Jump to content
Dogomania

Sznaucerki w schronisku. Hurra - obie w domach.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alina ma przyjechać w tym tygodniu. Zobaczymy.
Suńka karmę zostawia, niestety. Podejrzewam, że panowie ją po kryjomu dokarmiają "bo taka biedna".

Zolvik, odpowiedz mi proszę, czy te pieniążki od Ciebie to na karmę dla Sisi, czy na kubraczki. Chciałabym wreszcie rozliczyć ten bazarek i zamówić odpowiednią ich ilość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_']Alina... czy mi się wydawało czy bardziej Ci sie podobała Sisi :lol:[/QUOTE]

Suzi jest ładniejsza jeśli można tak powiedzieć. Ale Sisi tez jest urocza i ma mniejsze szanse.
Wybieram się jutro do schroniska jeśli Shanti będzie i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[img]http://lh4.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TKdce-c10dI/AAAAAAAAIw4/oO3N5j9gftY/s400/suzi7.jpg[/img]
[img]http://lh3.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TKd2fToqXpI/AAAAAAAAIyQ/pnmXSzgBt-g/s800/s%20i%20s.jpg[/img]

Sissi bardzo lubi się bawić np piszczącą piłeczką, biegnie po nią i wraca. Bez problemu oddaje, nie warczy nie walczy o zabawke. W obcowaniu z dzieckiem jest w porządku. Często przybiega na głaski, siada, daje się przytulić.
Fajny pies do domu.

Suzi jest bardziej niezależna, może dlatego, że młodsza, bardziej szalona.
Ale też lubi głaskanie, człowieka, dziecko to dla niej człowiek nie konkurencja.

Potrafią bawić się razem i osobno, tworzą dość zgrany duet ale dużo czasu biegają osobno.
Uwielbiają Shanti, pakują się na głaski do wolontariuszek.

Nie do końca wiem jak naprawde zareagują na koty. Bo kocięta wywołały zwłaszcza u Sissi ogromną ciekawość i chęć bliższego poznania. I mój TZ się wystraszył co będzie w domu.
Że nie damy rady, że będzie tornado.
Nasze koty są dorosłe, to 5 letnie kotki. Psa nie mamy od 2 lat. Żyły z nim w zgodzie choć nie miłości. Nie wiem co zrobić bo byliśmy przygotowani na powrót z Sussi. Miałam obroże, smycz, koc na siedzenie, w domu miski, koc do leżenia.
Nie wiem. Ja się poryczałam, obiecalam wpaść jutro do Shanti, jeśli dam rade.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...