Jump to content
Dogomania

CYPIS -szczeniak z umieralni...MA wspaniały i wymarzony DOM STAŁY ! Dziękuję ! ! !


obraczus87

Recommended Posts

[quote name='Beata M']napiszcie do Monday ona ma kontakt do Pani która szuka szczeniaka który docelowo będzie duży.Chciała adoptować Krecie ale Kreta znalazła domek.
Wczoraj wieczorem mówiłam jej o "Waszym" szczylku.Pani podobno nadal szuka.Niech się ktoś z Monday skontaktuje to przekaże namiary na domek.[/QUOTE]

Napisałam do Monday,ale moje pw mogło nie dojść...powtórzcie prośbę do niej...bardzo proszę!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tripti']ja do Monday też pisałam od razu jak napisałaś, zostawiłam też wiadomość na Jej wątku, gdzie kupiłam książkę u niej na bazarku, ale nie mam odpowiedzi nadal :( pewnie Święta i nie wchodziła nawet na dogo...[/QUOTE]

Jednak pw dotarło...przesyłam Ci pw Monday...daj znać,czy dotarło!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Monday napisała,że [B]Pani zainteresowana szczeniakiem dużego psa, zainteresowała się szczeniorkiem..[/B].przesłałam pw Monday tripi i monie132...dziewczyny [B]skontaktujcie się z Panią pilnie.[/B]..może to jest bezpieczny dom chłopaczka!!![/QUOTE]

Acha...nie przerażajcie się jak dojdzie zdublowane,ale cały czas pw mi robi kawały i nie jestem pewna,czy poszło...dlatego nawet powtórzyłam,by nie umknęło!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Monday napisała,że [B]Pani zainteresowana szczeniakiem dużego psa, zainteresowała się szczeniorkiem..[/B].przesłałam pw Monday tripi i monie132...dziewczyny [B]skontaktujcie się z Panią pilnie.[/B]..może to jest bezpieczny dom chłopaczka!!![/QUOTE]
Ale byłoby cudnie gdyby się udało, kciukasy trzymam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']Roma, ja dostałam aż trzy :) dziękuje bardzo bardzo!!!! wysyłam do Pani maila!!![/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:...raz nie wyśle ani razu,a następnym razem aż trzy...fiknąć można przy tym dogo!!!J już uczę się wypraszać o potwierdzenia otrzymania pw,ale to znowu zawala skrzynkę:-(...niech to trafi!

NIECH MALUCHOWI PRZYNIESIE BEZPIECZNY I SZCZĘŚLIWY DOMEK!!!

Link to comment
Share on other sites

może trzeba wykorzystać szansę dla mamy szczeniaczka bernardynki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195704-dom-w-Niemczech-dla-bernardyna-bernardynki[/URL] tutaj szukają!!! tylko trzeba więcej danych!!! domki w Niemczech.... (ale właściciel ziemi też tam czasami chyba jeździ, tak nieśmiało pomyślałam....)

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie mam wiesci z tego adresu co dostałam ale wczoraj odezwala sie wolontariuszka z innego schronu i powiedziala ze poleci pieska komus kto zglosil sie do Niej z prosba o duzego szczeniaka, zobaczymy, mam nadzieje ze nie zniecheci ranna główka tylko wrecz spoteguje chec zabrania malucha do domu.

Link to comment
Share on other sites

no ja też nie mam odpowiedzi..... brak telefonu też, dziś każdy w rodzinie ma telefon... raczej już nie liczę, że coś z tego dobrego wyniknie...

Mona - daj jakieś dane o tej bernerdynce, ile lat, jak od psów, skąd się wzięła??? cokolwiek, żeby ją zaprezentować. A dlaczego tak właściwie jest ze szczeniakiem? zostawili Go? a dlaczego też tylko jeden?

Link to comment
Share on other sites

kopia z wątku poszukującego bernardynów do Niemiec:
"
[INDENT]Od paru lat współpracuje z fundacją niemiecką [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=#ff8c00][B]Tierhilfe 4-Happy-Paws e. V. . [SIZE=2][COLOR=black]Ostatnio szukaliśmy domu dla bernardynki. Suka ma już dom w Polsce ale i w Niemczech znalazło sie 5 rodzin zainteresowanych adopcją bernardyna. Dlatego też założyłam wątek, bo moze akurat jakiemuś innemu benkowi uda sie pomóc. Domki są sprawdzone, zdj oczywiśćie bedą, psiak musi być ciachnięty - jak nie jest to dołożymy sie do kosztów. Jak ktoś ma jakieś propozycje to wklejajcie prosze [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] Ważne info dla nas to oczywiście płeć, wiek, jak do dzieci i kotów oraz cała reszta jaka jest znana odnoście psiaka. [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#ff8c00][B][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#ff8c00]Jak macie jakieś pytania to piszcie śmiało. "[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=#ff8c00][/COLOR]
[COLOR=#ff8c00][B]wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195704-dom-w-Niemczech-dla-bernardyna-bernardynki[/URL][/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

