Jump to content
Dogomania

golden z umieralni- ma dom!!!!super rodzinka!!


muro

Recommended Posts

przykre, że muszę o to prosić :shake: ale z drugiej strony pomyślcie-chociaż jeden kochany psiak będzie odratowany ;) Bardzo proszę o podanie konta fundacji żeby mogła zamieścić informację na innych portalach.Nie chcę podawać swoich danych wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lena_zet']...i teraz słowa pana doktora "w życiu nie spodziewałbym się, że tak chory psiak będzie miał tyle siły...je jak szalony, pije, ogólnie zachowuje się jak zdrowy psiak" :laugh2_2: :laugh2_2: boże, jaka wspaniała informacja :):):) pan doktor mówi, że on jest strasznie uradowany chyba tym, że uratowałyśmy mu życie! :oops:[/quote]

no to super !!!!!
powiem mojemu TZ, jeszcze trochę burczy, ale wiem że strasznie się ucieszy :multi: już rano dopytywał sie o Fuksia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

malawaszka!nie wiem nic o kroplówkach, mam dzwonić koło 15-16!A w razie czego miałabyś je gdzie zostawić?gg mi nie działa od rana, więc pewnie odczytam wiadomość koło godziny 17-18:angryy: ale masz mój numer 505 497 467 i jesli możesz mi puścić sygnała to może byśmy się umówiły, że w razie czego to odbiorę skądś te kroplówki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena_zet']malawaszka!nie wiem nic o kroplówkach, mam dzwonić koło 15-16!A w razie czego miałabyś je gdzie zostawić?gg mi nie działa od rana, więc pewnie odczytam wiadomość koło godziny 17-18:angryy: ale masz mój numer 505 497 467 i jesli możesz mi puścić sygnała to może byśmy się umówiły, że w razie czego to odbiorę skądś te kroplówki??[/quote]

no łaśnie kurcze problem z zostawieniem bo moich rodziców też nie będzie w domu - teraz bym mogła komuś podrzucić z Was - najwyżej się wykorzysta potem inaczej jak się tu nie przydadzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no łaśnie kurcze problem z zostawieniem bo moich rodziców też nie będzie w domu - teraz bym mogła komuś podrzucić z Was - najwyżej się wykorzysta potem inaczej jak się tu nie przydadzą[/quote]

dobra, będziesz przejeżdżać przez sosnowiec?puść mi sygnała na komórkę teraz, oddzwonię ci i się dogadamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena_zet']błagam, podajcie takiemu laikowi jak ja numer konta fundacji![/quote]

oj Lena lena!! konto jest na 1szej str AFN
[SIZE=1]hahahah widać , że nie wpłacalaś hhahaha:evil_lol: [/SIZE]
[B][U]Numer konta:[/U][/B]
[B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B]
[B]MultiBank[/B]

[B]Dorota Romaniuk[/B]
[B]Karabeli 4 m 97[/B]
[B]01-313 Warszawa[/B]

[B]nr konta dla przelewów z zagranicy [/B]
[B][COLOR=black]BREXPLPWMUL31114020170000490205270923[/COLOR][/B]

z tym, że to jest na prywatną osobe!!
ewkabz podaj mi nr tel na pw jesli możesz...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...