Jump to content
Dogomania

wyjazd onkarzy organizacyjno-sladowy


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']czyli jedzie :
agis,
ewa-jo
gosia/szira
........
kto co zabiera?[/quote]
A co zabrac?
Jakies warzywka (pomidorki, ogoreczki), pieczywo, piciu, no i cosik na grila?
Nie wiem sama co mam wziac. Jakas podpowiedz?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agis']A co zabrac?
Jakies warzywka (pomidorki, ogoreczki), pieczywo, piciu, no i cosik na grila?
Nie wiem sama co mam wziac. Jakas podpowiedz?:cool3:[/quote]mysle ze tak naprawde niech kazdy wezmie na tego grilla po trochu tego co sam lubi i juz.i nie szalejcie za bardzo.bo ostatni grill jaki pamietam[taki z duzo ludzi duzo psow]to ostalo sie kielbachy ze hoho.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Ja chcę powiedzieć że jemu to i Tir by nie wystarczył:diabloti: i biedna Chita też by jechała wciśnieta do kąta:diabloti:[/quote]to fakt i to potwierdzony wielokrotnymi obserwacjami:roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja o 11 koncze.zajec z posluszenstwa w sobote nie ma w zwiazku z wyjazdem-sklerozo:eviltong: :evil_lol:[/QUOTE]
ato znaczy że my nie na 9 tylko spotykamy siem o 11 i od razu jedziemy do Glonków??? a tak wogóle to Glonki rozumiem już wiedzą o najeżdzie hunów i som przeszczęśliwe???:crazyeye: A moze już sobie zaklepali jakiś wyjazd na tą sobote ????:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']ato znaczy że my nie na 9 tylko spotykamy siem o 11 i od razu jedziemy do Glonków??? a tak wogóle to Glonki rozumiem już wiedzą o najeżdzie hunów i som przeszczęśliwe???:crazyeye: A moze już sobie zaklepali jakiś wyjazd na tą sobote ????:eviltong:[/QUOTE]

No tak w sobote nie ma posłuszeństwa:evil_lol: prawdopodobnie spotkamy sie na placu szkolenia i pojedziemy razem:lol: Glonki chyba jeszcze nic nie wiedzą:diabloti: chyba że Beata ich powiadomiła:diabloti: albo dotarli do tego wątku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']No tak w sobote nie ma posłuszeństwa:evil_lol: prawdopodobnie spotkamy sie na placu szkolenia i pojedziemy razem:lol: Glonki chyba jeszcze nic nie wiedzą:diabloti: chyba że Beata ich powiadomiła:diabloti: albo dotarli do tego wątku:evil_lol:[/QUOTE]

Biedne Glonki!!!Mając ograniczony dostęp do netu mogą jak na razie nic nie wiedzieć o najeżdzie ,który im Beatka funduje:eviltong: :eviltong: Najpierw Baroszek przez tydzień teraz cała watacha onów z przewodnikami -nawet oddechu po Baroszku nie zdążą złapać a tu druga radocha:diabloti: :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ten tekst to nie do Beaty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ona wszystkie ONki z grupy by na ślady wzięła, tylko chyba będziemy musieli poszukać innego miejsca, bo jak wszyscy się pojawią to nie będzie gdzie go rozkładać:lol:[/QUOTE]
parę dni temu widze na polach leci onek w szelkach a za nim na sznurku jakaś ruda kobitka z plecaczkiem/przedtem stali przy parkingu/ -lecą jak do pożaru pies z nosem przy ziemi. Przelecieli koło nas pies nawet na chwile się nie oderwał od węszenia. Mysle odbiło kobicie i psu też ale jak zobaczyłam że zrywa po drodze kartki to siem domyśliłam że ktoś jej ślad ułożył .Zasówała po całym polu chyba. No chyba będę musiała iść w jej ślady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']To moje marzenie:-( Szirka idzie z nosem przy ziemi:loveu: a Szira ostatnio nawet już nie chce chodzic po sladzie znudziło jej się:placz: ale ja nie odpuszczę i dalej będę z nią jeździć:lol:[/QUOTE]
hihihhi biedna Szira spokoju za grosz.Josha ci nie dam bo on tez ma średni zapał chyba że mnie szuka to wtedy leci jak z procy.Ale inaczej to moge powęszyć ,ale bez przesady . Musze MArka kiedyś przegonić po plu ale to trudniejsze niż radosne posłuszeństwo w wykonaniu Josha.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Oj Ewa podpadłaś:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
Monisieczka na szczęście rozumie moje stresy związane ze zdrowiem małego.W bagażniku naprawde jest im ciasno .TAk że tym razem zostanie mi chyba wybaczone-mam nadzieje:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']Ja tez w sobote jade do Glonkow:loveu: Dlugo sobie nie odsapna bo dopiero w czwartek go odbieram:evil_lol:[/QUOTE]

No ale caaaałłłyyyyyyy piątek mają wolny!!!!!!!!!!!!!!:diabloti: :evil_lol: no i jeszcze nocka z piątku na sobote!!:multi: no i potem w perspektywie że przed nocą w sobote wyjedziemy!!!! TYle radości naraz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

My oczywiście również się pojawimy !! :loveu: Librulka bardzo się cieszy, że będzie mogła tę podróż spędzić z Joshem u boku:lol: hihi u nas miejsca pod dostatkiem:eviltong: Chyba będę robiła za kierowcę, Libra uwielbia jak ją wożę, zobaczymy jak będzie z Joshem:evil_lol:

Pozdrawiamy !!
Aga&Libra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agaa.a']My oczywiście również się pojawimy !! :loveu: Librulka bardzo się cieszy, że będzie mogła tę podróż spędzić z Joshem u boku:lol: hihi u nas miejsca pod dostatkiem:eviltong: Chyba będę robiła za kierowcę, Libra uwielbia jak ją wożę, zobaczymy jak będzie z Joshem:evil_lol:
[/quote]

oczywiście że u was duuuuzo więcej miejsca :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...