Jump to content
Dogomania

Sunia w typie rodezjana - odeszła za TM :( Będziemy Cię zawsze pamiętać!


Monday

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miska, obróżka i smyczka jest. Nie kupuj. Jak będę cokolwiek potrzebowała to dam znac.
Będę natomiast miała do Ciebie prośbę o ogłaszanie znajdy, która wczoraj przybyła do mnie. Jest wielkości Rudzika i waży 4,5kg. Skóra i kości i jeden wielki kułtun. Musi troszeczkę odrosnąc do zdjęc bo w tej chwili, po powycinaniu kołtunów, do foto się nie nadaje. Jak już będzie z nim lepiej podjadę do Radomia i poprosimy bastis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Miska, obróżka i smyczka jest. Nie kupuj. Jak będę cokolwiek potrzebowała to dam znac.
Będę natomiast miała do Ciebie prośbę o ogłaszanie znajdy, która wczoraj przybyła do mnie. Jest wielkości Rudzika i waży 4,5kg. Skóra i kości i jeden wielki kułtun. Musi troszeczkę odrosnąc do zdjęc bo w tej chwili, po powycinaniu kołtunów, do foto się nie nadaje. Jak już będzie z nim lepiej podjadę do Radomia i poprosimy bastis.[/QUOTE]

kolejna bida
to szczeniak?
może dzisiaj dasz rade podjechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata M']kolejna bida
to szczeniak?
może dzisiaj dasz rade podjechać?[/QUOTE]

Co do zdjęć, to wiem, ze bastis robi super zdjęcia...ale jakby co to przecież ja Blankę będę zawozić, to przy okazji zrobię zdjęcia - takie jakie będą i założymy wątek. Z wątkiem zawsze lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Biedna :( Jaki ogonek podkulony :( Taki wysyp psich nieszczęść ostatnio...
Trzeba ją zabrać z ulicy przed zimą. Będę oswiedzać wątek i jak mi się uda to trochę wspomogę. Też teraz jednemu psiakowi z Sochaczewa szukamy hoteliku, póki co brak deklaracji, a pies od roku na ulicy :(
Wpadnijcie czasem do Misia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192580-Misiek!-Niesamowity-pies-ze-skrzywioną-psychiką[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Beaty. Wątku nie czytałam, ale obejrzałam jego streszczenie zaglądając na strony ze zdjęciami. To też dobry sposób na przedstawienie tematu. Tym bardziej, że temat jest optymistyczny :happy1:. Niestety, na chwilę obecną poza odwiedzinkami niewiele suni mogę pomóc [URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Embarrassed/Empty-Pockets.jhtml"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_12_8.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.webfetti.com/MySpace/Graphics/Smileys/Humor/Embarrassed/Empty-Pockets.jhtml"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sunia już po sterylce :)
Wszystko dobrze...w piątek albo w sobotę zabieram ją Aniu do Ciebie....
wiem, że w piątek i tak będziesz niedaleko radomia, ale ja bardzo chcę sama ją zawieźć, oczywiście jak już wrócisz od Meli, chyba, że wolisz żebym Melę ja odwiozła do tej pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata M']jeśli karma jeszcze na razie jest
to ja kupię miski i nową obrożę bo ta którą dałam jest używana i trochę zniszczona
Magda jutro rano siądę i porozsyłam wątek[/QUOTE]

Ot, i jestem, zaprosiła mnie Beatka.
Powiało optymizmem, super!

Link to comment
Share on other sites

witam

widzę ze wszystko nabiera tępa :) jak sunia się czuje po zabiegu??

dziewczyny widziałam dziś na borkach ogłoszenie o zaginięciu labradorki biszkoptowej
tel do wlascicieli u mnie.

a co do labow to co z tym pieknym blondasem na kwarantannie??
znalazl sie wlasciciel??

fanty juz zaczynam pakowac nie bedzie tego za wiele ale zawsze pare groszy sie uzbiera
co do fotek zawsze sluze pomoca wystarczy ze zgramy sie w czasie

Link to comment
Share on other sites

tekst do ogłoszeń autorstwa Monday:

Blanka to wspaniała sunia, która po prostu się komuś znudziła i została porzucona na osiedlu domków jednorodzinnych, zapewne z myślą, że przecież ktoś ją przygarnie na podwórko.
Może takie pozbycie się psa było uważane za mniejsze zło???

