Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Flaire']Terriermania, ja też czasami latam na siku, ale zazwyczaj tego tak publicznie nie ogłaszam! :cool3: :evil_lol:[/quote]


No wiesz........... swoim siku rzeczywiscie nie muszę sie chwalić :evil_lol: ale w tym psim przypadku, to nie ma sie czego wstydzić....

a kto nie tak dawno opowiadał o nocnym pawiowaniu :cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='Jura'][B]Teriermania[/B], fajnie sie czyta Twoje opowieści o psicach[/quote]
:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: dziekuję.
Staram sie jak moge, bo ciężko jest czasem wyrazić uczucia i odruchy jaki budzą w nas nasze 4nozne szorstki.

A mozecie mnie oświecić jak robi sie odpowiedż do posta z kilkoma cytatami???:shake: Bo nie umiem i muszę za kazdym razem pisac osobnego posta. Chociaz ma to swoje dobre strony, szybciej dotredo pierwszej łapki...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']No moi drodzy, moje potworki doczekały się stronki.. Jeszcze nie do końca dopracowana, przede wszystkim nie ma jeszcze zdjęć w galerii. Ale to potrzebuję czasu by wybrać i wgrać zdjęcia.

Będą jeszcze małe kosmetyczne zmiany, troszkę więcej tekstów. Póki co serdecznie zapraszam: [URL]http://www.zach.psysportowe.pl[/URL][/quote]


[B]ZACH[/B] rewelka :evil_lol: super strona, zazdraszczam.
Najbardziej podobają mi sie opisy Twoich psiaków. Tyle w nich miłości i pasji........:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania']A mozecie mnie oświecić jak robi sie odpowiedż do posta z kilkoma cytatami???:shake: Bo nie umiem i muszę za kazdym razem pisac osobnego posta. [/quote]To zależy, co dokładnie chcesz zrobić... Jeśli chcesz kilka cytatów pochodzących z tego samego posta, to robisz tak, jak robisz teraz, tylko dookoła każdego z tych cytatów musisz dać [ quote] na początku i [/quote] na końcu (tylko bez tej spacji po pierwszym [ ).

A jeśli chodzi Ci o to, żeby w jednej odpowiedzi cytować kawałki różnych postów, to najprościej najpierw kliknąć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] przy każdym z postów, które chcesz cytować, a potem kliknąć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/reply.gif[/IMG] . Wszystkie posty, przy których kliknęłaś [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] znajdą się jako cytowane posty w okienku odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Zach-sliczny banner i stronka fajna :multi: czekam na galerie, lubie foty,co będe zreszta mówić ;)

Anisha-wiem, ze włochatego paskuda kochasz :loveu: chodzi mi tylko o to,zebys sie nie zamartwiała ;) wiele takich zachowań z czasem znika , niektore tylko sie pogarszają :evil_lol::evil_lol:( no, teraz to mi się dostanie ;) )

W kwestii pawi :diabloti:-jakies 2 m-ce temu Koka całe popołudnie pracowice zwracała to, co rano zjadła :angryy: ,ale rano było juz ok. koopy w normie, skąd te pawie-tego nie wie nikt. A szansa na zjedzenie czegos na spacerze praktycznie zadna, bo ona nie ruszy smieci i innych paskudztw.

Zafundowałam dziś TZ super wieczór :angryy: to,ze mnie nie zabił, to cud...pracowicie przytargałam ze sklepu 3 karpie, w workach foliowych, oczywiście zrobiło mi się zal ryb i wpuściłam je do wanny, przeprowadzając cała reanimacje już ciut sniętych rybek,z podłączeniem brzeczyka akwariowego włącznie. Tylko po to,zeby sie nie męczyły, usypiając w tych ch..workach. No i meczył sie potem TZ, późnym wieczorem oprawiając je w piwnicy :angryy::angryy:, bo żywotne zrobiły sie nad wyraz....:-(
Chyba w przyszłym poku kupię filety :cool3: , choc niekiedy powatpiewam w ich świezośc.
jedyna frajdę miała Heśka, która pierwsze w zyciu miała okazje karpia w wannie oglądać :diabloti: no i Koka, równiez zasascynowana ...
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7472/346wi281taqq2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img476.imageshack.us/img476/7702/sadystkaui0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]niedzwiedzico[/B] super fotki :multi: Uśmiałam się z tego nosa w wodzie :D

