Jump to content
Dogomania

Gabryś-adoptowany z radomskiego schr. oddany do schr. Wrocław-nareszcie w domu!!!!


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dorka już wraca z Gabrysiem. Gabryś jest potwornie chudy, skóra i kości.... Dorka twierdzi, że nie żal tych przejechanych setek kilometrów, podjęłysmy słuszną decyzję. Gabryś nie nadaje się do schroniska, do boksu z psami, on jest psem podporządkowanym, wycofującym się, z całą pewnością nie jadł, bo bał się, nie dochodził do miski. Tak samo było u nas dopóki go nie zabrałyśmy do dwóch spokojnych starszych suczek. Dopiero wtedy odżył i był grubiutki. Całą drogę śpi, jest bardzo zmęczony, pewnie się nie wysypiał. Jest bardzo grzeczny, liże Dorkę po rękach, to taki słodki pies, pies do kochania a nie tresowania. Musimy goi podtuczyć, wygląda jak pies z Krzyczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Red!! Nie mogę Ci wysłać ŻADNEJ wiadomości na priv!

Pokazuje się taki komunikat:

"red has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space."

Nie wiem co się dzieje:shake::shake::shake:!!!![/quote]Skrzynka wyczyszczona.

Link to comment
Share on other sites

:cool3:mam jedno pytanie czy gabrys jest wykastrowany?jezeli potrzebujecie domku tymczasowego jestem do dyspozycji za 3 tygodnie(niestety sprawy rodzinne) i jeszcze jedno czy on toleruje koty.przeczytalam caly watek i jestem w szoku wiec moglam przeoczyc te informacje.wiem ze jest psem trudnym i po przejsciach jezeli tylko nie jest agresywny ze wszystkim innym sobie poradze(ze wzgledu na dzieci boje sie brac do domu agresywne psy).

Link to comment
Share on other sites

Pani Ewa, która chciała kiedyś adoptować Gabrysia, której zapadł on głęboko w serce, przygarnęła przez ten czas 2 psiaki...

Raczej adopcja Gabrysia nieaktualna, choć pani Ewie serce pęka... Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że 3 samce nie zgodzą się ze sobą :-(.

Link to comment
Share on other sites

Dorka już dojechała, zahaczyła o mnie z Gabrysiem. Nie przesadzała - to nie ten sam pies, żebra można policzyć, kości na tyłku sterczą jest smutny i zagubiony, sierść kiedyś lśniąca jedwabista, teraz matowa i nastroszona. Strasznie mi go żal.

Link to comment
Share on other sites

Gabryś jest bardzo łagodnym psem, jest wykastrowany, nie wiem jak do kotów, chyba nigdzie na ten temat nie pisała poprzednia "właścicielka". Zastanawiam się, czy dt czy już szukamy stałego. On chyba ma już wielki bałagan w głowie.

Link to comment
Share on other sites

gdyby sie znalazl dom staly byloby wspaniale, ale jezeli ma byc w schronisku to pewnie byloby mu lepiej u mnie.mieszkalby w domu razem ze mna dziecmi i kotami no i jeszcze dwoma psami.moje koty kochaja psy wiec mysle ze troche pracy i by sie przyzwyczail.mam dom z ogrodem wiec wybieg gwarantowany.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Makuu, zrób proszę banerek Gabrysiowi. Ogłoszenia oczywiście jeśli możesz gdzie się da. Tomku, a Ciebie proszę a allegro dla Gabrysia. Postaram się zrobić mu zdjęcia ale telefonem, chyba że Makuu w sobotę zrobi. Co do domu tymczasowego.... nie chcę sama decydować. Zresztą sprawa jest aktualna dopiero za 3 tygodnie. Jagienka czy masz psy czy suczki, bo Gabryś jest b.łagodnym psiakiem, czy go zaakceptują? Tymczasem skupmy się na dobrym ogłoszeniu na allegro, z całą historią Gabrysia, Tomku czy Ania pomoże jeśli chodzi o tekst? Zdjęcia są na wątku ładne i narazie można je wykorzystać.

Link to comment
Share on other sites

Gabryś jest w ostatniej izolatce, z dwiema suczkami i Reksiem czarnym, też takim ciapą. Gabryś jakby poznał to miejsce od razu wszedł do środka. Tu będzie bezpieczny i pewnie zacznie jeść. Jest strasznie chudy:-( Miałyśmy dziś pojechać do schroniska, ale Dorka jest zmęczona po takiej podróży.

Link to comment
Share on other sites

Cała trójka która była z łaciatymi jest teraz na agresywnych razem, a stamtąd zabrałyśmy Reksia, który został sam (sunia, która z nim była biała w łatki jest adoptowana). Reksio jest cały czarny. Nie wiem czy nie mylisz, bo on jest spokojny.

Link to comment
Share on other sites

mam suczki dlatego wlasnie pytalam czy jest wykastrowany.moje psy to okazy spokoju z ich strony nic zlego go nie czeka:lol:.a koty lubia sie tulic do psow wiec napewno przekonaja go do siebie.ha ha moj tymczas jest super bo mozna dowiedziec sie wszystkiego o psie sa w nim dzieci ,psy i koty,a o to ludzie najczesciej pytaja biorac pod uwage adopcje pieska.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/36/21341036.html[/URL]

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1076639_przecudnej_urody_gabrys_nie_ma.html[/URL]

[URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,28270,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/piekny_gabrys_nie_mial_szczescia-szuka_domu[/URL]

[URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8647[/URL]

[URL]http://kokosy.pl/ogloszenie/4201[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...