na obozie agility, gdzie obie wymęczyłysmy się na amen. Dzisiaj były zawody, w których zajęłyśmy 5 miejsce (na 11) - bo Misia po raz pierwszy w życiu przeskoczyły strefę! Strasznie mnie ten błąd ucieszył, bo oznacza, że Misia nareszcie przyspiesza na torze! :D A ogólnie bawiłyśmy się świetnie i troszkę żałukę, że już niedługo czeka nas kolejna przerwa w treningach na ciążę i szczyle - zakładając oczywiście, że wszystko się uda! :D

Bardzo spóźnione życzenia, gratulacje, itp. dla wszystkich, którym się takowe należały podczas naszej nieobecności! :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...