Jump to content
Dogomania

Sznaucerki w schronisku. Hurra - obie w domach.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zniosłam już tuzin jaj więc wysłałam smsa do Shani :oops: iiiiiiiiii

:laola:




:laola:



Sissi ma domek :laola: Shanti napisze więcej wieczorkiem, ale huuuraaaaaaa :laola:


Teraz szybciutko potrzebny domek dla Suzi :modla: jakby ją ostrzyc na sznupkową fryzurkę to by ślepcy wreazcie dojrzeli w niej sznaucerka :shake: jakie to przykre że ludzie są tacy ślepi :(

Link to comment
Share on other sites

No więc przyjechała pani z 9-cio letnim synkiem z Bukowna. Chłopczyk miał mieć swojego pierwszego osobistego psiaka w życiu. Przyjechali właściwie z myślą o Suzi a wyjechali z Sisi. Dzieciak się z miejsca w niej zakochał. Nasza dziewczynka reagowała na zawołanie, podawała łapkę, słuchała komendy "nie rusz kiciusia" itp. W rodzinie tej pani jest szkoleniowiec i chłopczyk będzie z Sisi chodził na szkolenie. Do towarzystwa ma sznaucera olbrzyma. Fajni ludzie, nie zniechęcili się koniecznością karmienia jej specjalną karmą z powodu tendencji do kamicy. Dzieciak zachwycony, malutka wpatrzona w niego jak w obrazek. Mam obiecane zdjęcia. Nie mogę się doczekać. :lol:
Co dziwne, Sisi zawsze była bardziej niezależna, a tu jakby wiedziała co się kroi, bo nie odstępowała dzieciaka na krok. No i wywalczyła sobie domek. Suzi nie interesowała się zbytnio chłopcem i została:roll:
Teraz Suzi. Jutro jedzie z kilkoma psiakami na pokaz do biblioteki, będziemy reklamować małą.

A, pani znalazła dziewczynki na forum sznupkowym, więc szacunek Cioteczki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Przygotowałam ją do tego. Były w boksie cztery fajne, kochane sunie. Sisi, Suzi, maleńka kruszynka i jamnisia szorstkowłosa. Dotrzymają jej towarzystwa. Dodałam im dzisiaj jeszcze malutką, beżową, krótkowłosą przytulankę. Ale pewnie troszkę bedzie tęsknić. Jutro zobaczę dokładniej.

Link to comment
Share on other sites

czasem tak jest, że zwierz sam sobie wybiera swojego człowieka ;) ja tak miałam z moim kotem, rzekomo łobuz, bandzior i gangrena, babka odradzała, polecała innego. Inny mnie olała, a gangrena wskoczyła mi do koszyka...

zerduszko... no właśnie została ta na "S" co to niby ... Ty ... że bierzesz.... że cośtam.... że ja się w Tobie zakocham....

Link to comment
Share on other sites

Ja pamiętam która która i nie dziwię się, że poszła Sissi. Ona taka ciut bardziej skierowana na człowieka, połuszniejsza. Gdybym mogła też bym ją wybrała.
Suzi jest bardziej postrzelona.
Gdyby nie uczelnia cały weekend to bym pewnie Suzi porwała dziś do siebie. A TZ wyjechał dziś na kilka dni więc kot mogą zostać ale pies 10godz raczej nie.

Link to comment
Share on other sites

Alina71 - podejmij jakąś decyzję, bo już nie wiem na co się nastawiać.

Jeśli chcecie żeby sunia do mnie na DT przyjechała, to mogę ją odebrać tylko w weekend (w tygodniu nie zdążę, bo pracuję do 16), a potem za 2 tyg. Także proszę o decyzję lub kontakt do osoby, która taką decyzję może podjąć.

Link to comment
Share on other sites

A dobrze dobrze
Przepraszam, że nie pisałam ale cału weekend miałam zajęty i czekałam na zdjęcia.
To może od poczatku.
Suzi jest u mnie na DT.
Pies ideał.
Koty. Kompletny brak zainteresowania, jakby z nimi była wychowywana. Miśka szefowa stada ma posłuch i ustawiła sobie Suzi na dzień dobry. Czyli skoro ona chce leżeć na kanapie teraz pies schodzi. ;)
Ale ogólnie jest bezkrwawo, bez bójek itd. Także na przyszłość wiadomo, że nowy dom może być zakocony.
Dzieci. Nie jest nimi specjalnie zainteresowana ale nie reaguje w żaden negatywny sposób na nie. Wieczorem przy usypianiu młodego musi być obowiązkowo w nogach kocyk dla suni.
Pięknie załatwia się na spacerze, trzyma się blisko opiekuna, biega na smyczy z dzieckiem. Trocjhe ciągnie ale myśle, że to kwestia czasu.
Jest bardzo grzeczna w domu jakby psa nie było, pół dnia leży na kanapie, jest cicha. Pewnie z czasem się trochę rozkreci.
Uwielbia się przytulać i lizać po twarzy, taka przytulanka.
Czuje się niepewnie na tyle, że nie zostaje sama w domu, szczeka i piszczy. Zostawiona z kimś piszczy za mną. Będziemy nad tym pracować.
Fotki póki co z telefonu, wieczorem wstawie z aparatu.
Po kąpaniu, któe zniosła spokojnie choć nie jest to jej ulubione zajęcie.
[img]http://lh6.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TLLbYT6qHjI/AAAAAAAAI9g/KUQVWI1bvTE/s400/2010-10-09%2016.37.25.jpg[/img]

Tutaj z moim młodym pod biblioteką na spotkaniu piesków z dziećmi.
[img]http://lh6.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TLLtuSRaGjI/AAAAAAAAI-c/YxWGBpLLETA/s288/2010-10-08%2017.40.01.jpg[/img]
Wieczorową porą
[img]http://lh3.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TLLcErkucdI/AAAAAAAAI-E/HLGmamLh76U/s400/2010-10-09%2021.55.37.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...