Jump to content
Dogomania

Panna Fąfel wróciła do nas z adopcji po 24 godzinach z powodu koteczka.


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obiecałam trochę zdjęć.
Zabawy na łące z kijkiem.
[img]http://a.imageshack.us/img827/3272/img0418hv.jpg[/img]

Jeden kijek, dwa końce, trzy psy...
[img]http://a.imageshack.us/img138/970/img0420z.jpg[/img]

I Fąfel poszukujący.
[img]http://a.imageshack.us/img809/6049/img0421o.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jejku, u Was niebo jest zielone, a na psy nie działa grawitacja. WOW!!! :laugh2_2: :happy1:
Jak mogłaś usunąć to cudnie odjechane, odwrócone zdjęcie... Buuuu... :placz:[/QUOTE]

Trochę mi nie pasowało do całości, nie wiem czemu tak mi się wgrało, odwracałam wszystkie zdjęcia wcześniej, widać mało skutecznie:-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']To buziaki w ogonkową, biedną łysinkę ode mnie... i idę z Wami. :-)[/QUOTE]
Iza, było super na spacerze, a Oskarek dziękuje za buziaki i odwzajemnia się dużym lizem po buziaku.
Miło, że znalazłaś czas, by odwiedzić Fąfelkę. Może zabierzemy ją też na nocny spacer? Oskar lubi szalenie kobiety. Panów- niekoniecznie.
[B]Proszę o odróconą Fąfelkę bez grawitacji.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kameralna.
Panna Fąfel miała siostrę bliźniaczkę, ale siostra ma też inne usposobienie, jest spokojniejsza i dawno temu znalazła bardzo dobry dom, który mam na oku.
Fąfel i Hektor jakoś tak zostały, ale skoro są takie młode to może jeszcze uda się znaleźć dla nich domy, tym bardziej, że to średniaki w dodatku przymilne i posłuszne.
Hektor w ogóle jest niesamowicie stonowany i poważny i nawet nie ma głupich myśli typu jakby tu zwiać gdzieś albo wykopać jakąś dziurę pani w ogrodzie.
Oba psiaki są bardzo sympatyczne i takie do ludzi.
Bardzo bym chciała chociaż Fąfla wyeksmitować bo za chwilę mogę mieć na głowie 5 szczeniaków i obcą sunię do sterylizacji od wiejskiego pijaczka. Suni trzeba pomóc bo będzie tak co chwila miała młode, a mi co chwila będa podrzucali małe pieski.

Link to comment
Share on other sites

A ja wpadam teraz i sobie czytam, że jestem Fąfelkomaniakiem:laugh2_2:Ale mi się to spodobało :loveu:
Kolejne psiaki napewno zabiorą Ci Ewo dużo czasu, nie mówiąc już o wydatkach. Dlatego dobrze, że pojawiło się trochę ogłoszeń dla Fąfelki, mam nadzieję, że szybko coś konkretnego z nich wyniknie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dara9']A ja wpadam teraz i sobie czytam, że jestem Fąfelkomaniakiem:laugh2_2:Ale mi się to spodobało :loveu:
Kolejne psiaki napewno zabiorą Ci Ewo dużo czasu, nie mówiąc już o wydatkach. Dlatego dobrze, że pojawiło się trochę ogłoszeń dla Fąfelki, mam nadzieję, że szybko coś konkretnego z nich wyniknie![/QUOTE]

Tak, te konkrety są bardzo potrzebne :) A konkretnie to domki konkretne!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...