[B]zach[/B], bannerek i stronka extra, brakuje mi tylko intro :cool3:
Fajnie się czyta takie rzeczy o kumpeli i dwóch kumplach. Obejrzałam też wszystkie filmiki i jestem pod wrażeniem. Szczególnie zmiana pozycji mnie zachwyciła - przednie łapy ani na centymetr nie zmieniły miejsca...
Już widzę mojego zbója - jakąkolwiek komendę usłyszy, to robi jedno - roluje się! Uwielbia i zawsze zaczyna od próby zrolowania, a jak widzi, że smakoła nie dają, to dopiero wykonuje to, czego się od niego wymaga :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']jedyna frajdę miała Heśka, która pierwsze w zyciu miała okazje karpia w wannie oglądać :diabloti:

[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7472/346wi281taqq2.jpg[/IMG]
[/quote]

Czyżbyś zgodnie z teorią [B]coztego [/B]zafundowała też Hesiaczkowi fryzjera na świąteczną poprawę nastroju? :crazyeye: Normalnie zrobiła się sucz na mahoń... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ali -bałam sie,że Heśka cała zaraz bedzie razem z karpiami pływać :evil_lol: wodę kocha, do wanny potrafi wskoczyć sama,a jeszzce te pływajace dziwy :crazyeye: przemieszczała się wzdłużcałej wanny, stojąc na tylnych łapach a pzrednimi opierając się o brzeg. W te i z powrotem,za rybami :lol:

Anisha-coś mi się wydaje,że nowy piechol Wojtka będzie miał coś wspólnego z Aluzją ;) bo to ona ostatnio informowała go,że cieczka tuz-tuż :cool1: cos musi być na rzeczy ;)

Własnie Aniu przeczytałam twój post :-) Heśka jest na stole regularnie, co 1,5-2 tygodnie. Bo kudłaczy u siebie nie lubie,a zima jest taka, jakby jej nie było. Kolorek ma teraz rzeczywiście fajny, tzn dochodzi do takiego, jaki przed dziecmi miała .No i wreszcie jest w takim włosie, jaki lubię, drucianym , fajnym :-)
tak nawiasem mówiąc, u fryzjera to ja byłam...tez pewnie na poprawę nastroju !

Link to comment
Share on other sites

zach, mnie również podoba się bardzo Twoja stronka! Właśnie ostatnie filmiki doglądam... A żeby pokazać, że wszystko baaaardzo dokładnie przeczytałam, to powiem, że na stronce o agility, "pod kątem Iwony" miało chyba być "pod okiem Iwony". :-) Oj, to był super tydzień!!! I jeszcze szorstki polubił pływanie, pamiętasz? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica'] przemieszczała się wzdłużcałej wanny, stojąc na tylnych łapach a pzrednimi opierając się o brzeg. W te i z powrotem,za rybami :lol:[/quote]
Mój gapiak tak się przemieszcza za wodą z prysznica :evil_lol: . Nie da rady spłukać wanny przy otwartych drzwiach do łazienki - melduje się od razu (nawet wyrwany z głębokiego snu) i włazi łapami na brzeg wanny polując jęzorem na wodę z prysznica. I nie da się odpędzić dopóki nie zakręcę kurka. :mad:
[quote name='niedzwiedzica']Anisha-coś mi się wydaje,że nowy piechol Wojtka będzie miał coś wspólnego z Aluzją ;) bo to ona ostatnio informowała go,że cieczka tuz-tuż :cool1: cos musi być na rzeczy ;)[/quote]
Eh, ten Wojtek taki tajemniczy... :mad: Coś knuje, widać od razu, ale podzielić się nie chce. Może jak się Aluzja pojawi na dogo to jakieś niusy będą, ale jeśli sztamę z Wojtkiem będzie trzymać to niczego się nie dowiemy... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Eh, ten Wojtek taki tajemniczy... :mad: Coś knuje, widać od razu, ale podzielić się nie chce. Może jak się Aluzja pojawi na dogo to jakieś niusy będą, ale jeśli sztamę z Wojtkiem będzie trzymać to niczego się nie dowiemy... :shake:[/quote]
O takich sprawach, gdy są dopiero na etapie cieczki, to lepiej cicho siedzieć, bo za łatwo zapeszyć. :shake: Wiem z autopsji. :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Flaire[/B], pływanie to szorstki polubił już w zeszłym roku - często jeździliśmy nad jezioro z maluchami i Hugusiem. Oba szorstkie pływały jak szatany, że już o Hugusiu nie wspomnę, bo on to istny wodołaz. Nawet nurkował po kamienie, co mam uwiecznione na filmikach :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha[/B], taka jestem zalatana przed tymi świętami, że nie udaje mi się nawet odpowiedzieć na te posty, na które bym chciała. Stół masz świetny, a na temat wysięgnika pisałyśmy tu kiedyś z [B]Flaire[/B] - obie mamy podobne, tanie, sprawdzone rozwiązanie. Mianowicie rurki hydrauliczne łączone zwykłymi kolankami i całość w prosty sposób przykręcana do stołu. Jakbyś się zdecydowała, to służę patentem. O tyle to jest fajne, że rurki możesz zrobić dokładnie na wymiar swojego piecha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762'] Jakbyś się zdecydowała, to służę patentem. O tyle to jest fajne, że rurki możesz zrobić dokładnie na wymiar swojego piecha.[/quote]
Baardzo jestem zainteresowana patentem :multi: . A możesz to ustrojstwo przyciągnąć do mnie kiedy się spotkamy? Czy za ciężkie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762'][B]Flaire[/B], pływanie to szorstki polubił już w zeszłym roku [/quote]Ali, na pewno masz rację, ale o ile ja dobrze pamiętam, to zach mi opowiadała, że Ludwiś pływał niechętnie, bo Hugo go zawsze przytapiał, czy jakoś tak. Natomiast na obozie Ludwik miał cały zalew dla siebie, bo Misia nie za bardzo chciała pływać (nie wiem, dlaczego - normalnie bardzo lubi pływać), a Lotka jeszcze w ogóle nie pływała. Więc Ludwiś szalał - skakał z pomostu i takie tam.... :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']Baardzo jestem zainteresowana patentem :multi: . A możesz to ustrojstwo przyciągnąć do mnie kiedy się spotkamy? Czy za ciężkie?[/QUOTE]
Przyciągnięcie tego wszystkiego wyklucza pobieranie płynnych kalorii...
Najchętniej przybyłabym SKM-ką, jak ostatnio, a wróciła prywatną taksówką z prywatnym szoferem. Ale takie rozwiązanie z kolei wyklucza spotkanie w środku tygodnia ze względu na pracę TZ-ta...

