Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

[quote name='Jadun']Musimy mówić za Niego.
Staliśmy się jego ambasadorami w naszym popieprzonym świecie.
Zgadzamy się na wydanie książkowe z dochodem dla Bisia.[/QUOTE]
No i mimo tego, że mi smutno z powodu samej sytuacji parsknęłam śmiechem. Dziękuję. :-)

Link to comment
Share on other sites

Na zakończenie dzionka przypomnę istotności/ ważne kwestie/ prośby:

[quote name='sylwiaso'][B]Ja bardzo bym chciała prosić cioteczki,aby ktoś przejął prowadzenie kasy Bisia!To jest moja wielka prośba.[/B] (...) [/QUOTE]
[B]Kto się podejmie?[/B]

[quote name='Smyku'](...) Mogę dać książki , może jakieś ciuszki dziecięce na bazarek . Tylko jestem futur osioł komputerowy , potrzebuję pomocy .
Wyślę zdjęcia , zajmę się wysyłką , [B]kto pomoże i wyprodukuje bazarek ?[/B][/QUOTE]
[B]Kto pomoże w tej kwestii?[/B]

[quote name='Jadun'](...) Małżonka na Bisiowy bazarek przekaże wisiorki i broszki ,które wykonała sama. (...)[/QUOTE]
[B]Jak wyżej. Kto się podejmie? To mógłby być łączony bazarek z fantami od Smyku i Jadun.[/B]

[quote name='majqa'](...) Sylwio, na ten moment, póki się nikt chętny jeszcze nie objawił do prowadzenia finansów/ wpłat na Bingo, podałam Jadun Twoje dane wpłatowe na PW. [B]Naliczanie hotelikowe robimy, jak sądzę w systemie miesięcznym, a w tym obecnym układzie 17.XX - 17.YY.
Czy zmieniła się Sylwio kwota, czy zostaje 240zł, a na naszej głowie karma? Jak to widzisz?
Jeśli wpisałam gdzieś bzdurę, koryguj mnie, proszę.[/B][/QUOTE]
[B]Czekam Sylwuniu na odpowiedź.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Bardzo prosimy o taką pomoc!!![/B]

[B]Ja z kolei poproszę jeszcze raz, kierując się prośbą Sylwii, jakiegoś KOGOŚ o przejęcie finansów/ wpłat Bingo. [/B][/QUOTE]

Może trzeba poszukać kogoś spoza wątku?

[quote name='majqa']Mój Boże... Cudowna relacja.
[B]Leni, czy dałabyś radę wrzucić całość tej informacji na 1 stronę?[/B]
[/QUOTE]

Wrzucone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Może trzeba poszukać kogoś spoza wątku? (...) [/QUOTE]
W kwestii bazarku napisałam do kogoś prośbę, czekam na odpowiedź.

W kwestii pomysłu, co do poprowadzenia finansów nie mam pomysłu, do kogo miałabym napisać, bo osoby, które przyszły mi do głowy są zawalone sprawą zbierania pieniążków, rozliczeń, prowadzenia bazarków, słowem wpłat i wypłat. Może zatem na tę okoliczność, choć na chwilę, podmienić tytuł? Jeśli ktoś Wam (piszę to ogólnie) przychodzi do głowy, napiszcie do takiej osoby, proszę.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][B][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4]Deklaracje:[/SIZE]

[/COLOR][SIZE=4][COLOR=black]stała:[/COLOR][/SIZE][COLOR=black]
50zł - Jadun od sierpień 2011 (zapłacone: 08.2011)[/COLOR]



[SIZE=4]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/SIZE][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760 oraz 2478!!![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia]
[SIZE=3].................................................. .................................................. ..............
[B][SIZE=4][COLOR=red]+ 0[/COLOR][/SIZE]- stan na dzień [SIZE=4][COLOR=red]17.08.2011[/COLOR][/SIZE] –[COLOR=red] [SIZE=4]pierwszy dzień ponownego pobytu Bingo w hoteliku!!![/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=3]+50zł Jadun - płatność: sierpień 2011[/SIZE][/FONT][SIZE=3]
....................................................................................................[/SIZE].................................
[FONT=Georgia][B][SIZE=5][COLOR=red]+ 50zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]- stan na dzień 19.08.2011 [/SIZE][/B][/FONT]





