Jump to content
Dogomania

FELEK CO NIE NOSIŁ SZELEK plus JA:)


Fides79

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sumie to dobrze, że ma kto z F wychodzić hihihi, bo nie dosyć, ze nie zawsze jest pogoda taka żebym mogła wyjść z Anią to na dodatek od jakiegos czasu mam problemy z chodzeniem
byłam nawet u chirurga, dostałam maść z antybiotykiem, ale niestety poprawy brak
a doskwiera mi wrastający paznokieć, w najbliższy poniedziałek ide znowu, może łaskawie mi wytnie to cholerstwo albo sama utnę ale raczej cały palec :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']sumie to dobrze, że ma kto z F wychodzić hihihi, bo nie dosyć, ze nie zawsze jest pogoda taka żebym mogła wyjść z Anią to na dodatek od jakiegos czasu mam problemy z chodzeniem
byłam nawet u chirurga, dostałam maść z antybiotykiem, ale niestety poprawy brak
a doskwiera mi wrastający paznokieć, w najbliższy poniedziałek ide znowu, może łaskawie mi wytnie to cholerstwo albo sama utnę ale raczej cały palec :angryy:[/QUOTE]


Współczuję bo to bolesna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

wybierz sie na dobry pedicure ale sprawdz czy kobieta wie co robic i jak coby bylo dobrze, ja mam stale tem problem i wlasnie odpowiednie rpwadzenie paznokcia jest wazne , nie musisz calego pedicuru se robic ino palce to zawsze taniej
, Moni tez juz ma wyprowadzone i sesama daje rade a grozil zbieg

Link to comment
Share on other sites

Magda, patrzyłam w necie, ale nie znalazłam nic, nawet jak się pokazuje jakiś salon teoretycznie zajmujący się takimi zabiegami, to po wejsciu na ich strone internetową nie ma o tym nawet słowa, w cenniku też nie mają ujętych takich usług, a troche się boje iśc nie wiadomo do kogo:roll:

Sylwia, tych rzepów było tyle, że szok, a F jeszcze sobie przy brodzie gmerał łapami, więc powplątywał je jeszcze mocniej, z ciężkim sercem cięłam, ale na szczęście kłaki odrosną ;)

Link to comment
Share on other sites

2 lata temu nad morzem F przyniósł z plaży takie cuda w brodzie
[url]http://img18.imageshack.us/img18/8946/dscn3593v.jpg[/url]
i wtedy mu brodę uratowałam, wyciągałam kłaczki pęsetą
a teraz nie miałam do dyspozycji nic poza stępionymi nożyczkami i starym grzebieniem z którego wyłamywały się zęby :roll:
tak to jest jak się na kilka dni przenosi do innego mieszkania ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]tamto pokzywałaś :smile:[/QUOTE]
wiem, dla tego tylko linka dla przypomnienia wstawiłam ;)
[QUOTE]
A kurcze dlaczego przenosiny?:smile:[/QUOTE]
a żeby sobie posiedzieć razem ciut dłużej i żeby M nie musiał jeździć w tą i tamtą ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam taką samą metodę dłubania 1 zębem. I zawsze sukces choć nie jeden raz byłam bliska rozpaczy, że tego nie da się wyczesać.
Ale Felek wygląda całkiem ok, kudły odrosną, a tak jak napisałaś jemu to lotto ;)
Problemów paznokciowych współczuję :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...