dosłownie przed chwila mialam tel .od Pani, która była zainteresowana psiakiem , nie wiem czy to ta ,do której pisałysmy bo przyznam ze rozmowa sie nie kleiła . Pani była z Konina i na wiesc ze psiak jest tak daleko od razu stwierdziła, ze to szkoda i trzeba poszukac blizej. Nie zareagowała sympatycznie na propozycje ewntualnego dowozu psa, moim zdaniem zwyczajnie jej na tym nie zalezało, wogóle nie rozumiem jej telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']no ja też nie mam odpowiedzi..... brak telefonu też, dziś każdy w rodzinie ma telefon... raczej już nie liczę, że coś z tego dobrego wyniknie...

Mona - daj jakieś dane o tej bernerdynce, ile lat, jak od psów, skąd się wzięła??? cokolwiek, żeby ją zaprezentować. A dlaczego tak właściwie jest ze szczeniakiem? zostawili Go? a dlaczego też tylko jeden?[/QUOTE]

To nie był pies którym sie tam zajmowałam wiec nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Suczka mieszka razem z niewykastrowanym samcem, sa spokojna para, nigdy nie widzialam zeby któres nosiło slady nieporozumien. Obydwa psiaki sa bardzo powazne ale bez problemu mogłam do nich wejsc i obejrzec ich dziecko. Malucha wykryłam na przełomie lipca/sierpnia, wtedy jeszcze pracowałam w tym miejscu wiec dokarmiałam i rodziców i maluszka. Cała ta rodzina jest niezwykle smutna i powazna, maluszek troche próbowal zabawy ale bylo widac ze nie do konca wie jak to sie robi. Co do tego skad sie wziął nie mam złudzen. Tam kazdy teren podlega jakiemus pracownikowi i to on odpowiada za wykrycie kolejnego miotu i szybkie zabranie do uspienia. Teren z benkami jest pod najgorsza mozliwą "opieką", alkoholika, który ciagle cos przeoczy, nie zrobi itd (tripti to ten, który sie ledwo trzymał na nogach jak nam podawał Bube). Matka, którj ciagle odbiera sie tam dzieci doskonale wie jak ukryc kolejne, sa suki którym zawsze uda sie jakos przemycic chocby jedno szczeniatko i tu tak sie stało. Nie mam pojecia ile lat ma sunia bo nie była chetna zeby dac sie dokladniej obejrzec, nadstawiala sie do głaskania ale odchodzila jak chcialam jej gdzies zajrzec wiec sie nie upierałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']kopia z wątku poszukującego bernardynów do Niemiec:
"
[INDENT]Od paru lat współpracuje z fundacją niemiecką [FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=#ff8c00][B]Tierhilfe 4-Happy-Paws e. V. . [SIZE=2][COLOR=black]Ostatnio szukaliśmy domu dla bernardynki. Suka ma już dom w Polsce ale i w Niemczech znalazło sie 5 rodzin zainteresowanych adopcją bernardyna. Dlatego też założyłam wątek, bo moze akurat jakiemuś innemu benkowi uda sie pomóc. Domki są sprawdzone, zdj oczywiśćie bedą, psiak musi być ciachnięty - jak nie jest to dołożymy sie do kosztów. Jak ktoś ma jakieś propozycje to wklejajcie prosze [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] Ważne info dla nas to oczywiście płeć, wiek, jak do dzieci i kotów oraz cała reszta jaka jest znana odnoście psiaka. [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#ff8c00][B][SIZE=3][FONT=Verdana][COLOR=#ff8c00]Jak macie jakieś pytania to piszcie śmiało. "[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=#ff8c00][/COLOR]
[COLOR=#ff8c00][B]wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195704-dom-w-Niemczech-dla-bernardyna-bernardynki[/URL][/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/INDENT][/QUOTE]
Nie ma czegos takiego jak legalne fundacje adoptujace psy do Niemiec , nie mam sily juz tego powtarzac, Niemcy nie chca psow z Polski ani z zadnego innego kraju, poszczegolne psy w typie jakiejs rasy albo chore sa potrzebne dla laboratoriow, robcie jak chcecie ja powiem szczerze ma dosc!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...