Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

Przesyłam lnki do przedmiotów ofiarowanych przez żonę na "Bisiowy Bazarek"
Bardzo proszę o wycenę.
Są to pojedyncze egzemplarze,wykonane ręcznie.

[URL]http://img171.imageshack.us/img171/6499/dsc02518r.jpg[/URL]
[URL]http://img825.imageshack.us/img825/2033/dsc02519y.jpg[/URL]
[URL]http://img97.imageshack.us/img97/4741/dsc02521j.jpg[/URL]
[URL]http://img805.imageshack.us/img805/2852/dsc02522p.jpg[/URL]
[URL]http://img263.imageshack.us/img263/1272/dsc02525d.jpg[/URL]
[URL]http://img851.imageshack.us/img851/4987/dsc02527z.jpg[/URL]
[URL]http://img11.imageshack.us/img11/1193/dsc02528jc.jpg[/URL]
[URL]http://img193.imageshack.us/img193/4273/dsc02531hd.jpg[/URL]
Ostatnie zdjęcie to wisiorek.
Pozostałe to broszki zapinane na małą agrafkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Dziewczyny wspomoże mnie ktoś bazarkiem dla Biśka ?
Wyslę zdjęcia , zajme się wysyłką .
Zaraz nie będzie kasy na karme .[/QUOTE]

Podnoszę prośbę Smyku, a i Jadun o pomoc w bazarku.
Ja prosiłam kogoś o pomoc, odpowiedzi nie dostałam żadnej.

Jadun, przepraszam, że tu dopytuję, ta oferowana karma dla Bingo była wysłana, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Tak.
Wysłałem 1.5 kg ( niepełne)i 4 puszeczki z wołowina na smaczka.
Jeśli coś przekręciłem P Sylwia niech mnie poprawi.
Jeszcze obiecany specyfik na jelita i cieplutki koc.
Paczka powinna już w poniedziałek dojść gdyż była to przesyłka kurierska.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze wchodzę na tablicę i widzę [URL]http://tablica.pl/oferta/pudelekpudelpiesek-do-adopcjipilne-pomoc-IDhcJp.html[/URL] czyli Binguś poszukuje domku. Zaraz cofnę się i poczytam.

Bisiek ciotka Figa zrobi ci świeżutkie zdjęcia!!!już niedługo zawita do ciotki Sylwii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Kurcze wchodzę na tablicę i widzę [URL]http://tablica.pl/oferta/pudelekpudelpiesek-do-adopcjipilne-pomoc-IDhcJp.html[/URL] czyli Binguś poszukuje domku. Zaraz cofnę się i poczytam.

Bisiek ciotka Figa zrobi ci świeżutkie zdjęcia!!!już niedługo zawita do ciotki Sylwii.[/QUOTE]


To ogłoszenie to moja robota.
Nie zdążyłem jeszcze o tym napisać.
Mam nadzieje że nie popełniłem żadnego Fo-pa.



Zdaje sobie sprawę że wtargnęliśmy w życie Bisia gwałtownie.
Zdaje sobie też sprawę że nie było to dla Niego obojętne.
Nie zrobiliśmy tego dla zabawy.
Nie będę pisał o swoich uczuciach bo to teraz jest bez znaczenia.
Jedno czego pragnąłem i nadal pragnę to szczecią dla Bingusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Moze przyniesie ta 7 szczescie, biedny Bingus ale mu wspolczuje tylko jednego dalej nie rozumiem ...dlaczego byl w nowym domku tak dlugo???[/QUOTE]
Nie był to długo, oczywiście w moim przekonaniu. Na ogół (tu też z wyjątkami) zdumiewają mnie zwroty po pół roku, roku czasu itp... ale nie po takim czasie, jak tu miniony.
Ponadto, przy zwrocie z adopcji na dobrą sprawę żadna pora, żaden czas nie są dobre, głównie w oczach tej rozczarowanej części osób.
Bingo nie odsłonił od ręki wszystkich kart i wie to ten, kto miał z nim do czynienia, tak na żywo.
Druga sprawa, ci ludzie, jak potrafili tak się starali poradzić z problemem pod tytułem "Bingo", pod tytułem - "niechęć zbyt łatwej rezygnacji", a to też było rozciągnięte w czasie.

Zatem, generalnie, na pytanie, czemu Bingo był w nowym domku tak długo rzetelnie ale pod różnym kątem widzenia odpowiedziałby behawiorysta, ludzki psycholog, a kto wie, czy nie psychiatra.

