Jump to content
Dogomania

Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z


funia

Recommended Posts

Ludzie to jakaś chora sytuacja ja tylko obserwuję co wy piszecie "spotkajcie się wszyscy razem dogadajcie się i koniec tematu zachowujecie się jak Kargul i Pawlak wstyd mi za was pomagacie zwierzętom no i dobrze róbcie dalej tak ale dajcie spokój tylko kłotniom , chciałam pomóc była taka chwila ale się wycofałam widząc co się dzieje w Zamośćiu więć robię to na swoją rękę co niektórzy wiedzą pomagam jak mogę wiosna idzie trzeba odpuścić wszystko i brać się za" porządki" pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

FIFA, nie tylko Ty robisz na własną rękę - ja też jestem zainteresowana psami z Zamościa, ale ponieważ nie jestem w stanie uzyskać pomocy, prócz opieki weta na początku, u zadry męża, to po prostu działam sama, choć z Lublina nie jest to łatwe - faktem jest, że pomaga mi Piranha i razem wyciągamy psy, bo sama z Lublina nie dam rady. Teraz chcemy zabrać trzy suczki - jedną na BDT, dwie do hotelu - ale nie ma na to kasy, nawet nikt nie zareagował na prośbę o wejście na wątek. Farsa, ot co. Psy już dawno zostały w tyle.

Link to comment
Share on other sites

Mam ciągle podrzucane psy i co robię staram sie znależć im dom i właśnie udało mi się oddać w bardzo dobre ręce pięknego pieska , który został wyrzucony i pogryziony przez inne psy wyleczyliśmy na własny koszt odrobaczenie i chłopak maj swój wspaniały dom i tak jest ciągle nie mówiąc o kotach to plaga takie życie kocham zwierzęta i będę pomagać dalej ale w ciszy pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

przykro mi ,ze nie moge otwarcie sie wypowiedziec w mojej kwestji tak jak robia to inni...i jest to przyjete jako ....sama nie wiem co ( ludzie z ktorzy mnie znaja wiedza ,ze prawie nigdy tego nie robie)

Dla mnie jest proste -JEST PIES i trzeba go leczyc i wyadoptowac!!!! bez obrazania i zaczac RAZEM wspolpracowac . Ja dalej bede sie wywiazywac ze swojego zobowiazania tak jak robilam to do tej pory.
Mysle ,ze Piranha ma racje -powinny byc rozliczenia na poczatku watku .
Mam nadzieje,ze przez ludzkie przepychanki juz wiecej ta chora psina nie bedzie musiala tracic.
Dziekuje wszystkim ,ktorzy do tej pory starali sie aktywnie uczestniczyc i pomagac w tak trudnej sytuacji :)
Prosze(juz nie pierwszy raz) zorganizujmy sie ,wspolnie mozna wiele !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']przykro mi ,ze nie moge otwarcie sie wypowiedziec w mojej kwestji tak jak robia to inni...i jest to przyjete jako ....sama nie wiem co ( ludzie z ktorzy mnie znaja wiedza ,ze prawie nigdy tego nie robie)

Dla mnie jest proste -JEST PIES i trzeba go leczyc i wyadoptowac!!!! bez obrazania i zaczac RAZEM wspolpracowac . Ja dalej bede sie wywiazywac ze swojego zobowiazania tak jak robilam to do tej pory.
Mysle ,ze Piranha ma racje -powinny byc rozliczenia na poczatku watku .
Mam nadzieje,ze przez ludzkie przepychanki juz wiecej ta chora psina nie bedzie musiala tracic.
Dziekuje wszystkim ,ktorzy do tej pory starali sie aktywnie uczestniczyc i pomagac w tak trudnej sytuacji :)
Prosze(juz nie pierwszy raz) zorganizujmy sie ,wspolnie mozna wiele !!!!!!!![/QUOTE]

Iwoniu ja, jak wiesz się co prawda nie zobowiązywałam, ale pomogę z Hunterem, na ile będę mogła. Że teraz niewiele mogę to wiesz. Że mieszkam 100 kilosów od Funi i Huntera i jaką mam pracę, też wiesz, to także utrudnia jakieś ruchy czy pomoc ... no ale jestem z Tobą i z nim, nie od dziś, żeby nie wiem co :D
Dobrze byłoby znaleźć mu dom, najlepiej byłoby. Nie pojmuję jakim cudem taki kawał czasu tak wspaniały, piękny pies nie ma chętnych.

