Jump to content
Dogomania

ZLOT BELGOMANIAKÓW


tynka

Recommended Posts

hej

ja tez nie zamierzam przepuscic takiego spotkania, mam nadzieje ze moze cos sie da zmienic w sytuacji belgow w Polsce i moze dojdziemy do jakis konstruktywnych wnioskow, ktore zaowocuja jakimis projektami:-)

ale zabrzmialo-postkomunistycznie:-)))

no coz

do zobaczenia wiec:-)

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Skoro mowa o szaleństwach, to może ja przywiozę Kredusia, co Ty na to, Tynka? Ten to jest dopiero delikatny, ostatnio nawet okazałą bullmastifkę potrafił zadeptać! Nie, żartuję, chcę mieć trochę swobody, a przy nim byłoby trudno. Już wolę skoncentrować się na zawieraniu nowych znajomości i odświeżaniu starych!

Pozdrawiam

Marek.

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę problemu Kiara :-) Jakby co powstrzymam trochę mojego "brutala". Zresztą Diego to zadymiarz straszny.... Śmieszne bo on zazwyczaj wywołuje psie awantury po czym z godnością zostawia zadymę i się oddala od całego zamieszania :-) Wasze też takie są ??

Pozdrawiamy

Michał i Diego

Link to comment
Share on other sites

Hej! No to ja sie wtrace. Jesli chodzi o zgloszenia, to mam nadzieje ze bedzie mozna jak najdluzej, ale nie zalezy to ode mnie tylko od wlascicieli osrodka, kiedy beda chcieli pelne dane. W kazdym razie na kilka dni przed osytatecznym terminie na pewno Was poinformuje. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!! POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim!

Mam nadzieję że jak też z moim kudłaczem przyjadę na zlot. jeszcze nie wysłałm oficialnego zgłoszenia, musze przeanalizować sytuację w portferlu, ewentualnie przez najbliższy miesiąc psa przestanę karmić i znajdę parę groszy (no może więcej niż parę:)) na wyjazd

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Navy, nie ma problemu, nawet jak Ci zwierzak schudnie, to już my go na zjeździe odkarmimy! Byle na "dzień dobry" koni z kopytami nie pozjadał, to już będzie O.K. Nie wiem, jak u innych, ale u mnie właściciel może być głodny, pies - nie ma prawa!

Pozdrawiam

Marek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...