Jump to content
Dogomania

wyjazd onkarzy organizacyjno-sladowy


ayshe

Recommended Posts

zaczynam watek-jak chcecie mozemy gadac na cc albo tutaj.
musimy ustalic date[niestety moze to byc jeno sobota:oops: ]spotkania.tego dnia nie bedzie zajec z posluszenstwa.jedziemy do gliny-do glonkow.program-slady,dlugie polakow rozmowy,spacer z psami[moze byc rozrywkowo:lol: ].grill itepe -wg uwazania.z warszawy wyruszamy o .....no wlasnie.chce uzyskac info od marty czy chce jechac?to poczekamy na nia chyba ze tata cie podrzuci do gliny?jak to widzisz?moze boniutka objawisz grupie?:razz: .mozna tez grupy marta przeniesc na rano.poprowadzimy rownolegle.pomysl o tym.z tego co slyszalam to mamy sie spotkac w przyszla sobote.czyli za 2 tyg.trzeba ustalic kto bez samochodu z kim jedzie .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My chenie z baroszem pojedziemy:multi: Oczywiscie oferuje transport ale znajac zycie kazdy zrobi wszystko by unikanac jazdy samochodem z Baroszem:diabloti::eviltong:
Zupelnie nie rozumiem skad te obawy:cool1::mad:Do odwaznych swiat nalezy! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']My chenie z baroszem pojedziemy:multi: Oczywiscie oferuje transport ale znajac zycie kazdy zrobi wszystko by unikanac jazdy samochodem z Baroszem:diabloti::eviltong:
Zupelnie nie rozumiem skad te obawy:cool1::mad:Do odwaznych swiat nalezy! :cool3:[/quote]ja moge jechac z baroszkiem.shado wsadzimy do baroszka to baroszek bedzie cichutko:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze na wszelkie wyjazdy do Gliny i inne atrakcje bardzo chetnie! Z Boniutkiem to moze byc troche tego... no... ciekawie... Ale co tam, ostatnio opowiadalam Alix o moim snie z Bonim i Baroszem w roli super kumpli, to co mi tam. Moze byl z gatunku tych proroczych?:cool1: A co do grup, to musze sie zastanowic:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Nie my poprostu myślimy racjonalnie:eviltong: i chcemy od czasu do czasu się wyspać:cool3: a nie jak Ty :eviltong:[/quote]wyspac to sie mozna PO szkoleniu:cool3: .a pies juz wybiegany i po pracy.wtedy i sen przyjemniejszy i sprawiedliwszy sie zdaje.....:roll: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Nie my poprostu myślimy racjonalnie:eviltong: i chcemy od czasu do czasu się wyspać:cool3: a nie jak Ty :eviltong:[/quote]

Trafilas na grupe leniwcow bez ambicji:diabloti:
Chociaz ja i tak pewnie przyjde nawet jak bede zasypiac na stojaco, po prostu sobie pozwolilam na taki niewinny wredny zarcik:evil_lol::loveu:
Barosza czeka ciezki tydzien, wyjezdzam za 2 dni na tydzien . Szukam jeszcze naiwniaka co sie nim zajmie w tym czasie:cool3: tak pieknie sie zlozylo ze akurat ostatnio pojawil sie temat podrzucenia ochotnikowi Barosza na czas jakis. I prosze okazja sama niespodziewanie sie pojawila bo wyskoczyl mi wyjazd dzisiaj:eviltong:
NO a tak serio kto zna jakis sprawdzony hotel dla psow w okolicach wawy?
zupelnie nie wiem co zrobic z Baroszem jakos nikt ze znajomych sie nie wyrywa by sie nim zajac:placz:(ciekawe czemu:cool1:) Umre na zawal ale musze go zostawic w hotelu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jesooo nie zostawiaj barosza w hotelu na tydzien!:crazyeye: :shake: .[/quote]

nie na tydzien. znalazlam znajoma co moze u mnie zamieszkac od srody do czwartku a potem od niedzieli wieczor do nastepnego czwartku. Ma juz wprawe bo juz dwa razy mieszkala z baroszem:cool1: z tym ze jej nie ma po 9 godzin dziennie no i praktukuje z nim 15 minutowe spacery na smyczy-Barosza chyba energia rozsadzi:-o bo wczesniej to go tak z nia zostawialam na gora 3 dni. NO ale jakos przezyje, dobrze ze bedzie w domku wlasnym siedzial. Ale juz na piatek- niedziela pozostaje mi tylko hotel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Właśnie gadałam z rodzicami:lol: i jak nie jest to głupie (pytanie do Beaty:cool3: ) to ja mogę wziąść Barosza na ten piątek - niedzielę:multi: :multi: :multi:[/quote]

Jejku jestescie kochani:placz:(to ze wzruszenia) ale nie moge Was tak wykorzystywac.:shake: Tym bardziej ze Barosz nie jest psem ktorego obecnosci sie nie zauwazy, moze tez cos zniszczyc jak sie go zostawi samego.W domu juz dawno mu sie to nie zdarzylo ale kto go tam wie.
Gosia Twoi rodzice by Cie wyrzucili z baroszem pod most juz po 2 godzinach jego pobytu u Was.
NO strasznie mi by bylo glupio tak Was wykorzystac. Ale bardzo bardzo dziekuje.:Rose: jestescie cudowni:loveu: Moze jeszcze uda mi sie cos wymyslec na ten weekend...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ania sie zgodzila.odp.smsem cyt.-nie ma sprawy.dzwon!
ps.:):)alix-sorki za te dzialania ale norrrrmalnie.......barosz w hotelu..........wrrrrr.[/quote]

NO i kryzys zazegnany. Co prawda poczatkowo dzialo sie to troche poza mna:cool1: Glonki biora Barosza i to na caly tydzien:loveu:
Bardzo bardzo bardzo dziekuje!!!:Rose: Nie wiem jak ja sie odwdziecze Glonkom i Pani Tresser:loveu: MOzliwe ze jak dzisiaj wroce z pracy Baroszka juz nie bedzie:placz: albo Glonki odbiora go jutro po mojej pracy;)
jejku tylko nie badzcie dla niego za mili bo jak nie bedzie chcial do mnie wrocic to wpadne w depresje:placz::diabloti:
Barosz spakowany, pisze wlasnie liscik dla tymczasowych wlascicieli Barosza:lol:
Mam tylko nadzieje ze nie wyprowadzi Was z rownowagi juz pierwszego dnia bo on to jest troche:stupid: mam lekkiego stresa i zaraz spoznie sie do pracy:evil_lol:
Dziekuje!!!!:loveu:
I oczywiscie dziekuje tez bardzo Gosi!!!:loveu: Nawet mialam do Ciebie juz pisac ze moze jednak bym Cie prosila o pomoc ale nagle sie okazalo ze KTOS:diabloti: zaczal zalatwiac sprawy za moimi plecami i dostalam tylko info o 7 rano ze mam dzwonic do Glonkow bo zgodzili sie przyjac Barosza:crazyeye:
Wszyscy jestescie cudowni:B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...