Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

A masz rekomendacje osób z dogomanii????? :evil_lol:
A serio, na PW - imię i nazwisko, dokładny adres, bank, numer konta.
To wszystko.

A, jeszcze - do piątku psiak będzie w schronisku - czy będziecie go widzieć, czy można mu podać, jeżeli nie leki, to coś wspomagającego - nie wiem, karma, witaminy itp.



Danka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na wszelki wypadek, jakby byly problemy z wyciagnięciem psiaka ze schronu podaje do siebie tel: 501761462 .
Kurcze, a nie da rady szybciej go wyciagnać ?
ja sie boje ze to choróbsko bedzie sie poglebiac a potem (nie daj Boże)- żeby nie bylo za pozno.
na jakie konto nalezy wpłacać pieniądze???

Link to comment
Share on other sites

dobra dziewczyny, możemy zrobić tak.Podam moje konto, i co dalej?rozumiem, że zrobimy tak: będę w kontakcie z kliniką i będę dopisywać kolejne wydatki na leczenie, przetrzymanie, jedzienie itd, tak?a takie informacje mam pisać tu w wątku czy na priva?i skanować rachunki?

Link to comment
Share on other sites

Lena dawaj ten nr konta i nie marudź! juz my Cię przypilnujemy z ta kasą:evil_lol:

a tak serio to ja bym chciała go jutro wyciągnąć po pracy, jak najszybciej bo podejzewam, że wody pewnie nie ma nie mowiąc o witaminach czy karmie...

jaką bagażówkę? jak to wogóle jest z tymi cholernymi zarazkami? dorosle też sie zarazaja, ale nawet nie nie wiem jak tam z tymi szczepieńami!! kurcze....

:sadCyber::sadCyber::sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena_zet']bo mi pan doktor wytłumaczył :evil_lol: orzesze jest na trasie katowice-wisła.[/quote]

łomatko, bo ja tego na zadnej mapie nie znalazłam :roll:

lena - dzwoniłaś do schroniska? w jakich godzinach go wydadzą i czy nie będzie z tym kłopotu?

Link to comment
Share on other sites

do orzesza jedzie się tak:
trasą szybkiego ruchu z katowic na wisłę, mijamy hutę łazicką, dojeżdżamy do skrzyżowania, po lewej stronie na trasie jest stacja paliw lotos-przy tym skrzyżowaniu skręcamy w prawo i zaraz jesteśmy w orzeszu.Pan doktor (bardzo miły człowiek) powiedział, że będzie pod komórką, nie wyjeżdża na święta, więc w razie czego wytłumaczy jeszcze raz dojazd, ale myślę, że powinnyśmy trafić bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

psy wydają od 10 do 16.Jak ustalicie kiedy będzie zabierany, to zadzwonię tam.Pan ze schroniska już do mnie dzwonił, że będą czekać (wyświetlił mu się mój nr telefonu) na odbiór psa.Mówi, że pies leczony, tak więc dołączą wypis od lekarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena_zet']dobra, słuchajcie, kto chce numer konta, to bardzo proszę o kontakt na priva, tylko błagam dopisujcie swoje nicki do przelewów, żeby możliwa była identyfikacja.
Aha, mój numer gg: 3523780
telefon 505 497 467
oprócz maila dogomaniowego mam jeszcze gazetowego:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

lena poproszę ten numer konta, kasy nie będzie dużo bo u mnie ciężko, póki co jestem niepracującą studentką, ale grosik do grosza i się uzbiera. Trzymam kciuki za psinkę, a do Orzesza łatwo dojechać i na pewno dacie radę. W zasadzie to cały czas trasą szybkiego ruchu Katowice - Wisła i tak jak ktoś napisał, na skrzyżowaniu ze światłami przy Lotosie w prawo.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja na chwilę - może się to przyda, przelepiam z innego forum:

" Wirus nosówki ginie w tem.40stopni.
Idz do apteki,lub sanepidu,weterynarza,i poproś o płyn do odkazania.Napewno ci sprzedadzą. Wymyj podłogi, wsystko co miało stycznośc z chorym psem."

Myślę, że dokładne wyłożenie kocami samochodu i potem ich wygotowanie załatwiłoby sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak tylko proforma bo chyba przypominać nie muszę ;)

[COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23645"]Alarmowy Fundusz [/URL][/B][/COLOR][COLOR=black]wpłaty z dopiskiem "podhalan z OL*" lub "podhalan z nosówką"...najdrobniejsze wpłaty...po 1 czy dwa złote i nazbieramy....[/COLOR]

to oczywiście alternatywne konto dla podanego tu już przez dziewczyny...

szkoda, że dopiero w piątek czy czwartek można go zabrać....

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę!

[B]PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT NA JUŻ CHOREGO NA NOSÓWKĘ :shake: [/B]

[B]PODHALANA Z KATOWIC DO KLINIKI W ORZESZU!!!![/B]


[do Orzesza łatwo dojechać i na pewno dacie radę. W zasadzie to cały czas trasą szybkiego ruchu Katowice - Wisła]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...