Link to comment
Share on other sites

no co chlopie ??? przebadamy cie jeszcze raz i moze dobrzy ludzie zrobia jakies wplaty na twoje leczenie i karme na Fundacje Anity :)

trzymam kciuki by szczescie w koncu sie do ciebie usmiechnelo Hunterku !

dziekuje za oferowana pomoc dla tego pechowca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']no co chlopie ??? przebadamy cie jeszcze raz i moze dobrzy ludzie zrobia jakies wplaty na twoje leczenie i karme na Fundacje Anity :)

trzymam kciuki by szczescie w koncu sie do ciebie usmiechnelo Hunterku !

dziekuje za oferowana pomoc dla tego pechowca :)[/QUOTE]

Odpowiedzi były - sytuacja jasna... IVV... pomoc w drodze...

PS. Cześć E-S ... miło poznać, może kiedyś osobiście się uda ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']Odpowiedzi były - sytuacja jasna... IVV... pomoc w drodze...

PS. Cześć E-S ... miło poznać, może kiedyś osobiście się uda ;-)[/QUOTE]

Delfy, ależ z rozkoszną dzikością, pod jednym warunkiem, w Twoim miejscu zam., czyli: [B]tam gdzie psy, koty, i dobrzy ludzie[/B] - patrz, nie wiedziałam, że takie miejsca jeszcze istnieją :D Dlatego nie odpuszczę takiej okazji, żeby naocznie tezę tę obadać. Zgaduję - Konin ? Okolice tam ?

IVV, nie martw się, będzie dobrze ! Damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Hantera na podstawie analizy wątku:


Kastracja:
IVV- 70pln
E-S – 70pln


Test Tli:
IVV – 120pln


Koszty poniesione przez fundację:
Odrobaczenia- 20pln
Badanie krwi -45pln
Enzymy -48pln
Karma -74pln
Szczepienie - 35pln




Leczenie na koszt przychodni wet-170pln
Ubranko -gratis


Funia karma -116pln
Funa enzymy -?


Karma 18kg – 165,15pln


Wpłaty jednorazowe:
Handzia -20pln
Muzzy -60pln
E-S -50pln


Deklaracja stała od Handzi 10pln-wpłata za 2 m-ce 20pln

E-S - zakup zabawek w niokreslonej kwocie.




Bazarek serduszkowy – 45 pln ( przekazano na moje konto)
Bazarek rzeczowy - 161pln ( przeznaczona na zakup ostatniego worka karmy)
Bazarek Książkowy -39pln


W chwili obecnej mam do dyspozycji 45pln z bazarku serduszkowego i 60pln od Muzziego-105pln


Funia przekopiuje rozliczenie do 1-go postu.Uzupełni równiez o informcje,ktotych nie bylo na wątku.

Czyli podsumowując
Mamy:
20zł – handzia jednorazowo
60zł – muzzy
50zł – e-s
20zł – deklaracja stała handzi za dwa miesiące
45zł – bazarek serduszkowy
39zł- bazarek książkowy
Razem: 234zł

Do mnie wpłynęlo :
Bazarek rzeczowy- 161pln
Bazarek serduszkowy-45pln
Muzzy - 60pln
Razem:266pln

Wydałam :
!65,15 na sucha karmę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']miesieczne hotelikowanie chyba tez trzeba dodac[/QUOTE]

Też tak sądzę.
A skoro różne takie się wlicza i rozlicza, że ubranko gratis np., to te zabawki i piłki Huntera - ma on ode mnie. Kupiłam mu na Stefczyka jak jechałam robić sesję fotograficzną. Nie brałam faktury, nie zachowałam paragonu, sorki.
We wskazaniu karma 18 kg - to już są odjęte te odsypane 2 kg ? Bo to też trzeba rozliczyć.
Jeeezuuu ...

Link to comment
Share on other sites

Zadra zrobiła to wg wątku - ja bym prosiła, żeby wypisala środki, które weszły i wyszły od niej. O to samo proszę funię. Na pierwszej stronie wątku powinno być zrobione rozliczenie, szczególnie że były robione bazarki - jeden robiłam ja i bez rozliczenia się z niego nie wywiąże, a nie mam zamiaru obrywać za to, że ktoś nie prowadzi rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Też tak sądzę.
A skoro różne takie się wlicza i rozlicza, że ubranko gratis np., to te zabawki i piłki Huntera - ma on ode mnie. Kupiłam mu na Stefczyka jak jechałam robić sesję fotograficzną. Nie brałam faktury, nie zachowałam paragonu, sorki.
We wskazaniu karma 18 kg - to już są odjęte te odsypane 2 kg ? Bo to też trzeba rozliczyć.
Jeeezuuu ...[/QUOTE]
Karma została wczesniej wzięta "akonto" więc ogólna suma się zgadza.Ponownie proszę nie zagladac do mojej kieszeni tylko pilnować swojej. Z tego wynika ,że wszystko jest OK.CHyba,że nadal chcesz pojątrzyć z powodu uwielbienia" złej atmosfery",zreszta nie tylko na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Delfy, ależ z rozkoszną dzikością, pod jednym warunkiem, w Twoim miejscu zam., czyli: [B]tam gdzie psy, koty, i dobrzy ludzie[/B] - patrz, nie wiedziałam, że takie miejsca jeszcze istnieją :D Dlatego nie odpuszczę takiej okazji, żeby naocznie tezę tę obadać. Zgaduję - Konin ? Okolice tam ?

