Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='"Minio"']A czy Vigo też ładuję sie dwoma łapami do łożka a dwie pozostawia na podłodze???
Kora ptrafi tak stać - leżeć dwie godziny :o
[quote]
Demo zachowuje się identycznie :D .Wie ze mu nie wolno na łóżko wiec
potrafi tak stać bardzo długo szczególnie jak dodatkowo ręka pani lub
pana drapie po łbie i brodzie.Widać sedele już tak mają :D :D
Czasami jak jest w szczególnie pieszczochowym nastroju do próbuję
niezauważalnie podnieść i tylne i wpakować się cały na łożko /kanapę.
I wtedy ma tak prześmieszny wyraz pyska -"przeciez ja nic nie robię a nawet jesli to nikt nic nie widzi"Czasami mi tak wchodzi na kolanka mój
malutki prawie 27 kg erdelek 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Ufff... No można powiedzieć, że jestem już na dobre. Misia goła - nie wiem, czy do Leszna odrośnie. :roll: Dostałam też smsa od Fuki, więc wygląda na to, że żyje, tylko obecnie przebywa na jakimś zad*u.

Minio, nic straconego! Ja teraz sporo czasu mam, przynajmniej póki co... :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] Dostałam też smsa od Fuki, więc wygląda na to, że żyje, tylko obecnie przebywa na jakimś zad*u.
[/quote]

Na zad*u to Fuka była do czwartku rano, a już w czwartek po południu, po deszczu, Samba oprowadzała Makarona po swoim parku w centrum miasta wojewódzkiego 8-)

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Fuka_w_Rzeszowie.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy'][quote name='Fuka']Jestem i żywię i napawam się cywilizacją od dwóch godzin juz :D[/quote]

A co z cywilizacją z poprzedniego popołudnia ? :evilbat: :evilbat:[/quote]
Cywilizacja całkiem całkiem :D ale nie ma jak w domu, przed własnym komputerkiem :lol:
[b]Foxydoxy [/b]- pięknie dziekuję Wam za goscinę :D :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='foxydoxy'][quote name='Fuka']Jestem i żywię i napawam się cywilizacją od dwóch godzin juz :D[/quote]

A co z cywilizacją z poprzedniego popołudnia ? :evilbat: :evilbat:[/quote]
Cywilizacja całkiem całkiem :D ale nie ma jak w domu, przed własnym komputerkiem :lol:
[b]Foxydoxy [/b]- pięknie dziekuję Wam za goscinę :D :drinking:[/quote]

Cała PPN Stronie.
Poziom rasy wyraźnie się podniósł wczoraj na Podkarpaciu 8-)
Mamy nadzieję, że jak w 2007 nasza rzeszowska zimówka (luty) będzie międzynarodowa (takie są plany) - to nas jeszcze odwiedzisz.
A może wcześniej? :kaffee_2: :eating: :HUT012: :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy']A może wcześniej? :HUT012: [/quote]Wolę nie pytać, co za sporty tam uprawiacie...

Słuchajcie, ja dopiero teraz się obudziłam, co jest normalne, bo jeszcze się nie przerzuciłam na polski czas. Ale dlaczego mój pies ciągle śpi???

Link to comment
Share on other sites

Eclairs, już trzymam kciuki! [size=1]I cieszę się, że wystawiam suki a nie psy przy tak przystojnej konkurencji 8) [/size]

Chyba jednak obudzę mojego śpiocha i wyciągnę na spacer, bo to wstyd, żeby na pierwszy spacer dnia pies po południu wychodził :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='foxydoxy']A może wcześniej? :HUT012: [/quote]Wolę nie pytać, co za sporty tam uprawiacie...

Słuchajcie, ja dopiero teraz się obudziłam, co jest normalne, bo jeszcze się nie przerzuciłam na polski czas. Ale dlaczego mój pies ciągle śpi???[/quote]

Ten dymek - to Fuki - my niepalący.

Bo pieski i tak przysypiają kiedy się trafi nuda, a nie tylko w nocy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Jestem i żywię i napawam się cywilizacją od dwóch godzin juz :D[/quote]

Fajnie,ze zyjesz. :wink:
Notabene,nic Ci nie zalatwilam,bo pani ze zwiazku,gdy zadzwonilam sie spytac stwierdzila,ze rozeslali potwierdzenia i tyle :-? A glos miala taki,jakby chciala mnie pogryzc :wink:

Link to comment
Share on other sites

My też trzymamy kciuki za wszystkie teriery wybierające sie do Bytomia...Tzn, trzymac będę ja, paskudy połączą się telepatycznie z kumplami na ringach :wink:

A poniżej Heksia z ulubioną zabawką (nieco już zużytą )
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img228.echo.cx/img228/5752/hexdlad9hg.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...