[FONT=Georgia][SIZE=3][B]Dotychczasowe wydatki:[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3]
- hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł
- transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł
- morfologia + biochemia - 84zł
- wyróżnione allegro - 20.50zł
- rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł
- 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł
- 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki)
- odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł
- 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł)
- 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków)
- 200 zł rozliczenie hotelikowania
- wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł
- 50zł chip
- 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro
- 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010)
- 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro
- 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010)
- 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011)
- 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę)
[B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011)
- 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011
- 90zł badania z dnia 05.02.2011
- 67zł obroża przeciw kleszczom
- 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011)
- 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu
- 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?)
- 159zł karma pod kątem nerek
- 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011)
- 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011)
- 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011
- 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011
[B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011)
- 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011
- 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011
- 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011
- 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011
- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)
- 100zł - josera (20.06.2011)
- 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011
- 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07
- 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011)
- 87zł leki - info z dnia 13.07
- 150zł hotelikowanie w dniach 10.07-28.07.2011
- 250zł zwrot od Sylwiaso na Pudelkową Skarbonkę - stan na dzień 08.08.2011
- 250zł zwrot od Sylwiaso na Skarpetę Kudłaczy - stan na dzień 09.08.2011
- 144zł zwrot od Sylwiaso na Kudelkową Skarbonkę [/SIZE][/FONT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam do kraju, nie miałam dostępu do netu. To znaczy miałam raz, ale na chwilkę i nic nie mogłam napisać:shake:
Oczywiście w związku z zaistniałą sytuacją pudelkowa skarbonka zwróci pieniądze otrzymane "po Bingusiu". Bardzo mi przykro:-(
Tylko poproszę o konto na pw...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. :-)
Binguś robi to samo co przygarnięty przeze mnie Łoker tyle, że Łok, ma krótką, gładką sierść to i ślady walk, których się dorobił, pozostały solidne (piętno przeszłości), a obecnie "aż" udało mi się uzyskać jego akceptację (taką w miarę akceptację 3 suń), na pozostałe dwie poluje, o psach nie wspomnę. :-(

Link to comment
Share on other sites

Chociaż oba psiaki są w potrzebie, jednak zaapelowałam na wątku Deniska o zwrot pieniędzy, które chłopak dzięki Bingusiowi otrzymał od Skarpety Kudłaczy:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-b%C3%B3l-i-cierpienie-ropiejace-oczy-i-uszy-Twoja-pomoc-Go-uratuje-Prosi-o-Deklaracj?p=17480679&viewfull=1#post17480679[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dziękujemy za pomoc! :-)[/QUOTE]

Majqa ja inaczej nie mogłabym postąpić, tym bardziej, że nie zdążyłam przekazać pieniędzy na innego pudliszona:shake:więc nie ma za co;)
Mam prośbę, nie mogę odszukać metryczki, a chcę wstawić Bingo na pudle w potrzebie. Już zdążyłam go przenieść i skasowałam metryczkę. Pamiętasz gdzie ją pisałaś?

Link to comment
Share on other sites

O jasny gwint... Słuchaj, szybciej to ja ją zrobię powtórnie "z palca", znalazłam na zbiorczym punkty, niż znajdę swój właściwy wpis na tym wątku. :evil_lol:

Zaraz zrobię sobie tu jej kopię i zacznę walczyć = edytować i dopisywać info.
Zerknie może Sylwia, zerknie Jadun, coś może istotnego na obecny moment dopowiedzą. Zaczynam. OK? :razz:


