Jump to content
Dogomania

Firmy "produkujące" barf


sachma

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kingula']Kg Barfa ze strusiem kosztuje 16 zl? Jakim cudem, jeśli kg "strusiny" kosztuje min. 40zl? :/ Nie zebym sie czepiala, bo moim psiakom Primex baaardzo smakowal, po prostu ciekawa jestem :)[/QUOTE]
Kilogram "strusiny" w ubojni, gdy ma się stały kontrakt, kosztuje znacznie mniej niż 40 zł, szczególnie jeśli kupuje się ją w ilościach hurtowych (czyli np koło 5 ton). Co prawda musimy "walczyć" o surowiec z zakładami mięsnymi, które z tego samego surowca produkują luksusowe kabanosy dla ludzi, ale my - w przeciwieństwie do nich, kupujemy ten surowiec regularnie, więc mamy możliwość zakupu tego mięsa cały rok. W dodatku nasz Barf ze strusia zawiera w 20% kości ze strusia (zgodnie z ideą Barfa) co jednocześnie obniża koszt wyrobu. Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości co do surowca.
Pozdrawiam
Marzena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Kilogram "strusiny" w ubojni, gdy ma się stały kontrakt, kosztuje znacznie mniej niż 40 zł, szczególnie jeśli kupuje się ją w ilościach hurtowych (czyli np koło 5 ton). Co prawda musimy "walczyć" o surowiec z zakładami mięsnymi, które z tego samego surowca produkują luksusowe kabanosy dla ludzi, ale my - w przeciwieństwie do nich, kupujemy ten surowiec regularnie, więc mamy możliwość zakupu tego mięsa cały rok. W dodatku nasz Barf ze strusia zawiera w 20% kości ze strusia (zgodnie z ideą Barfa) co jednocześnie obniża koszt wyrobu. Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości co do surowca.
Pozdrawiam
Marzena[/QUOTE]
Rozwiałaś :) Podejrzewałam, że macie jakieś "chody" ;) Może więc kupię moim sukom trochę tych kostek. Czy sunia z nadwagą może jeść Barfa? Gdzie na Woli mieści się Wasz sklep, bo gdzieś wyczytałam że można Was nabyć na Woli właśnie?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"][B][CENTER][COLOR="#000080"]Zapraszamy na manifestację w sprawie mordowni w Dyminach. Przyłączcie się, pokażmy kieleckim urzędasom,
ilu nas jest![/COLOR][/CENTER][/B][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestację-przyłącz-się-do-nas!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestację-przyłącz-się-do-nas!!![/URL]


[SIZE="2"][B]Wspomóż nas podpisując petycję [URL="http://www.petycje.pl/petycja/5853/petycja_w_sprawie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierzĄt_w_kielcach_dyminy.html"]http://www.petycje.pl/petycja/5853/petycja_w_sprawie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierzĄt_w_kielcach_dyminy.html[/URL][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']kingula-chyba chodzi o punkt na Bemowie-mu masz dane:
[url]http://www.weterynarze.waw.pl/lecznica,1[/url]
Chyba, że jest nowy sklep na Woli-no to jeana pewnie napisze[/QUOTE]

Ja się zajmuję Wolą - przywożę zamówienia na zajęcia Wesołej Łapki na Woli lub do oddziału ZKwP we srody 16.30-17.30, ale również w inne dzielnice Warszawy - cały tydzień "plączę" się po miescie więc nie ma problemu z dowozem. Proszę tylko o wczesniejszy kontakt co i ile potrzeba. Szczegóły z ceną na [url]www.sangoma.pl[/url] - pod menu jest ikonka barfa :)

Edyta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']Gdzie i w jakich godzinach, jak często są te zajęcia na Woli?[/QUOTE]
W liceum na Kłopotowskiego, wtorki i czwartki wieczorem (być może również w niedziele) gdy zbierze się grupa. Daty są na [url]www.wesolalapka.pl[/url] , ale nie ma problemu żeby umówić się w inne dni o dowolnej porze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zabajka']Witam
Dołączam się do pytania Chefrenek - jak wygląda sprawa ości...?
A drugie zapytanie : kontakt do mięsa na podkarpaciu...
Wiem, że od Burej że bardzo cięzko ale może ktoś coś wie lub coś zamawia i mogłabym się dołączyć do zamówienia...?
zabajka[/QUOTE]


Oprócz kostek u Azizy nie wiem czy cokolwiek znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Właśnie mnie tez dziwi polityka w Primex i Biosk. Pisałam do nich kilka razy i nie raczą nawet odpowiedzieć czy indywidualnym kientom sprzedają.Przedstawicel Primexu nie odbiera tel, albo ktoś tam obiecuje, że oddzwoni. Natomiast w Aspolu w Katowicach - miła rozmowa przez telefon, przygotowane dla klienta zamówienie przy odbiorze osobistym. Maja dwie line produktów przeznaczone do gotowa i na surowo. Wołowina i konina są z chrząstką (6 zł kg), serca wołowe i cielęcina 8 zł, dziczyzna około 10 zł. To sa ceny bezpośrednio od producenta. Mają na swojej stronie wykaz sklepów, w których można kupić ich produkty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...