Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

[quote name='bonita'][B]Po dupie[/B]:mad: :evil_lol:

[B]Moja była koffana jak się dziecko urodziło:loveu: , najgorsze były jednak spacerki wózek-ja-pies:p , Merol był zawsze takim posłusznym psem, więc najczęściej bez smyczy chodziła. Ale jak szłam z wózkiem to się jej coś odmieniło, normalnie jej odbiło i zaczęła mi uciekać:mad: , gonić jak głupia po ulicy:crazyeye: samochody stawały, a ja dalej za nią z wózkiem:mad: . I tak było wiele razy, aż przestałam ją puszczać:shake: . Nie wiem czy to robiła z zazdrości, żeby zwócić na nią uwagę- może. Teraz dzieci są wieksze i już jej to minęło.[/B]

[B]Pozdrowionka :)[/B][/quote]
Bonita dzięki za informację. tego właśnie się obawiam. Myślę, że zrobi się niegrzeczny bo zawsze był bardzo rozpieszczany i kochany i obdarzany naszą uwagę. Myślę, że zrobi mi numery dlatego jeśli możesz to przypomnij sobie co twój piesio jeszcze robił. Im więcej dowiem się za wczasu tym lepiej wszystko zaplanuję.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bonita'][B]Po dupie[/B]:mad: :evil_lol:

[B]Moja była koffana jak się dziecko urodziło:loveu: , najgorsze były jednak spacerki wózek-ja-pies:p , Merol był zawsze takim posłusznym psem, więc najczęściej bez smyczy chodziła. Ale jak szłam z wózkiem to się jej coś odmieniło, normalnie jej odbiło i zaczęła mi uciekać:mad: , gonić jak głupia po ulicy:crazyeye: samochody stawały, a ja dalej za nią z wózkiem:mad: . I tak było wiele razy, aż przestałam ją puszczać:shake: . Nie wiem czy to robiła z zazdrości, żeby zwócić na nią uwagę- może. Teraz dzieci są wieksze i już jej to minęło.[/B]

[B]Pozdrowionka :)[/B][/QUOTE]
Tak mamuś, pamiętam gnałyśmy jak formuła1:cool3: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='apple']Bonita dzięki za informację. tego właśnie się obawiam. Myślę, że zrobi się niegrzeczny bo zawsze był bardzo rozpieszczany i kochany i obdarzany naszą uwagę. Myślę, że zrobi mi numery dlatego jeśli możesz to przypomnij sobie co twój piesio jeszcze robił. Im więcej dowiem się za wczasu tym lepiej wszystko zaplanuję.[/QUOTE]
Będzie dobrze, pies musi tylko kojarzyć obecność dziecka nie jako zagrożenie, a jako coś przyjemnego:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Tak mamuś, pamiętam gnałyśmy jak formuła1:cool3: :evil_lol: :evil_lol:

Będzie dobrze, pies musi tylko kojarzyć obecność dziecka nie jako zagrożenie, a jako coś przyjemnego:p[/quote]
Postaram się ale on jest taki zazdrosny o mnie i mojego męża...:shake:. Postaramy się, żeby było ok - będziemy relacjonować. W razie czego pomożecie mam nadzieję:razz: ???

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie przejmuj się, będzie dobrze :) boksie lubią dzieci :) a już szczególnie dzieci swoich pańciów.[/B]
[B]Oprócz tego kłopotu na spacerach nic innego złego się nie działo, oba nasze psy polubiły najpierw pierwsze, a potem drugie dziecko :)[/B]

[B]Ważne żeby się dla piesa czas znalazło, bo inaczej będzie zazdrosny pieron:evil_lol: . A powiem szczerze, na początku to z dzidzią jest taki gon , że trudno znależć czas na zabawę z psem. [/B]

[B]Pozdrowionka :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Wyobrażam sobie jak absorbujące na początku jest dziecko ale chyba dam rade??? Mam nadzieję! A co do czasu dla Kronoska to wiem, że nie możemy go nagle zaniedbywać. Bedzie trudno ale się postaramy. Baardzo chcemy go oswajać z dzieckiem od samego początku, nie zabraniać kontaktów ( powąchania itp.) Psy wtedy czują się porzucone. Ale powiedzcie jak przygotowaliści psa na przyjście dziecka. Jeszcze ze szpitala przynieśliście jakieś śpioszki czy pieluszki do wąchania??? Słyszałam ż e jest taka metoda aby pies oswoił się z zapachem dziecka zanim jeszcze przyjdzie do domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Wyobrażam sobie jak absorbujące na początku jest dziecko ale chyba dam rade??? Mam nadzieję! A co do czasu dla Kronoska to wiem, że nie możemy go nagle zaniedbywać. Bedzie trudno ale się postaramy. Baardzo chcemy go oswajać z dzieckiem od samego początku, nie zabraniać kontaktów ( powąchania itp.) Psy wtedy czują się porzucone. Ale powiedzcie jak przygotowaliści psa na przyjście dziecka. Jeszcze ze szpitala przynieśliście jakieś śpioszki czy pieluszki do wąchania??? Słyszałam ż e jest taka metoda aby pies oswoił się z zapachem dziecka zanim jeszcze przyjdzie do domu?[/QUOTE]

Ja się nie znam;) , ale wg mnie pomysł całkiem sensowny:cool3: :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B]Cześć :)[/B]
[B]Teraz dopiero widzę że i tu zjadło mojego ostatniego posta[/B]:mad:.

