Jump to content
Dogomania

Mają domki-szczeniorki z terenu rzeźni


Ania102

Recommended Posts

a tu jest wątek tych dwóch maluchów ,które do mnie trafiły
zajrzyjcie proszę na wątek moich cudnych szczeniaczków [B]Tinki&Winki :loveu::loveu::loveu:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192551-Maleństwa-które-nie-miały-szans-przeżycia-w-rumowisku-gdzie-przyszły-na-świat"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1925...zły-na-świat[/COLOR][/URL]-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ostatnie wieści o szczeniaczkach
napisała [B]Tymianka :[/B]

"[B]Byłam u szczeniaczków, mam zdjecia, ale nie mogę wysłać, póki co, bo internet do d...[/B]
[B]Pieseczki rosną:-) Jeśli chodzi o skórę, to nie mają zmian, za to pełno zdechłych pcheł i odchodów w sierści. Na kąpiel za zimno, bo mieszkają w kojcu. W sobotę jadę tam z lekarzem, to prześlę dokładną relację. Poza tym wesołe, bawią się z innymi psami.[/B]
[B]Pomimo ogłoszeń nie ma adopcji!!!:-(((( Jestem umówiona z jedną osobą na sobotę, moze coś z tego wyjdzie.[/B]
[B]Bardzo proszę, szukaj domu tymczasowego dla dwójki przynajmniej. Ostatnio hotelik przyjął mnóstwo nowych psów, jest ciasno i szczeniaczki nie będą mialy tyle kontaktu z ludźmi, ile trzeba. Sa trochę dzikie i powinny jak najszybciej trafić do domów.[/B] "

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny po moim tymczasie mam dwie osoby - jedna chciała szczeniaka dla rodziców na wieś do ogrodu - tu nie mam pojęcia co i jak.

Ale... moi sąsiedzi szukają takiej domowo-ogrodowej suczki - ważne żeby wyrosła na dość dużą i spokojną, bo czasami przyjeżdza wnuk. Powiem szczerze - nie róbcie sobie nadziei, ale myślę, że pokazać zdjęcie warto- więc poproszę o zdjęcia suczki.

Czy możecie przypomnieć gdzie maluchy przebywają? Nic nie robi tak dobrze jak obejrzenie na żywo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj, Tebo, dziękuję za zainteresowanie szczylkami:-)) Ponieważ rzadko udaje mi się zalogowac i nie ma szans na wstawienie zdjęc na watek (taki internet, wrrr), proszę, napisz do mnie na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tylko tak moge przesłać zdjęcia. Sunia pojechała w sobotę do domu tymczasowego do Legionowa. Byłam u szczylków z moim wetem, zaszepiłam towarzystwo. jest bardzo przykra wiadomość: jeden maluszek złamał łapkę, została do tego źle zabandażowana i spuchła, ale cudny Pan Doktor Tomek, który przytargał się ze mną 90 km w jedną stronę :-))) naprawił, rozmasował i zrobił porządny opatrunek. Maleństwo przewiozłam natychmiast do zaufanego domu tymczasowego.
Na temat pozostałych dobre (mam nadzieję wiesci) w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

Biedny maluszek ze złamaną łapką:-( Żeby tylko nie było komplikacji- trzymam mocno kciuki. Dobrze że sunia w domku tymczasowym- zawsze to odciąży finansowo.
Czekamy na dobre wieści w poniedziałek.
Cioteczki ciągle i ciągle przypominam o cegiełkach dla szczeniaków- za szczepienia io odrobaczenie trzeba koniecznie zapłacić.

Link to comment
Share on other sites

Paulina łapkę złamał psiaczek z plamką na nosku:-( Biedactwo żeby tylko nie było komplikacji i łapka szybko nie rosła. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Maleńswa maja wyjątkowego pecha ale może los będzie łaskawy i uda im się wreszcie znaleźć cudowne domki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Awit[/B] co do łapki tak zadecydował weterynarz (nawet dwóch),psiak jest teraz w DT gdzie ma stałą opiekę, jeśli cokolwiek zauważą niepokojącego idą z maleństwem do weta. Jeśli bandaż jest mocno ściśnięty to uniemożliwi przesuwanie się kości. Miejmy nadzieję, że szybko się pozrasta.

[B]Ciotki[/B] mogłaby któraś powysyłać zaproszenia na bazarek cegiełkowy...proszę, okropna nędza tam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...