IVV, nie martw się, będzie dobrze ! Damy radę.[/QUOTE]

E-S - tylko rzut kamieniem od... rozbadamy tezę któregoś dnia...spoko...ja Cię znajdę ;-)

IVV - dokładnie, damy radę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Rozliczenie Hantera na podstawie analizy wątku:


Kastracja:
IVV- 70pln
E-S – 70pln


Test Tli:
IVV – 120pln


Koszty poniesione przez fundację:
Odrobaczenia- 20pln
Badanie krwi -45pln
Enzymy -48pln
Karma -74pln
Szczepienie - 35pln




Leczenie na koszt przychodni wet-170pln
Ubranko -gratis


Funia karma -116pln
Funa enzymy -?


Karma 18kg – 165,15pln


Wpłaty jednorazowe:
Handzia -20pln
Muzzy -60pln
E-S -50pln


Deklaracja stała od Handzi 10pln-wpłata za 2 m-ce 20pln

E-S - zakup zabawek w niokreslonej kwocie.




Bazarek serduszkowy – 45 pln ( przekazano na moje konto)
Bazarek rzeczowy - 161pln ( przeznaczona na zakup ostatniego worka karmy)
Bazarek Książkowy -39pln


W chwili obecnej mam do dyspozycji 45pln z bazarku serduszkowego i 60pln od Muzziego-105pln


Funia przekopiuje rozliczenie do 1-go postu.Uzupełni równiez o informcje,ktotych nie bylo na wątku.

Czyli podsumowując
Mamy:
20zł – handzia jednorazowo
60zł – muzzy
50zł – e-s
20zł – deklaracja stała handzi za dwa miesiące
45zł – bazarek serduszkowy
39zł- bazarek książkowy
Razem: 234zł

Do mnie wpłynęlo :
Bazarek rzeczowy- 161pln
Bazarek serduszkowy-45pln
Muzzy - 60pln
Razem:266pln

Wydałam :
!65,15 na sucha karmę[/QUOTE]

Dzięki Zadra - RAZEM dojdziemy do celu :)
Zrobiłam następny krok w rozliczeniach (zawsze można skorygować nieścisłości):

[FONT=Arial][SIZE=4][B][I][U]ROZLICZENIE HUNTERA NA PODSTAWIE ANALIZY WĄTKU:[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4]

[FONT=Arial Narrow][SIZE=3][B][I][U]KOSZTY PONIESIONE PRZEZ FUNDACJĘ:[/U][/I][/B]

Odrobaczenia: 20 pln[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
Badanie krwi: 45 pln
Enzymy: 48 pln
Karma: 74 pln
Szczepienie: 35 pln


[B]RAZEM OD FUNDACJI: 222 pln
[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]

[B][I][U]LECZENIE NA KOSZT PRZYCHODNI WET[/U][/I][/B]: [B]170 pln
[/B]Ubranko -gratis
[B][/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][U][I][B][COLOR=red]RAZEM OD FUNDACJI I WETA: 392 pln[/COLOR][/B][/I][/U][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][SIZE=4]
[/SIZE]
[B][I][U]IVV:[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
Kastracja: 70 pln
Test Tli: 120 pln
Hotelik: 200-300 pln/ miesiąc? – czyli (od IX 2010 do III 2011) 1400-2100 pln
___________________________________________________________________

[B]RAZEM OD IVV[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]: najmniej 1590pln – albo nawet 2290 pln
Plus wymagane badania na cito: 190 pln

[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3] [B]2480 pln[/B]

[B][I][U]E-S:[/U][/I][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
Kastracja: 70 pln
Wpłata jednorazowa: 50 pln
Zakup zabawek - gratis

[B]RAZEM OD E-S: 120 pln[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]

[B][I][U]FUNIA:[/U][/I][/B]
Karma: 116 pln
Funa enzymy: 72 pln
_____________________________________
[B]RAZEM OD FUNI: 188 pln [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3](wpis 1248)

[B][I][U]WPŁATY JEDNORAZOWE:
[/U][/I][/B]Handzia: 20 pln[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
Muzzy: 60 pln
_____________________________________
[B]RAZEM JEDNORAZOWYCH: 80 pln
[/B]

[/SIZE][/FONT] [U][SIZE=4][I][B][FONT=Arial Narrow][COLOR=red]RAZEM SPOZA FUNDACJI: 2868 pln[/COLOR][/FONT][/B][/I][/SIZE][/U][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]

[/SIZE][/FONT] [FONT=&quot]

[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...