Mały off... ale w temacie pytania.
Mam w domu zwierzaki, przygarnięte wprost z ulicy. Od nikogo ich nie adoptowałam. Poszłam na całość, wzięłam/ ratowałam. Część z nich po miesiącach czasu pokazała pełnię swoich, że tak to ujmę twarzy. Jasne, że na ulicę ich nie wystawię, kocham je z całym dobrobytem ich inwentarza. Gdybym jednak je adoptowała i miała inne podejście do tematu na 100% kroiłby się im zwrot adopcyjny. Te miesiące to byłoby w tym układzie - tak długo, mega długo, czy kosmicznie długo?
A drugie pytanie? Czy mylę się, że, jak to na dogo często gęsto choć i zasadnie bywa, nie szukano by w moim zwrocie drugiego dna, dalekiego od prawdy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadun'](...) Mam nadzieje że nie popełniłem żadnego Fo-pa.[/QUOTE]
To ogłoszenie, w całej swojej treści może czytającemu wydać się mylne, bo ów człowiek nie połapie się w tym, co ma do rzeczy pierwsza część całości z drugą, do tego dwa różne numery kontaktowe, zatem, jeśli mogę prosić, proszę, jeśli chce Pan pomóc, o robienie ogłoszeń z tym tekstem głównym. Ja Państwa relację dodam, z odpowiednim wprowadzeniem, do wznowienia ogłoszenia allegro.
Obecne jest w toku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Doszły pieniążki od Energy 250zł i ze skarpety Denisa 80zł!!Bardzo Dziekujemy!!Doszła również paczka od Jadun w niej były kocyki puszeczki,karma i witaminki w żelu wszystko dla Bisia bardzo Dziękujemy!!!![/QUOTE]


OK. W takim razie na Skarpecie Kudłaczy napiszę, że pieniądze do Bingusia już dotarły.:smile:


EDIT:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=17499949&viewfull=1#post17499949[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jadun']Przepraszam za zamieszanie.
Ogłoszenie usunięte.[/QUOTE]
Ależ nic się nie stało.

[quote name='sylwiaso']Doszły pieniążki od Energy 250zł i ze skarpety Denisa 80zł!!Bardzo Dziekujemy!!Doszła również paczka od Jadun w niej były kocyki puszeczki,karma i witaminki w żelu wszystko dla Bisia bardzo Dziękujemy!!!![/QUOTE]
Dzięki za potwierdzenie, wrócę do domu, naniosę zmiany w poście rozliczeniowym.

Sylwio, czy rozliczenie naliczamy od 17tego, dnia powrotu Bingo?
Pytałam Cię jeszcze wcześniej, czy masz cokolwiek dla niego tej karmy josera senior, a jeśli, na ile Ci starczy.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [LEFT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][B][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4]Deklaracje:[/SIZE]

[/COLOR][SIZE=4][COLOR=black]stała:[/COLOR][/SIZE][COLOR=black]
50zł - Jadun od sierpień 2011 (zapłacone: 08.2011)[/COLOR]



[SIZE=4]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/SIZE][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760 oraz 2478!!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia]
[SIZE=3].................................................. .................................................. ..............
[B][SIZE=4][COLOR=red]+ 0 [/COLOR][/SIZE]- stan na dzień [SIZE=4][COLOR=red]17.08.2011[/COLOR][/SIZE] –[COLOR=red] [SIZE=4]pierwszy dzień ponownego pobytu Bingo w hoteliku!!![/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [COLOR=darkslateblue][B]Cykl rozliczeniowy hotelowania idzie trybem 18.XX - 18.YY![/B][/COLOR]
[/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=3]+50zł Jadun - płatność: sierpień 2011[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[FONT=Georgia][SIZE=3]+ 250zł - wpłata z Pudelkowej Skarpety - info z dnia 24.08.2011
+ 80zł - ze Skarpety Denisa - info z dnia [/SIZE][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Georgia][SIZE=3]24.08.201[/SIZE][/FONT]1[/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][SIZE=3]+ 170zł -Skarpeta Kudłaczy - info z dnia [/SIZE][/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Georgia][SIZE=3]26.08.201[/SIZE][/FONT]1[/SIZE]
[SIZE=3] .................................................. ..................................................[/SIZE].................................
[FONT=Georgia][B][SIZE=5][COLOR=red]+ 550zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]- stan na dzień 26.08.2011 [/SIZE][/B][/FONT]





