Jump to content
Dogomania

malutki Liderek całe życie w schronisku? :-( On już stracił nadzieję, a Wy?


Recommended Posts

[quote name='paula_t']TŻ daje 20 złotych stałej, czyli mamy 45 złotych. Ciotki, kto jeszcze się dołoży?:modla:

Mamy w ogóle hotelik na oku?
Ja z domowych znam tylko michelle, u której był mój Marianek i z zamkniętymi oczami bym tam każdego psiaka oddała. Koszt to ok.250 złotych. Jakieś inne propozycje?

Potrzeba banerka, który można wkleić z ostatnim zdjęciem i z tekstem, że zbieramy deklarację dla Liderka, który jest w schronisku od 8 lat.[/QUOTE]
Pauluś kilka postów wyżej odezwała się wirtualna opiekunka Liderka i pisała, że przekazuje na Niego 30 zł (teraz), to i jak psiak będzie w hoteliku, to będzie dalej płacić;

a tak w ogóle, to mam wrażenie, że więcej osób już deklarowało jakąś drobną kwotę, trzeba "przelecieć" wątek, będę się starała to zrobić, ale w swojej marnej sytuacji nic nie mogę obiecać na 100%

Link to comment
Share on other sites

[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
Amadorka?

Razem: 75zł


[B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B]
Soko-100zł
margoth137
Amadorka?

[B]BAZARKI:[/B]
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj

[B]OGŁOSZENIA:[/B]
MTD
Isadora7
Na razie poszłam 10 stron wstecz, tyle udało mi się spisać.



Asiuniab, jak będziesz miała chwilę czasu, to porozsyłaj wątek Liderkowy po innych wątkach proszę, bo nas tu jest tyle, że na jednej ręce można policzyć, ja już porozsyłałam po znajomych mi wątkach.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']hej, porobię mu ogłoszenia ;)[/QUOTE]

[quote name='fona']Mogę wspomagać bazarkami.[/QUOTE]

Dziękuję, że jesteście:loveu:

MTD, może i los Liderka uda Ci się odczarować....

Dołączajcie też do wydarzenia Liderka na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/372314589503437/[/URL]

Mysia, wrzuć linka do fb w pierwszym poście, proszę, bo coś go nie widzę. I proszę osobę, która założyła wydarzenie , bo nie wiem kto to i inne także, abyście pisali coś, cokolwiek, tylko po to, aby przypominać o wydarzeniu, żeby to wydarzenie żyło.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']I ja tu dotarłam ...Paula hotelik u Michell byłby wspaniałym miejscem dla Liderka ....pomożemy z bazarkiem ...chociaż tyle mogę :( porozmawiam zaraz z Iwonką ...fantów nam nie brakuje tylko ciągle czasu na wszystko :([/QUOTE]

Dziękuję Ci:loveu:

Ja aktualnie powinnam przystopować z dogo, bo sesja zbliża się wielkimi krokami, ale staram się jeszcze co nieco ruszyć sytuację z Liderkiem, bo nie mogę przestać od kilku miesięcy o tym biedaku myśleć. To samo miałam z Maxiem z krk schroniska (w schronisku od 2003, Liderek od 2004, źle napisałam w postach na innych wątkach, bo mi się pomyliło), ale on na szczęście już w nowym domku.

Ciotki, prosimy o deklaracje stałe, bo inaczej pomimo szczerych chęci nie wyciągnie się Liderka ze schroniska, bo dziewczyny mają już za dużo zobowiązań....

Link to comment
Share on other sites

Jaki tu ruch! :loveu: A gdzie jest ten hotelik u Michell? Kochane, podlinkujcie, albo wymieńcie w podpisach banerek Liderkda na podlinkowany

[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/26923-malutki-Liderek-czeka-w-schronisku-prawie-4-lata-Zabrze"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg841/scaled.php?server=841&filename=beznazwy4r.jpg&res=medium[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Jaki tu ruch! :loveu: A gdzie jest ten hotelik u Michell? Kochane, podlinkujcie, albo wymieńcie w podpisach banerek Liderkda na podlinkowany[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/26923-malutki-Liderek-czeka-w-schronisku-prawie-4-lata-Zabrze"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg841/scaled.php?server=841&filename=beznazwy4r.jpg&res=medium[/IMG][/URL]
[/INDENT]
[/QUOTE]

Jestem na zaproszenia paula_t;)
Hotelik jest w Dzierżoniowie ;)
Ja też bez mrugnięcia okiem spokojnie oddałabym go w ręce Michell i Grazi:loveu:
Tam będzie miał jak w niebie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale nie działa mi multicytat, Wam też?

Bjuta, mi w ogóle ten banerek nie wiedzieć czemu nie działa :/ Znacie kogoś, kto robi banerki? Przydałoby się go zmienić.

Iwonko, link do fb podany jest powyżej.

Hotelik michelle jest w Dzierżoniowie, obok Świdnicy. Ja tylko rzuciłam pomysłem hoteliku u michelle, bo go znam, byłam, odwiedziłam i psiaki naprawdę mają tam cudownie i cena jest naprawdę rozsądna. Jak już uda się coś zdziałać z deklaracjami i osoby odpowiedzialne za Liderka zdecydują się go tam umieścić, trzeba będzie jeszcze zapytać michelle czy w ogóle ma miejsce.

Zakonna, arim, dziękujemy:Rose: I nie przepraszaj kochana, bo złotóweczka do złotóweczki i może się uda....:kciuki:

[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
Toska1- 30zł
asiuniab-10zł
paula_t- 20zł
Bjuta- 15zł
zakonna- 5zł
arim- 10zł
Amadorka?

Razem: 90zł


[B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B]
Soko-100zł
margoth137
Amadorka?

[B]BAZARKI:[/B]
Kryzia
paula_t
margoth137
fona
Martika&Aischa_ iwonamaj

[B]OGŁOSZENIA:[/B]
MTD
Isadora7

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Dzierżoniów - nie tak źle - ok 200 km z Zabrza, 2 godziny z hakiem w jedną stronę. A to domowy hotelik? Może zapytaj od razu o miejsce i horyzont finansowy. Ja zapytam w Nosku - może jeszcze zmieszczą Liderka. W Nosku robią genialne zdjęcia do ogłoszeń.
Teraz działa Twój banerek! :)

Link to comment
Share on other sites

To super :)

Tak, domowy hotelik. Nosek też? Już dzwoniłam przed chwilką do michelle, ale na razie nie odbiera. A jaki jest koszt plus minus w Nosku? Możesz tam zadzwonić i powiedzieć, że póki co pytasz czysto orientacyjnie czy mieliby miejsce. Jest jakiś link do tego hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...