Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[b]borsaf[/b] - [b]Flaire[/b] bardzo przystępnie wyjaśniła w swoim poście procedurę wstawiania avatarka. Dodam tylko, że w polskiej wersji Windows przycisk ten nosi nazwę "Przeglądaj" i dobrze jest wcześniej zapisać sobie nazwę pliku z avatarkiem oraz w którym katalogu jest umieszczony :lol:
Przeczytałaś priva ode mnie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam problemy bo jak daje już obrobione zdjęcie na pulpit to tam jest bmp i program nie czyta. Zdjęcia przed obrobieniem są w jpg a potem sie zmienia. Pewnie trzeba to przepuścic przez żabę. Daję tu zdjęcie z Regonikiem na hustawce i bardzo przepraszam za to zamieszanie którego jestem powodem, a właściwie moje niuctwo.

[URL=http://imageshack.us][img]http://img386.imageshack.us/img386/7250/babanahustawce8ee.png[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']Mam problemy bo jak daje już obrobione zdjęcie na pulpit to tam jest bmp i program nie czyta. [/quote]

[b]Borsaf[/b] wejdź w program, w którym obrabiałaś zdjęcie otwórz w nim swój avatarek i w opcji plik wybierz "zapisz jako" tam powinnaś mieć możliwość wyboru formatu pliku, ustaw jpg i gotowe. Jesli takiej mozliwosci nie masz w "zapisz jako", to poszukaj opcji "eksportuj", to gdzie jest możliwa zmiana formatu zdjęcia zależy od programu w którym go obrabiasz.

A regonik naprawdę piękny i pięknie wytrymowany

Link to comment
Share on other sites

Tak mi się jakoś przypomniało. Widzieliście w Toruniu jak pani sędzina tłumaczyła któremuś z wystawców, jak podkleić uszy AT, żeby tak nie odstawały? Tak mi się przypomniało, bo po tych opiniach o różnych sędziach to miałąm takie dziwne wyobrażenie bardzo stanowczych ludzi, a to jakieś takie ludzkie mi się wydało .... śmieszna jestem nie?


Może nie o psach, ale dostałam to przed chwilą i wydało mi się śmieszne.

ten list jest w 100% autentyczny, został wysłany do producenta soków KUBUŚ
Drogi Kubusiu !
Chciałem Ci w tym liście serdecznie podziękować za te wspaniałe promocje,dzięki którym dzieci mogą się bawić wysyłając do Ciebie etykietki z soków, w zamian za co otrzymują drobne upominki. I tak kilka miesięcy temu moja córka skusiła się na Kubusiowy Plecaczek.
Wszystkie pieniążki, które dostawała wydawała na te Twoje zagęszczane soczko-smrodki licząc na to, że kiedy wyśle założoną ilość etykiet otrzyma obiecany Plecaczek z Twoją sympatyczną mordką. Trzeba było zobaczyć jej zawiedzioną dziesięcioletnią minkę kiedy zamiast plecaczka otrzymała w liście Przygodową Bandankę z rozbrajającym wyjaśnieniem, że Plecaczki się skończyły. Tak więc puchaty skurwysynu chciałem Ci napisać, że Jebaną Przygodową Bandankę możesz sobie z całym tym twoim posranym działem marketingu wsadzić w dupę, bo nie mam szacunku dla kogoś kto oszukuje dzieci. Mam nadzieję, że spotkają cię wszelkie możliwe przykrości a najlepiej, żeby przez tysiąc i jedną noc ciebie i tego chuja co wymyślił tę promocję rżnął Alibaba i czterdziestu nieogolonych rozbójników. Choć znając branżę reklamową obawiam się, że mogłoby to wam się spodobać.Powinieneś też zmienić imię - zamiast Kubuś - Kuba rozpruwacz (dziecięcych portfeli ). Moja córka jest zbyt młoda żeby cię pożegnać w jedyny dopuszczalny w tej sposób...
Pierdol się Kubusiu...idziemy do Pysia
Z poważaniem
Były Klient

Link to comment
Share on other sites

[b]Jonquil[/b] - hahahahahaha przeczytałem przed chwilą list do Kubusia. Dla mnie bomba :lol:

Co do sędziów na wystawach, to miałem szczęście spotkać kilkoro takich, którzy oprócz oceny mojego psa, potrafili również udzielić wielu cennych rad i wskazówek dotyczących jego przygotowania i wystawiania. Dobrze, że są tacy sędziowie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Co do sędziów na wystawach, to miałem szczęście spotkać kilkoro takich, którzy oprócz oceny mojego psa, potrafili również udzielić wielu cennych rad i wskazówek dotyczących jego przygotowania i wystawiania. [/quote]Ja spotykam niemal wyłącznie takich! :D I mnie również Pani Kozłowska się podobała bardzo. Surowa była - zjechała mnie, jak się prawie spóźniłam na porównanie :lol: - ale z opisu, który dostałam wynika, że zna się na AT.