[SIZE=2][B][U][COLOR=Red]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/COLOR][/U][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][/B]
[LIST]
[*][B][SIZE=2][COLOR=Red] Imię: [COLOR=blue]Bingo[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[*][B][SIZE=2][COLOR=Red]Wiek: [/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=blue][SIZE=2][B]10 (a może i 12 lat)
[/B][/SIZE][/COLOR]
[*][B][SIZE=2][COLOR=Red]Płeć: [COLOR=blue]pies[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][SIZE=2][COLOR=Red][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] [COLOR=blue][B]tak[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[*][B][SIZE=2][COLOR=Red]Wielkość: [COLOR=blue]mały[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/B]
[*][SIZE=2][COLOR=Red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [COLOR=blue][B]796-701-212, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=Red][B]Miejsce pobytu[/B] (miasto; dt/schronisko/inne) - [B][COLOR=blue]hotelik u sylwiaso, kojec zewnętrzny (okolice Łowicza)[/COLOR][/B]
[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=Red][B]Zdjęcie[/B] (lub ew. opis umaszczenia, ew. znaki szczególne) - [B][COLOR=blue]foty są na wątku, znaków wybitnie szczególnych brak, umaszczenie w moim odczuciu grafit/ czerń[/COLOR][/B]
[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=Red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [COLOR=blue]parę (4-5 lat) życia po śmierci pana na ulicy, a tam walka o przetrwanie; pies wybitnie domowy, pojętny, szybko uczący się, uwielbiający zabawy z człowiekiem, pragnący człowieka na własność, mocno dominujący wobec innych psów (dom z innymi psami raczej wykluczony, w tym ze względów zdrowotnych), wspaniale odnajdujący się w towarzystwie rozumnych, co wolę podkreślić, dzieci, człowiek może z nim zrobić przysłowiowe "wszystko" (choć, uwaga, to "wszystko" może przestać działać w trakcie ataku na innego psa), zabiegi pielęgnacyjne - OK, smycz - OK, zachowanie czystości w domu - OK, nie niszczenie/ nie demolowanie pomieszczeń - OK, jazda autem - OK, chip - jest na sylwiaso, o ile pamiętam.[/COLOR][/B]
[/COLOR][/SIZE]
[/LIST]

[U][COLOR=Sienna][B]Informacje dodatkowe:[/B][/COLOR][/U]

[LIST]
[*][COLOR=Sienna][B]Odrobaczenie:[/B] [B][COLOR=blue]tak (bieżące)[/COLOR][/B]
[/COLOR]
[*][COLOR=Sienna][B]Szczepienia:[/B] [COLOR=blue][B]na bieżąco wścieklizna i wirusówki[/B][/COLOR]
[/COLOR]
[*][COLOR=Sienna][B]Problemy zdrowotne:[/B] [B][COLOR=blue]wkradająca się zaćma, z racji wieku konieczność podawania leków wspomagających serducho i krążenie (karsivan i polfilin), dieta - dla seniora, padaczka (luminal) [/COLOR][/B]
[/COLOR]
[*][COLOR=Sienna][B]Inne problemy[/B] (np. behawioralne): [/COLOR][COLOR=Sienna][B][COLOR=blue]konieczność ograniczania mu okazji do bycia pobudzonym (a pobudza, nakręca się szybko np. gdy upatrzy sobie wroga = innego psa), agresja wobec innych psów
[/COLOR][/B][/COLOR]
[*][COLOR=Sienna][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/B]: [B][COLOR=blue]dzieci - OK, koty - raczej OK ale diabli wiedzą, czy i o kota nie byłby zazdrosny, bo co innego widzieć go i nie gonić, a co innego funkcjonować z nim na co dzień [/COLOR][/B]
[/COLOR]
[*][B][COLOR=Sienna]Link do wątku: [COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/192227-Bingo-w-typie-pudla-za%C4%87ma-padaczka-SZUKA-DOMKU-bez-innych-piesk%C3%B3w[/COLOR]
[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=Sienna]Krótki opis[/COLOR][/B][B][COLOR=Sienna]: [COLOR=blue]to się chyba udało załatwić opisami powyżej; krótko mówiąc - cudowny pies ale kandydat na domowego jedynaka[/COLOR]
[/COLOR][/B]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Chociaż oba psiaki są w potrzebie, jednak zaapelowałam na wątku Deniska o zwrot pieniędzy, które chłopak dzięki Bingusiowi otrzymał od Skarpety Kudłaczy:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-b%C3%B3l-i-cierpienie-ropiejace-oczy-i-uszy-Twoja-pomoc-Go-uratuje-Prosi-o-Deklaracj?p=17480679&viewfull=1#post17480679"]http://www.dogomania.pl/threads/203701-DENIS-b%C3%B3l-i-cierpienie-ropiejace-oczy-i-uszy-Twoja-pomoc-Go-uratuje-Prosi-o-Deklaracj?p=17480679&viewfull=1#post17480679[/URL][/QUOTE]


Prosze ciotke od finansow o pw z danymi do wplaty dla Bingusia, Denisek od skarpety kudlaczy otrzymal 80 zl - zwroce te pieniazki Bingusiowi i prosze o potwierdzenie na watku Deniska jak pieniazki dojda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...