Jump to content
Dogomania

Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorange]14.08.2011 - Rudy miewa ostatnio gorsze dni kiedy jest słabszy i ma gorszy apetyt. Aktualnie ma zwiększone dawki leków. Przyjmuje Karsivan, Hepatiale, Fortekor ( Lotensin ) . Karme Hapatic mieszamy z gotowanym kurczakiem wtedy nie ma problemu z jedzeniem.
Rudy ma coraz mniej czasu na znalezienie domu. Wciąż przebywa na hotelu lecznicy.
[FONT=Arial][COLOR=darkred][B]27.03.2011 - dzisiaj dowiedziałam się , że za 2 dni muszę zabrać Rudego z obecnego DT, w którym przebywał 6 miesięcy , bo musi zwolnić miejsce dla innego psa.
[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=darkred][B]Psiak zadłużony , nie ma co marzyć o opłaceniu jeszcze hotelu, a o nowym tymczasie to już w ogóle, [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] koszmar [/B][B], jak tu coś znaleźć w 2 dni? Musiałby zdarzyć się cud.
[/B][B]Proszę o jakąkolwiek pomoc dla Rudego! Najmniejsza deklarację lub podbicie wątku..
Rudy na stałe musi dostawać karmę RC Hepatic i tabletki Fortekor na serce. Jest w dobrej kondycji. Nie toleruje innych samców.
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorange][B][FONT=Arial][COLOR=darkred]29.03.2011 - Rudy awaryjnie umieszczony został w lecznicy. Koszt pobytu 17zł/dobę. Pilnie szukamy miejsca dla staruszka ![/COLOR][/FONT][/B]
------------------------------------------------------------------------
wątek prowadzony od początku przez Klaudus:

pomocy !Rudego odkryłam dzisiaj...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Leżał [SIZE=2]cichutko... [/SIZE][SIZE=4]Zapytałam skąd? Co z Nim?[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Dowiedziałam się tylko,że "potrącony"...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Biedak nie chciał się nawet rzucać w oczy...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Jakby chciał powiedzieć... "nie rób z mojego bólu tyle szumu..."[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Ale jak nie robić jak On nie wstaje wogóle!![/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Nie chciałam Go oglądać,żeby nie ruszać i nie sprawiać bólu...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Koniecznie i na CITO trzeba Go zabrać - tu nie ma czasu![/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]U mnie jest już potrącony Fart - dlatego nie mogę Go zabrać,ale bardzo Was proszę - POMÓŻCIE!![/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]On naprawdę cierpi![/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][COLOR=red]AKTUALIZACJA:[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=darkorange][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Dzięki pomocy Bubu, Rudy został przewieziony do Bielskiej lecznicy, gdzie aktualnie przebywa.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ma lekką niewydolność nerek i problemy z wątrobą.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Konieczna jest dieta - na specjalistycznej karmie.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ogólnie nie jest w najlepszym stanie.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Oszacowano Go na około 14 lat.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Potrzebne są pieniążki na leczenie, karmę, opłacenie noclegów w lecznicy...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bardzo prosimy o wsparcie.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Żeby Rudy mógł dojść do siebie potrzebny jest DT, gdzie poczuje jak to jest być kochanym...[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Na dzień 26.09.2010:[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Rudy przebywa w TDT u Pani Irenki, ponieważ musiał opuścić lecznicę przez wzgląd na Jego dobro, ponieważ w lecznicy przebywała Blue z nosówką...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bubu uprosiła Panią Irenkę, aby zaopiekowała się Rudym.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Jednak to tylko chwilowe wyjście, ponieważ Pani Irenka ma liczne swoje stadko psiaków i kociaków.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Nie mam gdzie później umieścić Rudego...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Przez wzgląd na Jego problem z wątrobą, potrzebna jest specjalistyczna karma, został też w lecznicy dług za Rudego,oraz kosztowne leki...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Jeżeli ktoś mógłby Nas wspomóc w jego spłacie byłybyśmy bardzo wdzięczne...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Każdy grosz się liczy.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Prosimy też o pomoc w ogłoszeniach, Rudy zasługuje na dobry, ciepły dom, zapewne nigdy Go nie miał...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]
[B]Dane do wpłaty dla Rudego :[/B]
Fundacja Zmieńmy Los
Ul. Trzech Diamentów 36/20
Bielsko-Biała 43-380

Nr Konta 65103000190109853000303048

------------------------------------------------------

można też przekazać [B]1%[/B] dla naszych podopiecznych poprzez Fundację AFN :
Nazwa : Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
Nr KRS 0000264523
[B]Cel szczegółowy:[/B] Fundacja Zmieńmy Los
[SIZE=3]

[/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkorange] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Wpłaty wpłynęły od:[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]- [FONT=Tahoma]Dagmarka888 - 20 zł [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Teresa Borcz - 50 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Karat89 - 10 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Amelka1818 - 10 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Precious87 - 15 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Mysia_ - 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Avilia - 90,72 ( pieniążki od Fineczki) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Nelka74 - 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Kotek6 - 15 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-gonia66 - 10 zl [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Ania102 - 35 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Maga00 - 10 zł ( z szafa.pl) [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Ilon_n - 86,60 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Nombre - 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-1986Rybka - 40 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Javena - 10 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-wtatara - 35 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-1986Rybka - 40 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-Precious87 - 20 zł [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=Blue]- skarpeta im. Talcott - 150zł
- prizzi - 52zł
- 1986Rybka - 40zł
- Adrianna B. - 25zł
- Ania z Siedliska - 50zł
- Cezary Ch. - 150zł
- Kado - 50zł
-Taks - 100zł
-Elżbieta W. - 50zł
30zł - Poker
50zł - andegawenka
50zł - Aleksandra L.
10zł - shani
120zł - skarpeta Talcott