Co do patentu - poszukam fotek (gdzieś tu są na Dogo), to zobaczysz jak to jest zrobione. Prościzna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ali, na pewno masz rację, ale o ile ja dobrze pamiętam, to zach mi opowiadała, że Ludwiś pływał niechętnie, bo Hugo go zawsze przytapiał, czy jakoś tak. Natomiast na obozie Ludwik miał cały zalew dla siebie, bo Misia nie za bardzo chciała pływać (nie wiem, dlaczego - normalnie bardzo lubi pływać), a Lotka jeszcze w ogóle nie pływała. Więc Ludwiś szalał - skakał z pomostu i takie tam.... :-)[/QUOTE]
Aaaaa, to nie wiedziałam, że kolega Hugo miał takie mordercze zamiary względem szorstka ;) :D

[quote name='Flaire']Hihi, ja byłam przez długi czas pośmiewiskiem wystaw przez te moje rurki... Ale teraz już mam prawdziwą szubiennicę, więc już z innych będą się śmiać! :evil_lol:[/QUOTE]
Czyli, na przykład, ze mnie, tak? [IMG]http://twoj.net/style_emoticons/default/confused06.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Czyli, na przykład, ze mnie, tak? [IMG]http://twoj.net/style_emoticons/default/confused06.gif[/IMG][/quote]
No na przykład... :evil_lol:

Anisha, gdybym widziała, że masz potrzebę na szubiennicę w wersji homemade, to bym jedną ze swoich przywiozła, jak byłam w Gdańsku na początku miesiąca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Anisha, gdybym widziała, że masz potrzebę na szubiennicę w wersji homemade, to bym jedną ze swoich przywiozła, jak byłam w Gdańsku na początku miesiąca...[/quote]
Wtedy sama jeszcze o tym nie bardzo myślałam, a teraz za późno... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]niedzwiedzica [/B]a sucze nie mialy ochoty na konsumpcje???? moj psiak rodzinny (terier duchem choc niekoniecznie cialem:evil_lol:) to takiej okazji by nie przepuscil:cool3: zawsze kiedy ryby ladowaly w michach z woda, biedak latal naokolo naczynia i chlipal wode coby sie do ofiary dostac:evil_lol:komicznie to wygladalo, bo potrafil dos znaczna ilosc tej wody wchlonac i nigdy nie mogl sie nadziwic, ze ta rybka jakas nieosiagalna jest:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...