Jump to content
Dogomania

Happy Dog


masala

Recommended Posts

spoko, ja nie pytam o jakieś medyczne wskaźniki przyswajalności karmy ;) choć zrozumiałe jest, że jak się karmy trzymasz, to psom musi służyć - jeno w sumie to o tę psią aktywność mi chodzi - czy psiaki masz kanapowe czy brykające ;) na razie czekam jeszcze na jedno badanie i potem będę wybierać, choć happy dog i cenowo i jakościowo zdaje się pasować ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pauli_lodz']spoko, ja nie pytam o jakieś medyczne wskaźniki przyswajalności karmy ;) choć zrozumiałe jest, że jak się karmy trzymasz, to psom musi służyć - jeno w sumie to o tę psią aktywność mi chodzi - czy psiaki masz kanapowe czy brykające ;) na razie czekam jeszcze na jedno badanie i potem będę wybierać, choć happy dog i cenowo i jakościowo zdaje się pasować ;)[/QUOTE]


Moje psy są zdecydowanie brykające;)Mają 3 spacery dziennie-każdy z reguły po godzinie lekko...wszystko zależy od czasu, od pracy itp...generalnie ruchu mamy aż nadto;)

Link to comment
Share on other sites

My jedziemy na HP już, no całkiem sporo.
Teraz skarmiam chyba 4ty worek.

Psica uwielbia Supreme Irland.
Żadnej karmy nie jadła tak smacznie, w końcu nie stoi całymi dniami w misce, tylko znika.
I podoba mi się, że nie ma kukurydzy - sucz nie tyje i wygląda świetnie! :multi:

Nie wiecie, gdzie mogę to taniej dostać? Tak, 130zł za worek?

Link to comment
Share on other sites

Moja Sonia też ma problemy żołądkowo-jelitowe i wczoraj znów był problem. Staram się ja karmić lekkostrawnym jedzeniem, ale jeszcze dostaje jedzenie od babci i często coś wsunie z podłogi, bo to mały odkurzacz. Zainteresowałam się karmami happy dog, bo planuje napisać poradę o karmach, taka dla ludzi, którzy są nieświadomi i nie wiedzą jaką karmę wybrać. To forum jest świetne, można się dużo dowiedzieć i pogadać z właścicielami psów, bo przecież z samego opisu karmy wszystkiego się nie dowiem. Pies sam wybierze co mu smakuje, ale oczywiście często zje coś czego nie powinien. Marka happy dog się wyróżnia pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kup jej Purine Pro Plan sensitive:)

Karma jest doskonała, granulki małe, takie łezki:) Mój 35 kilowy potwór zjada 200 gram w 0,5 minuty:D Misia, 5 kilowa w 5 minut:) Doskonała karma!a łezki maja może 0,5 centymetra na o,2 szerokości:)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...

[quote name='FredziaFredzia']Podłączam się do pytania o wielkość granulek Happy Dog Irland ;)[/QUOTE]
Jutro zrobię fotkę i wrzucę. Tymczasem powiem tylko, że suczynka zajada ją 3 tydzień i wygląda na zadowoloną (chociaż ją cieszy jakiekolwiek żarełko), ja nadmienię, że kupy w normie, 0 gazów i wyziewów. Ale tak za 2 mies. będę wiedziała czy potwierdzam wrażenie, że wszystko super.

Miałam dodać zdjęcie i nie dodałam :oops: ...
Na stronie sklepu zooplus mają przy każdym rodzaju pokazane granulki + wielkość przy miarce, więc skala porównawcza jest; jakby ktoś szukał, to można sprawdzić.

Odnośnie HP - znów zamówię, bo generalnie kupuję PPP łosoś (ostatnio senior) lecz, niestety, jest zbyt kaloryczna, dlatego zastanawiam się nad jakąś lżejszą, a HP było akurat dla tuszy mojej suczynki.

Edited by Dyo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A czy karmił ktoś [B]HD Profi Line Race 34/24[/B] ?
Mój pies zjada właśnie drugi worek ze smakiem i po różnych próbach zdecyduję się chyba na HD.
Jest jeszcze jakaś druga High energy i zastanawiam się czy nie lepsza ta, ale sprzedawca polecił mi dla pointera , młodego o dużej aktywności własnie tą race- kupy są ok, zjada chętnie, nabiera ładnie masy, sierść jest dobra, jest żywy i zadowolony.

A nie wie ktoś co oznaczają te cyferki typu 30/20 na workach?
W internecie nie ma wyboru zbytniego jak o tą karmę chodzi ale na stoisku na wystawie widziałam ze jest mnóstwo przeróżnych rodzajów. I wiele z nich różni się np tylko cyferkami , jest np energy 20/30 , jest energy 34/24 itd...

I może ktoś z was zna jakiegoś dystrybutora tej karmy w małopolsce? Kupowałam na wystawie zawsze i nawet miałam wizytówkę,ale mi przepadła i teraz niebardzo wiem skąd tą karmę wytrzasnąć...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Ja polecam HD Natur Croq Senior (allegro - 120zł)

Jak na razie jedyna karma po której moja 8-letnia, sterylizowana goldenka NIE tyje. Ma piękną sierść, dużo energii i nie śmierdzi jej z pyska.
Próbowaliśmy Purinę, Joserę, Brita i kilka innych i tylko po HD jest tak dobrze i kilka worków za nami a jeszcze jej się nie znudził (a to wybredny pies) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...