Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

musza wydać.a jak nie to inaczej trzeba zalatwic ta sprawe.
powiedzcie , ze bierzecie za niego odpowiedzialnosć i bierzecie go chorego - wlasnie po to aby go leczyc, bo wiadomo, ze w schronie tyle psow, brak srodków itd.
jak mi nie chcieli wydac psa ze schronu, chorego,to pewien Inpsektor, ktory ma uprawnienia i sam ma schronisko zadzwonił do tego kierownika i juz byla inna gatka.

wiec jesli nie beda chcieli wydac, to skontaktujcie sie ze mna a ja dopilnuje zeby osoba ktora mi pomagala wydostac psa tez zajela sie ta sprawa

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z dogomaniaczka, która niedawno też miała psa wyciągniętego ze schroniska z nosówką.
W Krakowie sa 2 kliniki: Arka i Krakvet - nie przyjęli jej psa z nosówką!!!
Wyciągnięcie psa z Olkusza - da się załatwic. Jest szansa na interferon.

Ale - musi być gdzie go leczyć!!!
Dom bez psów - to konieczność!!!

Chyba, że w Katowicach jest klinika gdzie takiego psiaka można umieścić??? Może ktoś się zorientowac jak to na Ślasku wygląda???

Link to comment
Share on other sites

od rana szukamy kliniki!
nikt nie chce go przyjąc...teraz Lena dzwoni do Orzesza!
Dzwonila tez przed chwila do schroniska, jeszcze jest chory ale wydadza! jak podpiszemy ze bedziemy leczyc ...tratatatia!!
tylko jeszcze transport:placz: i żeby do pt wytrzymał...:shake:

Link to comment
Share on other sites

psa odbieramy w piątek i wieziemy do kliniku w orzeszu-rozmawiałam z panem doktorem :) trzeba naszykować posłanie, miski, wodę, zabawki jakieś.Doba kosztuje 30 zł + leki.Pan doktor powiedział, że co do karmy to musi najpierw ocenić zdrowie psiaka, wtedy zdecyduje jaką karmę podawać.Co robimy ze zbiórką kasy?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, a może zapytam w klinice czy mogą udsotępnić konto, co?może tak będzie łatwiej i wiarygodniej? aha, ja swoim autem niestety misia wieźć nie mogę-mam sunię, która jest po operacji i nieszczepiona, jeździmy z nią autem niemalże codziennie i boję się, że się zarazi :( szczepię ją dopiero za jakieś 2-3 tygodnie.Szukamy transportu, jak znajdzie się na czwartek, to obiecuję zadzwonić do schroniska i wypłakać odbiór w czwartek a nie w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę pieseczka!!Kochany trzymaj się tutaj są anioły i wyciągną cię z tego!!!Nie załamuj się mój Jaskiercio też miał nosówke i wyszedł z tego a już podobno nie było szans a mimo to wyzdrowiał i ty też wyzdrowiejesz bo inaczej być nie może!

Link to comment
Share on other sites

Tylko jeszcze moga powiedziec, ze pies zostal uspiony:shake: tak dla przykladu:shake:
Dawaj konto i nie marudz!;) i telefon, moze byc na pw, choc ja i tak w tym momencie nie moge nic przeslac ale osobiscie moze bym cos przekazala. W czwartek kolo poludnia powinnam byc na miejscu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...