[FONT=Georgia][SIZE=3][B]Dotychczasowe wydatki:[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3]
- hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł
- transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł
- morfologia + biochemia - 84zł
- wyróżnione allegro - 20.50zł
- rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł
- 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł
- 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki)
- odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł
- 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł)
- 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków)
- 200 zł rozliczenie hotelikowania
- wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł
- 50zł chip
- 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro
- 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010)
- 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro
- 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010)
- 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011)
- 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę)
[B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011)
- 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011
- 90zł badania z dnia 05.02.2011
- 67zł obroża przeciw kleszczom
- 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011)
- 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu
- 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?)
- 159zł karma pod kątem nerek
- 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011)
- 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011)
- 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011
- 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011
[B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011)
- 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011
- 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011
- 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011
- 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011
- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)
- 100zł - josera (20.06.2011)
- 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011
- 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07
- 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011)
- 87zł leki - info z dnia 13.07
- 150zł hotelikowanie w dniach 10.07-28.07.2011
- 250zł zwrot od Sylwiaso na Pudelkową Skarbonkę - stan na dzień 08.08.2011
- 250zł zwrot od Sylwiaso na Skarpetę Kudłaczy - stan na dzień 09.08.2011
- 144zł zwrot od Sylwiaso na Kudelkową Skarbonkę


[B]Inne info:[/B]
Ok. 25.08.2011 - zakupiona przez Jadun karma josera dla seniorków (15kg + 4kg) do podziału dla Bingo i jeszcze innych, trzech, starszych podopiecznych Sylwiaso - info o odbiorze karmy z dnia 30.08.2011
[/SIZE][/FONT] [/INDENT][/LEFT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OBSERWATOR 2012']Co trzeba zrobic żeby powstrzymać biznes polsko- niemiecki !!!!!!!
Biznes na całego !!!!!!!!!!! Polsce juz wciśnięto wojenne puszki stare z mięsem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozniej odpady radioaktywne !!!!!!!!!!a teraz uwaga wielki biznes !!!!!!!!!!!!!!!!! Psy i koty polacy "oddawają do raju " do niemiec za marne datki w postaci karmy i innych akcesori dla psów !!!!!!!!!!!!! A raj zamienia się w piekło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!! I miejcie odrobinę litości nad tymi zwierzętami !!!!!!! Tam psy idą na doświadczenia laboratoryjne i medyczne !!!!!!!!!!!!!! Testuje się na nich wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokonuje się na nich oparzeń i licznych operacji !!!!!!!!!!! Ze schronisk są brane psy chore stare ślepe i kończą swój żywot w nieopisanych męczarniach !!!!!!!!!!!!!!! Włosi już napisali petycję i na mocy jej jest całkowity zakaz wywózki psów do niemiec ! A polska co zrobiła ?????!!!!!! Do piekła je wywożą a wy im w tym pomagacie !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech mają swoje psy a nasze do laboratorii !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech jest zakaz adopcji psów z innych państw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytajcie artykuły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polakowi wszystko się wciśnie !!!!!!!!!!![/QUOTE]

Jak to dobrze, że Binguś pozostał jednak w kraju...

Link to comment
Share on other sites

Majqa jutro porobię nowe zdjęcia Bingusiowi. Pozostałe, gdy był przystrzyżony tez mogą iść, a najbardziej to powinno być ujęte oczywiście wśród tych obecnych w ogłoszeniu to zdjęcie zaniedbanego Bisia, zamieszczone kilka postów wcześniej. To pobudzi wyobraźnię i pomoże zrozumieć jaki w jakim był stanie.

Link to comment
Share on other sites

Kiepsko wygląda sytuacja. Brakuje nam osoby do poprowadzenia finansów i bazarku z fantami od Smyku i Jadun (jak wspomniałam pisałam PW do jednej z osób w tej sprawie ale mimo tego, że się logowała nie odpisała mi nic; nie będę ponawiać tego PW).

[B]Kto może pomóc w tej kwestii? :modla:[/B]

Link to comment
Share on other sites

OK, zaraz to zrobię.

Edit:

Na pudelkach wpis już jest.

Rozmawiałam z Jadun. Pomoże ogłoszeniowo (wsio omówione tel., szybciej to idzie niż klepanie w klawiaturę ;)).
Co by miało pójść nie tak, ja podciągnę. Wykaz stron podałam.
Dziękuję Panu serdecznie. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...