Jump to content
Dogomania

Mój Kochany Krosiu i jego galeryjka


apple

Recommended Posts

  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzolandia'][I][B]czy to grzybki halucynogenne???:diabloti::diabloti:[/B][/I]

[I][B]takie najlepsiejsze :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

[I][B]siemankooo koffana[/B][/I] :loveu:[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przecież, że halucynogenne- ja innych nie zbieram:evil_lol:

Hej:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]myślisz że białe myszki jakie zobaczyła zaprosiły ją do swojej norki? :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
ja nie wiem ale wiem, że jej nie ma a miała grzybki więc czy to myszki, czy inne fantazje ją zaatakowały to fakt :roll::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ja nie wiem ale wiem, że jej nie ma a miała grzybki więc czy to myszki, czy inne fantazje ją zaatakowały to fakt :roll::diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no i zafascynowana tymi fantazjami zapomniała o bożym świecie...o nas rzecz jasna :mad::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no i zafascynowana tymi fantazjami zapomniała o bożym świecie...o nas rzecz jasna :mad::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
toż to jasne że my jesteśmy jej światem, snem i marzeniem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wredota :obrazic:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Też Cię kocham:kiss_2:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]a ja nie byłabym taka pewna :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co ty tam wiesz:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]dbsst haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo :cool1:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jes ken aj help ju:grins:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]agbar No wlasnie....Haloooooo:diabloti:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ty co w echo się bawisz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]bonita [COLOR=Blue][I][B]ehe, ehe.............halo:diabloti:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Głuchy telefon czy co:roll:[/COLOR][/FONT][/B]

[QUOTE]dbsst najadła się halocynogenków i teraz jej nie ma :diabloti:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestań mi skrycie zazdrościć....zazdrość to bardzo niefajne uczucie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]jonQuilla [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i nie podzieliła się :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A miałam?:roll:[/COLOR][/FONT][/B]

[QUOTE]dbsst taka własnie jest siedziała i jadła SAMA a teraz boi sie wyjść z jakiejś myszej nory :diabloti:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja się kocha do mysiej nory nie mieszcze:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]dbsst toż to jasne że my jesteśmy jej światem, snem i marzeniem :p[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I sie oplułam kawą:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Ja też byłam tylko mnie już zagadały:diabloti:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zauważyłam:loveu:

No paczaj jakie z nich pleciugi:evil_lol: I nic ino o grzybkach:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...