Jump to content
Dogomania

3 suki husky wyrwane smierci glodowej - chore, bezdomne - potrzebne fundusze!!!!


Sayrel

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunie miały dzisiaj sesję fotograficzną, dziękuję Muzzy:loveu: Śmiech było co niemiara, Sara okazała się mordercą kaczek i innych piszczuszków, Kala zdradziła swoje prawdziwe oblicze-kleptomanki:evil_lol: Zdjęcia będą jutro, bądź w czwartek, już nie mogę się doczekać.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam o karmie tylko, pewnie na ogólnym wątku, możesz przesłać mi karmę a tą podmienię dla innych z tym nie będzie problemu ma kto przerobić dużą ilość.
Ja chce aby pojechały do Was obie, Sarę wysterylizuję na miejscu jeśli chcecie, na pewno za inna cenę. Co z potencjalnym domem w Sopocie? Strasznie daleko, może od Was będzie łatwiej znaleźć transport? Szykujecie może bazarek o którym wspominałaś? Zarejestrowałam się na Waszym forum ale nie dostałam jeszcze maila zwrotnego:shake:

Link to comment
Share on other sites

Beziemy lapac ta dziewczyne co jezdzi z lublina z psami i niech ona juz jedzie prosto do domu swojego do tego Sopotu.
I za jej sterylke zaplacimy. To co zostanie to przeslemy ci na kale
Z karma zorientuje sie ile by koksztowala wysylka.
A z bazarkiem musze pogonic dziewczyny tylko chwilowo czasu mi strasznie brakuje na wszystko
a jeszcze sie zmagam z zapeniem oskrzeli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']Beziemy lapac ta dziewczyne co jezdzi z lublina z psami i niech ona juz jedzie prosto do domu swojego do tego Sopotu.
I za jej sterylke zaplacimy. To co zostanie to przeslemy ci na kale
Z karma zorientuje sie ile by koksztowala wysylka.
A z bazarkiem musze pogonic dziewczyny tylko chwilowo czasu mi strasznie brakuje na wszystko
a jeszcze sie zmagam z zapeniem oskrzeli[/QUOTE]
Myślałam,że to zwykłe przeziębienie:crazyeye:
Nie mam pojęcia ile może kosztować wysyłka. Nie mogę znaleźć tej osoby, tylko czy w ogóle pojedzie taki kawał? W niedzielę znajomi z fundacji pewnie mogą podrzucić Sunie do Radomia jeśli to coś daje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysioo']Witam,
Przeczytałam ten wątek – wyrazy uznania za tyle energii i serca, które wkładacie w pomoc tym biedactwom!
Umieściłam informację i numer konta Lubelskiej Fundacji na Forum Chow Chow – może jakaś dobra duszyczka będzie mogła wesprzeć psiaki.[/QUOTE]
Witam i dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=#000000][FONT=arial][B][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1233036053[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=5][B][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#939393][FONT=arial][SIZE=3][COLOR=Black] Kochani może to niewiele, ale zrobiliśmy aukcje, ze specjalnym przeznaczeniem dla tych haszczaków.
Rozsyłajcie link !!!
Kasa będzie wpływać od razu na konto [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][COLOR=DarkRed][B][COLOR=Black]FUNDACJi Lubelskiej Straż Ochrony Zwierząt[/COLOR]


[COLOR=Black]Powodzenia, trzymamy kciuki !!!

Pozdrawiam Beata
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']Z radomia niemam totalnie nikogo kto by pojechal. Zaraz zadzwonie sie spytac o ta wolontariuszke:/
Ja niestety sie juz zalatwilam totalnie bo wczoraj zamiast lezec musialam zawiezc zwrotke z adopcji do poprawczaka:/[/QUOTE]
Zdobyłaś kontakt do tej osoby?

Link to comment
Share on other sites

Najpóźniej jutro będą jej nowe bardzo ładne zdjęcia, koniecznie im wyślij. Skąd są ci ludzie? Jak dla mnie ona ma wszystko w nosie. Jeżeli te osoby będą nią na poważnie zainteresowane to pojedziemy oglądać kozy. Ona jest spokojna, kochana, ale i tak nie wyobrażam sobie zostawienia sam na sam dorosłego psa z innymi zwierzętami, przynajmniej na początku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']Wiesz ona teoretycznie nie bedzie tam miec kontaktu z tymi kozami i nigdy ni ebedzie zostawac sama. Ale nie chcielismy ryzykowac. Czekam na zdjecia a namiar na ta wolonatriuszke powinnam miec jeszcze dzis[/QUOTE]
Chciałabym aby wszystkie trzy znalazły wspaniałe domy więc,mam nadzieję,że coś z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...