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Regonika dziękuje za pochwały. Dla mnie to on zawsze będzie championem choć na ystawie to pewnie tych mankamentów by mu sędzina naliczyła kilka.
Za to Jimmi Aluzji zapowiada sie bosko. Widzieliście, jak on pięknie stoi?
Moj nie szkolony to postawy nawet do zdjęcia trudno mi uzyskać, a tu gżdyl młodszy i za przykład go Regonikowi dam.

Narazie to Regonik ma dwa białe pryszcze na górnej wardze pod nosem. Przypuszczam, że to po tym leczeniu Testis comp. bo w składzie jest m.in. jądro świńskie sic!

Przecież na dojrzewanie to chyba za wcześnie? Tosobie jest, ani go swędzi, ani sie nie powiększa więc nic narazie z tym nie robie tylko sie przyglądam.

ZAB dzisiaj wypadł! Czyli Regonik przekroczył pewien etap życia - wymienia klawiaturę.

Link to comment
Share on other sites

skorzystałam z rad przeznaczonych dla borsaf - a dot aviatarka... dziś narazie takie foto potem zmiene... ze suchą brodą..
Jonqil - śmieszne... :lol: :lol: :ylsuper: :cunao: taka sprawa była kiedyś na antenie Zt-ki w progrmie
prowadzonym przez Janusza Weissa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Qrcze, ale ta [b]swallow[/b] jest szybka :wink:
Znowu mnie uprzedziła :evil:[/quote]

[b]Zadziorny[/b] majac małe dziecko,trzy terriery i dwa koty codziennie trenuję refleks :)

[b]INA[/b] czyj taki piękny pysio jest w Twoim avatarku??

[b]Aluzja[/b] - maluch super, bardzo mi się podoba

Link to comment
Share on other sites

[b]Ina[/b] avatarek super! Poznaję po tle, że to champion Gniezna na nim jest. To było najfajniejsze zdjęcie i dobrze że je dałaś. Regonik przy nim to taka ciapa jeszcze, widać, że szczenior.

Skąd wzięłaś ten Photoshop5? Czy ja dam sobie radę z tym programem, jak myślisz?
Moja Aga mnie zabije jak zobaczy jeszcze jeden program na kompie więc musze miec argumenty w ręku bo mni wyśmieje jak z tym tumbnails-em.

Jak nie moge sie domyślić i odczytać tych angielskich zwrotów to boje sie klikac żeby coś nie zepsuć. Ponoć nie można zepsuc kompa ale to już moja ostrożna natura i nic na to nie poradzę.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę pokazywać paluchami ale ktoś obiecał że wstawi zdjęcia ELMO ......
[img]http://www.braku.foxnet.pl/emotka/emotikony/emotka_0151.gif[/img][img]http://www.braku.foxnet.pl/emotka/emotikony/emotka_0151.gif[/img][img]http://www.braku.foxnet.pl/emotka/emotikony/emotka_0151.gif[/img] [b]FUKA[/b] [img]http://www.braku.foxnet.pl/emotka/emotikony/emotka_0407.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

swallow - ten pysior i cała resza była ze mna w Toruniu ..i Ciebie też nie mogła spotkać i poznać... :roll: Chyba Jonquil ma racje żeby każdy choć jedną swoją fotkę wstawił ----ja już wstawiłam niedawno ale jeszcze mogę , borsaf -też wstawiła siebie z Regonikiem - i to jaką :lol: :lol: :lol:


borsaf - taaa to tło to Twoje królestwo - na początku nie chciałam bo w tle jest wiadomo co :wink: ale gdy wyciałam i zmieniłam - właśnie w Foto schopie to idze wytrzymać..
Ten program nazywa się Paint Shop Photo Album 5.0 miałam to dołączone do gazety - Internet CD z lipca 2004 roku - program ten jet aktywny 2 tygodnie( to jest tak na próbę) - wiadomo jak to w gazetach ale postaram się go sciągnać, mam nadzieje że znajdę gadzieś bezpłatny.
Ten jest ekstra - rozjaśniasz , wyostrzasz, przyciemniasz , ramek i bajerów z rozmywaniem to ho ho, i najważniejsze tniesz :wink: wszytko co chcesz i ile chcesz .Jest taki dodatek który zmienia - np wyraz twarzy- ze smutnej na wesołą i odwrotnie ( chciałm się tak dal zabawy trochę pochudzić :wink: ale Vigo wyszedł na nim jabym go dopiero co ze schroniska wzieła :wink: ) Jest jeszcze wiele opcji których nie rozszyfrowałam. Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...