Niestety, Blanka trafiła w nieodpowiednie miejsce. Była przeganiana, obrzucana kamieniami i butelkami, a każda próba dokarmiania jej kończyła się awanturą z mieszkańcami, bo „przecież się przyzwyczai i zostanie!!!”. Miarka się przebrała jak ktoś ukradł jej zostawioną miskę.

Wystraszona sunia trafiła póki co do schroniska, ale już tutaj odzyskuje chęć do życia. Okazała się wspaniałym psem. Jest posłuszna, toleruje inne psy, potrafi chodzić na smyczy i bardzo ładnie podróżuje samochodem. W jej oczach nie widać już smutku. Teraz to zwykły pies.

Szukamy nowego domu dla Blanki. Domu, który już nigdy jej nie zawiedzie, nie oszuka i nie porzuci. Sunia jest zdrowa i niedługo będzie wysterylizowana.
W razie potrzeby pomożemy w zawiezieniu jej do nowego domu.

tel: 516 088 927 lub 516 088 926

Link to comment
Share on other sites

Beata, tekst to taki roboczy....ja mam troszkę zmieniony - a mam nadzieję, że okaże się prawdziwy.

Docelowy tekst, ale to już jak sunia znajdzie sie u Anny i wszystko będzie prawdą co tam wypisałam jest taki:

[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Blanka to ….letnia sunia, która po prostu się komuś znudziła i została porzucona na osiedlu domków jednorodzinnych, zapewne z myślą, że przecież ktoś ją przygarnie na podwórko. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Może takie pozbycie się psa było uważane za mniejsze zło???[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Niestety, Blanka trafiła w nieodpowiednie miejsce. Była przeganiana, obrzucana kamieniami i butelkami, a każda próba dokarmiania jej kończyła się awanturą z mieszkańcami, bo „przecież się przyzwyczai i zostanie!!!”. Miarka się przebrała jak ktoś ukradł jej zostawioną miskę.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wystraszona sunia trafiła do domu tymczasowego. Odzyskała radość życia. Okazała się wspaniałym psem. Jest posłuszna, toleruje inne psy, potrafi chodzić na smyczy i bardzo ładnie podróżuje samochodem. W jej oczach nie widać już smutku. Teraz to zwykły ufny i zadowolony pies.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Szukamy nowego domu dla Blanki. Domu, który już nigdy jej nie zawiedzie, nie oszuka i nie porzuci. Sunia jest zdrowa i wysterylizowana.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]W razie potrzeby pomożemy w zawiezieniu jej do nowego domu.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

znowu nabałaganię-dzwoniła do mnie kobieta z budki z fast foodami z dworca i mówiła,że bokserowata suka została zabrana przez schronskowego weta.Nie brzmi to wiarygodnie ale czy ktoś mógłby sprawdzić tą informację??podobno jest ktoś kto chciał zająć się sunią(tak wynikało z wiadomości od TOZ-u),może warto sprawdzić to miejsce jak najszybciej i oddać tam sukę???po co ma siedzieć w schronie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikab']znowu nabałaganię-dzwoniła do mnie kobieta z budki z fast foodami z dworca i mówiła,że bokserowata suka została zabrana przez schronskowego weta.Nie brzmi to wiarygodnie ale czy ktoś mógłby sprawdzić tą informację??podobno jest ktoś kto chciał zająć się sunią(tak wynikało z wiadomości od TOZ-u),może warto sprawdzić to miejsce jak najszybciej i oddać tam sukę???po co ma siedzieć w schronie[/QUOTE]

Ale to schronisko wystosowało tą prośbę o znalezienie miotu suni, więc oni już powinni wszystko wiedzieć....
:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...