Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

[quote name='caroolcia']ach cudne, cudne te foteczki ze spacerku!!!
A te fafelki podbiły moje serce!!!prosze o długaśne wycałowianie w moim imieniu tego rozkosznego fafelka a łapeczki!!!!:loveu:
[/quote] całuję, całuję tylko on taki mało całusny jest - no chyba że śpi:evil_lol:

[quote name='Dominiqa']śpi jak aniołeczek!!!:) a co do tego malusi to bylo PIESZCZOTLIWIE :D[/quote] Domyslam się kochana - więcej takich zdrobnień prosimy:razz:

[quote name='evaxon'][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9964/tndsc01979ww7.jpg[/IMG]
:loveu: :loveu: :loveu: słodziutki pysio:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] I cały MóJ, MóJ, MóJ - MY PRECIOUS:loveu::loveu::loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bonita'][I][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9964/tndsc01979ww7.jpg[/IMG][/I]

[I][B]Co to za śpiący królewicz:loveu: [/B][/I]
[I][B]Witaj Apple:multi: Właśnie wróciłam ze szkolnego przedstawienia:cool3: i wpadam do Cię:multi: [/B][/I][/quote]
Królewicz - najlepsza partia w Polsce płd. :eviltong:
No na reszcie! Ja już u Was byłam (kartę obiłam -hahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) Nie no żartuję! I jak przedstawienie- dziecko w głównej roli???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Królewicz - najlepsza partia w Polsce płd. :eviltong:
No na reszcie! Ja już u Was byłam (kartę obiłam -hahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) Nie no żartuję! I jak przedstawienie- dziecko w głównej roli???[/quote]

[B]Przedstawienie na święto Ziemi:cool3:, klasa mojej córci oczywiście wypadła najfajniej:multi: reszta się nieco dłużyła:sleeping::evil_lol:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]Przedstawienie na święto Ziemi:cool3:, klasa mojej córci oczywiście wypadła najfajniej:multi: reszta się nieco dłużyła:sleeping::evil_lol:
[/B][/quote] to cieszę się że się udało! A jak na prawdziwą mamcię przystało widzę że wyłuskałaś najlepsze momenty z przedstawinia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:: "[B]klasa mojej córci oczywiście wypadła najfajnie"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']A jak:evil_lol: :evil_lol:[/quote] Bardzo mi miło :loveu: że pamiętałaś:oops::oops::oops:

[quote name='caroolcia']hi hi hi ja też zawsze Burbaska dopadam jak śpi, tak to już jest z tymi chłopakami, sa mało wylewni :evil_lol:[/quote] No właśnie nie wiem! Chociaż ponoć nie wszyscy! Medorek np. od Madzi powyżej (pozdrawiamy) jest bardzo ładnie fotografowany - trochę zazdraszczamy! Co on taki model Madziu??? Powiedz no nam jak ty go w kadrze łapiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Bardzo mi miło :loveu: że pamiętałaś:oops::oops::oops:

No właśnie nie wiem! Chociaż ponoć nie wszyscy! Medorek np. od Madzi powyżej (pozdrawiamy) jest bardzo ładnie fotografowany - trochę zazdraszczamy! Co on taki model Madziu??? Powiedz no nam jak ty go w kadrze łapiesz?[/QUOTE]
On jest po prostu piękny, a jak ktoś jest piękny, to i pięknie wychodzi na zdjęciach:cool1: :evil_lol: :evil_lol: Wasze tyż są pikne:loveu: i tyż piknie wychodzą na zdjęciach:loveu:
Mówię mu ,, medziu zdjęcie" a on od razu pozuje:loveu: :loveu: :loveu: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']to cieszę się że się udało! A jak na prawdziwą mamcię przystało widzę że wyłuskałaś najlepsze momenty z przedstawinia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:: "[B]klasa mojej córci oczywiście wypadła najfajnie"[/B][/quote]

[B]O tak [/B]:lol::lol::lol:
[B]Witanko!:multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']On jest po prostu piękny, a jak ktoś jest piękny, to i pięknie wychodzi na zdjęciach:cool1: :evil_lol: :evil_lol: Wasze tyż są pikne:loveu: i tyż piknie wychodzą na zdjęciach:loveu:
Mówię mu ,, medziu zdjęcie" a on od razu pozuje:loveu: :loveu: :loveu: ;)[/quote]
No jak ja mówię Krosiu zdjęcie to wtedy mogę być na 200 % pewna że się obróci. Nie lubi sie po prostu focić i już- wredota mała:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']A Medziu bardzo lubi:razz: Dinek za to spiernicza na widok aparatu:cool3: :cool3: :cool3:[/quote]
No to krosiu i Dinek mogli by sobie łapkę podać. Bo ta moja wredotka to dokładnie wie kiedy pstryknie migawka. stoi spokojne a jak juz zaczyna pstrykac to on myk i juz go nie ma:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...