Jump to content
Dogomania

Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='minia913'][B][COLOR=black]koniecznie zdiagnozować by się przydało przed ogłaszaniem [/COLOR][COLOR=darkred][U]żeby nie zrobić potencjalnego domu w konia[/U][/COLOR][/B][B][COLOR=black] i żeby zwrotu z adopcji nie było gdyby dom znalazł[/COLOR][/B]a[/QUOTE]


a co to znaczy zrobić w konia? to nie telewizor![B][COLOR=red]NIE JEST KAJA ZEPSUTA[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donka5']Kaja miewa się dobrze ,no może poza tym ,że nie chciała jeść samej suchej karmy....mieszam jej suchą karmę i mięso z puszki....smakuje jej bardzo:-)[/QUOTE]Miały być zdjęcia,miała być diagnoza
aby można było robić ogłoszenia.
Miał tam ktoś jechac chyba?
Kiedy Kajka będzie u weta?
No i co u niej? Jedno skromne zdanie to trochę malutko.
Wiem, ze donka na pewno jest zajęta bardzo
ale chyba Anja kontaktujecie się telefonicznie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']jak to zwykle bywa , pies bezpieczny , na wątku cisza :([/QUOTE]
Bo o czym tu pisać?:shake: Kaja nie jest medialna :cool3:
Kaja bezpieczna, ma się nieźle, żadnych sensacji:angryy: Nie ma kogo cytować:razz:
Nie zgodziłyście się na wydarzenie na FB w wydaniu kasiek. Martwcie się same:-(
Taka jest szara rzeczywistość Aniu:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Bo o czym tu pisać?:shake: Kaja nie jest medialna :cool3:
Kaja bezpieczna, ma się nieźle, żadnych sensacji:angryy: Nie ma kogo cytować:razz:
Nie zgodziłyście się na wydarzenie na FB w wydaniu kasiek. Martwcie się same:-(
Taka jest szara rzeczywistość Aniu:-([/QUOTE]

Spytałam tylko o psa!!!! NIe obchodzi mnie czy jest medialna , czy nie. Grzecznie pytam , właśnie o to , czy ma sie nieźle , czy nie trzeba pomóc (wiem ,ze zawsze trzeba) . Po co pisać o FB i resztę? Celowo chcesz wywołać awanturę z prostego pytania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Spytałam tylko o psa!!!! NIe obchodzi mnie czy jest medialna , czy nie. Grzecznie pytam , właśnie o to , czy ma sie nieźle , czy nie trzeba pomóc (wiem ,ze zawsze trzeba) . Po co pisać o FB i resztę? Celowo chcesz wywołać awanturę z prostego pytania?[/QUOTE]
Aniu, naprawdę nie wiesz po co wapiszon na wątki wchodzi?
Nie widziałam innych wypowiedzi (poza jedną)
z której cos dobrego dla psów wyniknęło.
Ale prowokować zawsze mozna nadmiarem emotek
Jest nadzieja, ze ktoś się na to złapie
i będzie dym.
Daj spokój, na posty tego usera po prostu się nie reaguje.
To najlepszy sposób:)
Podymi, podymi i zgaśnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Spytałam tylko o psa!!!! NIe obchodzi mnie czy jest medialna , czy nie. Grzecznie pytam , właśnie o to , czy ma sie nieźle , czy nie trzeba pomóc (wiem ,ze zawsze trzeba) . Po co pisać o FB i resztę? Celowo chcesz wywołać awanturę z prostego pytania?[/QUOTE]

Widzisz, napisałam coś złośliwego i już dwie osoby się znalazły;) . A sławna cytomaniaczka przybiegła i aż dwa razy zacytowała w przeciągu 11 minut. I zaczął się ruch. Może i zajrzy ktoś, kto będzie mógł pomóc Kajce. Niestety tak to działa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Gdybys raczyła zauważyć i nauczyla sie czytac
to bys ujrzala, ze byłyśmy tu z anią
grubo przed Tobą.
Ale Ty nawet nie raczysz zajrzeć co się dzieje
nie interesuje Ciebie co sie dzieje u Kajki
i nawet się nie starasz!
wpadasz naklepac i stajesz przed lustem popatrzyć na siebie
jaka to jesteś the best?
Opanuj się kobieto, bo nudna jesteś i przewidywalna.[/QUOTE]

Widzisz, z powodu jednego mojego złośliwego postu napisałaś już trzy. A przedtem byłaś tu chyba 7.03( przez 6 dni nie zajrzałaś? Tak się martwisz o Kajkę?) Zachowałaś się jak sęp, który przylatuje w wiadomym celu;)
A gdzieś napisałam ,że się staram? Nie pamiętam;)
Klepię w klawiaturę ale nie tak często jak ty;) Mam ci przypomnieć ile naklepałaś od końca lutego? Ja niestety nie jestem taka ,, skuteczna" jak ty;)
A w lustrze się nie przeglądam, bo jestem stara, brzydka i pomarszczona ;) Nie ma na co patrzeć;)
Coś jeszcze malizno?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...