Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']i maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam dyplom :multi:

[URL="http://img501.imageshack.us/img501/3845/miniom7.jpg"]http://img501.imageshack.us/img501/3845/miniom7.jpg[/URL][/QUOTE]

[COLOR="Purple"][SIZE="6"]Wieeeelgachne gratulacje :multi::multi::multi:.[/SIZE][/COLOR]. Mam nadzieję, że kiedyś też taki dyplomik zawita w mojej skrzynce :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

dzieki za gratki :)

teraz mam dylemat jak sie zglasza Intera na wystawe zeby byl za darmo - np. do jeleniej intery pod warunkiem wystawienia sa za darmo to wysylam zgloszenie, wysylam kopie dyplomu i tyle? :cool3:
jak wystawie to nie płacę, jak nie wystawie to muszę zapłacić, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']dzieki za gratki :)

teraz mam dylemat jak sie zglasza Intera na wystawe zeby byl za darmo - np. do jeleniej intery pod warunkiem wystawienia sa za darmo to wysylam zgloszenie, wysylam kopie dyplomu i tyle? :cool3:
jak wystawie to nie płacę, jak nie wystawie to muszę zapłacić, tak?[/quote]


dokladnie !!

dlatego ja jezdze teraz w 99 % na wystawki ktore maja dla interow znizki lub calkowite zwolnienie z oplat :eviltong:
wiec niech sie np leszno wypcha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='AlaNowak']Mooj basek w Krakowie skonczyl intera... Zabieram sie za napisanie do ZG:evil_lol:[/quote]

Gratulacje! Ja, nauczona doświadczeniem pisałabym od razu do Brukseli.

My od listopada czekamy nadal..... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Gratulacje! Ja, nauczona doświadczeniem pisałabym od razu do Brukseli.

My od listopada czekamy nadal..... :cool1:[/quote]
[B]Iwa-R [/B]- Bruksela odsyła do ZG informując Cię jednoczesnie, że taka jest droga "służbowa". Nie słyszałam, aby taka bezpośrednia droga była mozliwa. Ale może ktoś już ją przeszedł? Może napisze, w jakiej sytuacji...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Iwa-R [/B]- Bruksela odsyła do ZG informując Cię jednoczesnie, że taka jest droga "służbowa". Nie słyszałam, aby taka bezpośrednia droga była mozliwa. Ale może ktoś już ją przeszedł? Może napisze, w jakiej sytuacji...
Pzdr.[/quote]


wszyscy moi znajomi ktorzy pisali bezposrednio do FCi zostali odeslani do Warszawy :roll:

Link to comment
Share on other sites

No to może faktycznie taka jest droga oficjalna. W każdym razie teraz.... kiedy teoretycznie mój wniosek tam już czeka, porozumiewam się z nimi mailowo. Dość sprawnie odpisują, choć nie wiem na ile jest prawdą to co odpisują :D
Więc cały czas czekam :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja we wczorajszej poczcie dostałam pismo z FCI. Jak wyjmowałam ze skrzynki, to się z lekka zdziwiłam, bo i cóż takiego może do mnie FCI pisać... W pierwszej chwili to nawet pomyślałam, że jest coś nie tak z CACIB'ami Żelki.

A tu - niespodzianka! Pismo informujące o przyznaniu tytułu Interchampion właśnie dla JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI!!!

A pisałam chyba pod koniec kwietnia po Satu Mare/Rumunia. Wydaje mi się, że się szybko uwinęli!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja we wczorajszej poczcie dostałam pismo z FCI. Jak wyjmowałam ze skrzynki, to się z lekka zdziwiłam, bo i cóż takiego może do mnie FCI pisać... W pierwszej chwili to nawet pomyślałam, że jest coś nie tak z CACIB'ami Żelki.

A tu - niespodzianka! Pismo informujące o przyznaniu tytułu Interchampion właśnie dla JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI!!!

A pisałam chyba pod koniec kwietnia po Satu Mare/Rumunia. Wydaje mi się, że się szybko uwinęli!
Pzdr.[/quote]
Czyli wychodzi na to, że oni mnie w balona robią!! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...