Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

hej no nie byłysmy dzisiaj!!jutro jedziemy bo dzis tylko do 18 mozna bylo a ja konczylam prace o 17:-( wiec jutro ja koncze o 16 pod Lene podjerzdzam i z piskiem odjezdzamy do Fuksika!
mama Leny żarełko gotuje, żeby chłopak silny pojechał do nowego domku!!:evil_lol:
własnie prowadze diyskusje bardzo przyjemna z być może przyszła pancią i obgadujemy Fuksa:evil_lol:

wiec jutro pełna relacja!
Syla00 nie masz żadnych fotek:-(

a Dobcia - cóż jutro kolezanka Masienki postara sie zbadac sprawę...smutno mi bardzo z jej powodu...leży tam sama i zdycha....:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ela_and_Krzys']Camara - czekamy na maglowanie :-) Czy Ty nie jestes przypadkiem z Krakowa? Moze jakos sie spotkamy? Np. jutro w okolicach lunchu lub wczesnym popoludniem? W okolicach Rynku? :)))[/quote]

do niedawana z Krakowa, obecnie: z okolic Krakowa i doszło juz do takiego stanu, że wizyty na rynku przyprawiają mnie o ból głowy... jaki tam ruch... i hałas :evil_lol: ale żeby poznać opiekunów Fuksa... umówię się z Wami pod Adasiem :lol: a co! wart jest mojego bólu głowy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Camara,

Tyle tylko ze ja jutro jade do W-wy wieczorem (docelowo do Poznania) wiec musze o 20:00 najpozniej wsiasc do pociagu. Mozemy sie umowic w porze lunchu jakos (mam wtedy godzine przerwy, tylko nie wiem czy Krzys da rade) albo ok. 18:00. Proponuje pod Bagatela zamiast pod Adasiem - da sie ominac Rynek :))

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, p. Mrzewińska napisała w topiku o ........... schronisku"

Belgomaniacy zabrali dzis z .............. schroniska dwie suki w typie groenka - ale juz tam przybylo nowych psow!
[SIZE=4]Jest owczarek podhalanski[/SIZE] i pies w typie molosa.

Niektorych psow zapamietanych z poprzedniej wizyty sprzed trzech dni -= nie ma. Nie mamy mozliwosci sprawdzic, co sie z nimi stalo. Czy tak jak te dwie belgijki - znalazly pomoc.

Zofia

Dziewczyny, jak będziecie w schronisku, sprawdźcie, błagam :placz:

Danka

Link to comment
Share on other sites

Wierzycie że to jest ten podhalan? no co Wy!! sam wet powiedział że przyjezdza go uśpić bo nie ma szans żeby wyszedł! proszę WaS! tez bym chciała ale juz nie wierze....nie chce tu już nic pisać...mam dość! a Seter? jest? molos...hm...

Q..a gdzie jest onek...tego sobie nie wybacze...

[CENTER][COLOR=Red] DO WAS!!!! DO WAS MOWIE!!![/COLOR]
[/CENTER]


[CENTER]:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
[/CENTER]
Ludzie czy naprawde taką frajde wam sprawia łamanie naszych serc i "pozbywanie" się zwierząt? Czy nie rusza Was ich cierpienie ? one czują tak jak ja i TY! ból tesknotę głód! zlitujcie się na miłóść boską....my tylko chcemy pomóc tym niewinnym stworzeniom które nie zasłużyły na taki los. Nie utrudniajcie nam tego bo to swiadczy iż jesteście wypluci z jakichkolwiek ludzich uczuć.....

prośbą groźbą szantażem a może bandażem! co?
Miej serce człowieku ! a raczej rozum!

rezygnuje.....

Link to comment
Share on other sites

Pani Zofia napisała w dziale podhalanów:



Od: 09/2005
Postów: 825


[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B] ...........podhalan w schronie[/B]
Dzis w .......... schronisku pojawil sie mlody podhalan.
Jesli komus pies zaginal lub szuka psa - dajcie znac!

Wiecej o nim nie wiemy, ze schroniska zabierane byly dwie belgijki - podhalan pojawil sie na pewno niedawno, trzy dni temu go nie widzialysmy.

Zofia



Wygląda, że to inny psiak. Może na razie zdrowy, ale co dalej..............

Danka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...