[/COLOR] wydatki:
-740zł - lecznica
-66,95zł - lecznica
[COLOR=DarkRed][COLOR=DarkOrange]-113zł - leki[/COLOR]
[/COLOR] [SIZE=4][COLOR=DarkRed][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrange]-15zł - leki[/COLOR][B][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR][/B][COLOR=DarkOrange]-229zł - karma Hepatic[/COLOR][B][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR][/B][COLOR=DarkOrange]- 172,50 zł - zabieg [/COLOR][B][COLOR=DarkOrange]
[/COLOR][/B][COLOR=DarkOrange]-280,01zł - karma, leki
-309,83zł - karma, leki
-56,70 - lecznica
-230zł - karma
-93,80zł - hotel, badanie krwi
-49,14zł - leki
[COLOR=red]
-599zł - hotel , leki - maj 2011
+20zł - bazarek Kado
+20zł - Magdalena M.
+100zł - Aleksandra P.
+160zł - bazarek Ewatonieja
+50zł - Maria P.
+45zł - Anna O.
+50zł - Małgorzata D.
+40zł - bazarek kado
+10zł - Katarzyna K.
+150zł - JJD
-711zł - lecznica czerwiec
+30zł - Nela
+50zł - Maria P.
+100zł - feliksik
+20zł - Marta M.
+50zł - Monika L. od Moni12
+50zł - Karina R.
+30zł - Małgorzata K.
+50zł - Maria P.
-745zł - lecznica lipiec
+30zł - bazarek Pinczerka_i_Gizmo[/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkRed][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrange][COLOR=red]+41zł - [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkRed][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrange][COLOR=red]bazarek Pinczerka_i_Gizmo[/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkorange][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=DarkRed][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrange][COLOR=red] +60zł - bazarek Masza44
+100zł - od Brunona
+10zł - Maria W.
+30zł - Karina R.
+50zł - Peter M.
+20,51 - Paulina G.

- 1098zł - lecznica sierpień ( hotel, leki, kroplówki, badania krwi, usg )

+20zł - Karina R.
+50zł - Maria P.
+10zł - Funky
+50zł - Barbara K.
+50zł - Funky
+20zł - Karina R.
+50zł - Maria P.

-875zł - lecznica wrzesień 2011 ( hotel, leki, karma hepatic )
-642zł - lecznica październik 2011 ( pobyt, leki )
-836zł - lecznica listopad 2011 ( pobyt, leki, karma hepatic )

+137,50zł - Agnes_jot - bazarek
+10zł - Funky
+20zł - Karina R.
+50zł - Maria P.
+10zł - Funky
+20zł- Karina R.
+100zł - Małgorzata K.
- 963zł - lecznica grudzień 2011 ( pobyt, leki, badania, kroplówki)

[/COLOR] [/COLOR][B][COLOR=red] dług 5.471,60 zł[/COLOR]
[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[/FONT]

[/COLOR]

[/SIZE]
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3983/dsc0868m.jpg[/IMG]


[IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2848/dsc0866u.jpg[/IMG]


[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5797/dsc0576l.jpg[/IMG]

[IMG]http://img804.imageshack.us/img804/913/dsc0578ua.jpg[/IMG]

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/496/55171657.jpg[/IMG]

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7884/36124625.jpg[/IMG]

Edited by _bubu_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez jestem na zaproszenie..ale jak mozemy mu pomoc..??BO, ze pomoc na CITO potrzebna to nie ma dyskusji...:(
To co to za punkt- wrzucaja poturbowanego psa do budy- samemu sobie..??
A co z zalatwianiem:(
Z jedzeniem..??:(
Co z leczeniem..????:(
Jeeesooooooooooooooo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ukryty Smok']Melduję się na wątku.

Pzdr,

Ukryty Smok[/QUOTE]PRzywołałam CIe Smoczku myslami ...dosłownie...:):)

Dziewczyny...a tam, gdzie jest- nie leczy się psów w ogole..?? DObry wet ...no wlasnie..tylko kasy nie uzbieramy na "juz"..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']przede wszystkim wet... Dziewczyny, nie znam tych okolic... Macie tam kogoś sprawdzonego? Strach go wozić gdzieś dalej, bo on wygląda na prawdę kiepsko - oby nie miał jakiś wewnętrznych obrażeń :-([/QUOTE]

Wiem, że Klaudus_ ma zaufanych lekarzy specjalizujących się w złamaniach itp. ja blisko też mam sprawdzoną lecznicę, na miejscu robią prześwietlenia, zabiegi, wszystko co jest potrzebne, tylko żeby go gdziekolwiek zabrać musimy mieć go później gdzie umieścić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Wiem, że Klaudus_ ma zaufanych lekarzy specjalizujących się w złamaniach itp. ja blisko też mam sprawdzoną lecznicę, na miejscu robią prześwietlenia, zabiegi, wszystko co jest potrzebne, tylko żeby go gdziekolwiek zabrać musimy mieć go później gdzie umieścić...[/QUOTE]

a nie macie tam jakiego weta ze szpitalikiem? Jejku, na prawdę nie ma co czekać.... :( Będziemy myśleć po drodze, póki co trzeba zebrać jakąś kasę na już....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']a nie macie tam jakiego weta ze szpitalikiem? Jejku, na prawdę nie ma co czekać.... :( Będziemy myśleć po drodze, póki co trzeba zebrać jakąś kasę na już....[/QUOTE]

Powiem szczerze, że nie słyszałam o takim...wiem, że ten wet u mnie może na kilka dni psiaka "przetrzymać", ale to dosłownie na kilka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...