Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='apple']a to kolejne nerwuskowe zdjecia
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/723/tnobraz067ih5.jpg[/IMG]
i jeszcze takie do kolekcji
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4338/tnobraz068lg1.jpg[/IMG][/quote]

Wcale tu nie wyglada na nerwuska :) Jakos tak proszaco raczej :)
A ogonek jaki fajny!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']a to kolejne nerwuskowe zdjecia
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/723/tnobraz067ih5.jpg[/IMG]
i jeszcze takie do kolekcji
[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4338/tnobraz068lg1.jpg[/IMG][/QUOTE]

Widzę, że jak moja Opeczka rozgadany piesio :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Niestety - czasem aż za bardzo rozgadany co mnie dziwi bo gdzie bym nie czytała o bokserach to zawsze stoi jak byk że te psy z reguły nie szczekają - a mój Krosiu uwielbiaa szczekać ot tak sobie dla jaj[/QUOTE]

No to witam w klubie gadających psów. Moja Opka to coprawda boksiodobek i "gadanie" ma chyba po dobku, ale gama dźwięków które potrafi z siebie wydobyć jest niesamowita :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Moj Fidziu juz nie gada :shake:
Kiedys,za szczeniecych czasow tak slicznie gadal,spiewal,a teraz jakis taki mruk sie stal...Szczeka owszem na ludzi przechodzacych kolo naszego ogrodzenia,na jakies halasy...ale nie umie np.dac glosu.Nie moge go tego nauczyc,on jakos nie moze zakumac w czym rzecz.
Spowaznial czy co?? On ma dopiero 19 mscy,to za wczesnie na boksera:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Iza i Fidel ty nie masz się czym martwić twój boksio pod tym względem jest wzorowy (książkowy) a mój - ja to dopiero powinnam się martwić - zupełne przeciwieństwo chrakterystyki boksera pod tym względem. A co nauki komendy daj głos to ja ci powiem, że nie wszystkie psy to załapują. Mój stary kundel który ma teraz 18 lat( pełnoletni:evil_lol: ) to nigdy się jej nie nauczył pomimo moich usilnych starań. Więc się nie łam i naucz Fidzia innych sztuczek:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Czy ty chcesz powiedzieć, ze ja mam szczekać żeby mój pies wiedział o co biega?????[/quote]

Ja szczekam i nic :errrr:

Dzis sie Fidziu uczyl dac glos.Zezarl przy tym pol kilo kielby i tylko piszczy,nie szczeka:flop:

Slyszalam jak Medziu dawal glos-PIEKNIE :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Czy ty chcesz powiedzieć, ze ja mam szczekać żeby mój pies wiedział o co biega?????[/quote]
Żartowałam:evil_lol: :evil_lol:
Szczerze, to nie pamietam, jak Go tego nauczyłam:roll: Chyba, jak szczekał, sam, z własnej woli, to mówiłam hasło "Głos" i dawałam nagrodę, ale nie jestem już pewna:lol:

A wogóle, to ja go wielu sztuczek nauczyłam przypadkowo, np. ,,czołgaj się", "łapki" ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Żartowałam:evil_lol: :evil_lol:
Szczerze, to nie pamietam, jak Go tego nauczyłam:roll: Chyba, jak szczekał, sam, z własnej woli, to mówiłam hasło "Głos" i dawałam nagrodę, ale nie jestem już pewna:lol:

A wogóle, to ja go wielu sztuczek nauczyłam przypadkowo, np. ,,czołgaj się", "łapki" ;))[/quote]
w takim razie madziu jade do ciebie na małe szkolonko - skąd jesteś???:evil_lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']w takim razie madziu jade do ciebie na małe szkolonko - skąd jesteś???:evil_lol: :cool3:[/quote]

Co to za mrugania,ha??? Przyjezdzaj i juz :multi: :multi: :multi:
Magda jest stad co ja :)
Moj Fidel umie prosic jedna lapka,warowac i siadac.
Tez moze Twoja Mordeczke czegos nauczyc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']A ja do mojej Thetki szczekałam, tak się nauczyła. Mówiłam >daj głos!< i >HAU HAU< i teraz sama zaczyna, chce być przede mną :loveu:[/quote]
No na to wyglada że będe musiała z siebie porobić wariata - to wtedy go nauczę. Ok co mi tam - spróbóję!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...