Jump to content
Dogomania

wyjazd onkarzy organizacyjno-sladowy


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']czyli jedzie :
agis,
ewa-jo
gosia/szira
........
kto co zabiera?[/QUOTE]
Monika twierdziła dzisiaj że jedzie ,a Librowie deklarowali się też z tym że rozmawiałam z Robertem w zeszłym tygodniu.Jutro go zapytam. Powiedz co mam wziąć bedzie prościej.

Link to comment
Share on other sites

uo jak fajnie....:loveu: .
proponuje zeby juki dziurkacz nie onkowy wziela swoje wino po ktorym ja z marta prowadzimy niebywale fascynujace dysputy:drink1: .
mysle ze kazdy powinien wziasc browarek dla siebie[kierowcy-bezalkoholowy:cool3: :drinking: ].natomiast nie wiem jak rozdzielic pierdulki na grill:oops: .bo ja z grilla[kielbasa czy cos]odpadam.:oops: :oops: :nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']a my tez mozemy? jakby co to moge autkiem zabrac :oops: tylko Josh nie chce z nami jechać bo mu ciasno:mad:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: josh siem rozhrabil nieco/monisieczka czy ty jutro skarrrrrbie bedziesz?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']doooobra .zartuje.joke taki nie?bredze jesli wolisz:cool3:[/QUOTE]
nie bredzisz ja nie rozumiem ,a chce zrozumieć dlatego siem dopytuje. Gdyby to Monika powiedziała tobym zrozumiała bo jęczałam że dzieciom w tym jej samochodziku ciasnawo i była zdegustowana - mocno:evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

:roll: monika napisala...pare postow wyzej.....jesusicku ja to zawsze cos chlasne tym jezorem.....:oops: .jakby co to zhrabil i hrabia oraz ciasno ...te slowa byly uzyte w formie niezbyt lotnego zartu:razz: :roll: :lol:.
ps.a jak ty moglas niecna kobieto skoro monika ma taki pieeeekny samochodzik teraz....to strrraszne.nie ma to jak seicento;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:roll: monika napisala...pare postow wyzej.....jesusicku ja to zawsze cos chlasne tym jezorem.....:oops: .jakby co to zhrabil i hrabia oraz ciasno ...te slowa byly uzyte w formie niezbyt lotnego zartu:razz: :roll: :lol:.
ps.a jak ty moglas niecna kobieto skoro monika ma taki pieeeekny samochodzik teraz....to strrraszne.nie ma to jak seicento;).[/QUOTE]
one w sejczusiu miały kupppeeeeeeeeeeeee miejsca bo Joshua siedział za mną a Norasek siedział z tyłu ,na mnie i na Monice. A tu wsadziła biedne dzieci do bagarznika i to jeszcze ma autko na gaz i jakieś części od tego wystają, Norasek się rozpiera ,a biedny synuś,ściśnięty w rogu i spłaszczony przez Jagne.:eviltong: Zobacz już się zięcia czepia jeszcze po słowie nie są a już krytykuje mi dziecko - chyba się zamienie w zła teściową:mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']a my tez mozemy? jakby co to moge autkiem zabrac :oops: tylko Josh nie chce z nami jechać bo mu ciasno:mad:[/QUOTE]
Z braku laku dobry kit:eviltong: :eviltong: jak się kto inny nie trafi to zrobimy wam zaszczyt i pojedziemy z wami:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Z braku laku dobry kit:eviltong: :eviltong: jak się kto inny nie trafi to zrobimy wam zaszczyt i pojedziemy z wami:eviltong:[/quote]kobieto:lmaa: jeszcze sie pozrecie o taka *******e:olympic: :nono: :splat: .

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam przypomnieć że Shado to też hrabia:diabloti: wsiada do mojego tico i sie rozwala a biedne Szirka i Chita nie mają gdzie usiąść:evil_lol: Szirka leży na podłodze (i tak ma dobrze) a Chitunia wciśnięta do drzwi ledwo oddycha:diabloti: a Shadowski rozciągniety na siedzeniu:diabloti: nieraz na Chicie usiadł:diabloti: widocznie tacy faceci są:evil_lol:

Jeżeli chodzi o grila to bym wolała żebyście mi powiedzieli co mam przywieść :lol: napewno wezmę jakieś picie:lol:

Link to comment
Share on other sites

shadowski nie liczy sie z plcia piekna-to fakt.laduje sie rozwala i zawsze ma za malo miejsca:roll: :lol: .dziewczyny wcisniete w katy a hrabia ze zbolala mina[nie ma lozeczka?:crazyeye: :roll: ]zajmuje caaaale siedzenie.taki typ.zreszta jak chce sie polozyc albo posadzic gdzies chude dooopsko to suka mu nie przeszkadza:cool3: :diabloti: -on tam sie polozy:lol: .takze niestety szira ma tez za maly samochod:diabloti: :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']kobieto:lmaa: jeszcze sie pozrecie o taka *******e:olympic: :nono: :splat: .[/QUOTE]
My się z Monisieczką nie pożreć my siem kochać :loveu: ale musze dbać o wygody dziecięcia i komfort jazdy ze względu na jego serducho /ale jak się okaże że jest wszystko o.k -oby- to dam mu takiego kopa za moje nerwy że gwiazdozbiór cały zobaczy i nie tylko.:mad: :mad: :angryy: / Dzisiaj oczywiście spacerek od 6 rano i skompał się w tych małych bajorach -no i wrócił szalony rozbiegany oszołom dostał takiej głupawki biegał szalał i co chwile wpadał do wody otrzepywał się oczywiście na Zosie i Kasie /ja byłąm przezorna i przeniosłam się pare metrów od bajorek/ .No i widać było całą radośc życia w maluchu jakiej dawno nie widziałam. No zaklepaliśmy sobie miejscówke u Librowych w samochodziku. Beata ty masz zajęcia do 12??? bo to żarełko ,które weżmiemy na grila to od przed 9 /zajęcia na 9 / do około 13 to może dostać nóg i samo się udać na jakiś spacerek.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...