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3379/tnzdj281cie019qk7.jpg[/IMG]
[B]Ale szaleństwo[/B]:loveu: [B]świetna macie tereny spacerkowe:)[/B]

[B]My Nie przynośiliśmy ze szpitala nic, ale Wiesz to dobry pomysł:cool3: [/B]
[B]Psy od razu wiedziały że to "nasze" dziecko i na początku nawet bały się za bardzo zbliżać, żeby mu czasem krzywdy nie zrobić, nie dotknąć:evil_lol: śmiesznie było. A jak dziecko już na ziemi na kocyku było to patrzyły na niego z odp. odległości, żeby czasem nie dotknąc:evil_lol: i nawet :crazyeye: chrupek nie kradły razem z ręką jak teraz:p .[/B]
[B]Pozdrowionka[/B]
[B]a[/B]
[B]i jeszcze życzonka :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Wesołego królika,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Co po stole bryka,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Spokoju świętego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B] i czasu wolnego,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Życia zabawnego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]W jaja bogatego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]I w ogóle kurcze-[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Wszystkiego najlepszego :)[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=magenta]Życzy Kaśka i piesy :)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]Cześć :)[/B]
[B]Teraz dopiero widzę że i tu zjadło mojego ostatniego posta[/B]:mad:.

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3379/tnzdj281cie019qk7.jpg[/IMG]
[B]Ale szaleństwo[/B]:loveu: [B]świetna macie tereny spacerkowe:)[/B]

[B]My Nie przynośiliśmy ze szpitala nic, ale Wiesz to dobry pomysł:cool3: [/B]
[B]Psy od razu wiedziały że to "nasze" dziecko i na początku nawet bały się za bardzo zbliżać, żeby mu czasem krzywdy nie zrobić, nie dotknąć:evil_lol: śmiesznie było. A jak dziecko już na ziemi na kocyku było to patrzyły na niego z odp. odległości, żeby czasem nie dotknąc:evil_lol: i nawet :crazyeye: chrupek nie kradły razem z ręką jak teraz:p .[/B]
[B]Pozdrowionka
[/B] [B]a[/B]
[B]i jeszcze życzonka :)[/B][/quote]
Dzięki Bonita jakby co to wiem do kogo zwracać się o fachową pomoc. zobaczymy jak to będzie z moim Kronosem bo o to że zrobi dziecku celowo krzywdę to się nie martwię. raczej boję się że zrobi to nie umyślnie ze szczęścia. On na prawdę jak widzi dziecko to jest szczęśliwy do tego stopnia że nie można go opanować a sama wiesz że to duży pies. Cały czas nad nim pracuję - zobaczymy! A za chwilę zapraszam na więcej foteczek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Wesołego królika,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Co po stole bryka,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Spokoju świętego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B] i czasu wolnego,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Życia zabawnego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]W jaja bogatego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]I w ogóle kurcze-[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Wszystkiego najlepszego :)[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=magenta]Życzy Kaśka i piesy :)[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]
dzięki my wam również życzymy wszystkiego Naj, Naj i oczywiście mokrego dynguska. Pokropić tam proszę piesy od nas:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda-Amir'][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8568/zdj281cie022dn3.jpg[/IMG]

ahhhhhh jaki ślicznotek z ogonkiem ! :loveu: :loveu: i ten uśmiech na mordce :cool3:[/quote]
Jak jestem na spacerku to nic innego mi już do szczęscia nie trzeba- no jeszcze mojego Pncia i Panci.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]My też :D:D:D[/B]
[B]Pogoda ładna to pewno spacerkujecie po swoich pięknych okolicach :loveu:[/B][/quote]
Hej Bonita! Odkąd pogoda dopisuje to Krosiu nic tylko by spacerkował:loveu: A jego Pancia już taka gruba beka że ledwo chodzi. Ale staram się - żeby nie było. Kondycję trzeba trzymać.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']My również:grins:
A jak się czujecie:razz:[/quote]
Krosiu czuje się jak młody Bóg - gorzej z Pancią. Ja to się czuję jak wieloryb wyrzucony na brzeg. Coraz trudniej się ruszać- ale tak poza tym to jestem okaz zdrowia. No pewnie przez te Krosiowe spacerki.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Krosiu czuje się jak młody Bóg - gorzej z Pancią. Ja to się czuję jak wieloryb wyrzucony na brzeg. Coraz trudniej się ruszać- ale tak poza tym to jestem okaz zdrowia. No pewnie przez te Krosiowe spacerki.:evil_lol:[/QUOTE]
Same pożytki z tych naszych piechów ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...