Jump to content
Dogomania

CYPIS -szczeniak z umieralni...MA wspaniały i wymarzony DOM STAŁY ! Dziękuję ! ! !


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wisełka']To wstawiam :( Śliczny jest :( Czemu ta baba im to robi :(
A skąd wiesz że on tam jest? Wypuszczają go na zewnątrz że ma takie foty? Czy go tam przenieśli dopiero?

[IMG]http://images47.fotosik.pl/359/1b5b8d7c1f629f4cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/359/6935b643b9a3fd27med.jpg[/IMG][/QUOTE]
Nie moge, ten ogrom zla zaczyna mnie przerastac :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']Dziewczyny - o tym szczeniaku wiadomo przecież od dawna, poproszona została Roma (od bernardynów) o pomoc, ale sprawa z braku zainteresowania ucichła...[/QUOTE]


Na watku 4 dziewczynek pytalysmy w jakim wieku szczyl itd.. nie dostalysmy informacji. Wiec adopcja psa stanela w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Obraczus, a może tak zmienić tytuł, jak myślisz? Cypisek w domu, kolejny szczeniak w umieralni czy coś tam? Może ktoś zajrzy i cudem się zakocha w nim :roll: :roll: :roll:[/QUOTE]

Wątpie aby zauwazyli. Gdy pies w DS wiekszosc ludzi kasuje watki ;/ ale zmienie jutro. Moze warto by bylo aby ktos zalozyl watek i zaczniemy wtedy kombinowac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Ale trzeba mu jakoś pomóc... i ten łepek rozwalony ;([/QUOTE]

a to może być dopiero początek, to szczeniak nie obroni się :( Napisałam ponownie do Romy, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi, po ostatnim braku odzewu z naszej strony mogę jej wogóle nie otrzymać... Jeszcze Malwi chyba lubuje się w bernardynach, ale ma pełną skrzynkę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Na watku 4 dziewczynek pytalysmy w jakim wieku szczyl itd.. nie dostalysmy informacji. Wiec adopcja psa stanela w miejscu.[/QUOTE]
Dziewczyny zdjecie wstawilam juz dawno, był temat szczeniaka jako jednego z kilku, które wtedy zaproponowałam do adopcji. Nie znam tam wszystkich psów bo sie nie da ,napisałam o nim to co wiedziałam: mama bernardym ,tata w typie labradora i przyblizony wiek , wtedy chyba 2-3 m-ce. Rozmawialam o nim chyba nawet z obraczus przez tel. kiedy bylam w schronie i mialam wydostac Cypisa ale rozmowa stanela na tym ze nie podejmie sie brac bernardyna bo to psy na których trzeba sie znac i da o nim znac komus od bernardynów. Potem nie było juz mowy o tym poza tym ,ze trzeba sie odezwac do kogos bo ten ktos nie ma czasu tyle ze ja nie znam tu nikogo poza Wami i nie wiem jak bym sie miala z nim kontaktowac. Mówiłam zreszta w rozmowie to co o nim wiem i ze zadnych innych info nie mam poza tym ze tak jak cały schron na 100% nie ma szczepien ani odrabeczen itp

Link to comment
Share on other sites

Moniko, na wątku suczke TRIPTI poprosiła o jakies aktualne informacje. Ty napisalas, żeby się z Toba kontaktowac. Ale w tym wypadku kontakt powinien wyjsc od Ciebie do Romy. Tak mi się wydaje. W każdym badź razie Justyna wysłała Romie ejszcze raz tego szczyla. Zobaczymy czy bedzie odzew.

A ja faktycznie tak powiedziałam. Na tej rasie i mixach się nie znam ;/ i nie podjemuje sie takich tematów.

Link to comment
Share on other sites

Wątek dziewczynek str. 100 napisałam w jakim w przyblizeniu jest wieku, tyle o nim wiedziałam, a kontakt oczywiscie powinien wyjsc ode mnie pod warunkiem ze wiedziałabym do kogo mam sie zwrócic, ja nie znam ani Romy ani nikogo od bernardynów dlatego wsadzałam psiaki na watek dziewczyn bo to był poczatej mojej przygody z dogomania i kompletnie nie wiedzialam jak mam sie tu poruszac. tripti i inne dziewczyny wiedzialy ze jakby co prosze o kontakt tel bo jezdzilam do schronu i nie było mnie do wieczora wiec nie zagladałam na watek regularnie i nie zawsze wiedzialam co sie dzieje. nie chcialabym zeby teraz wyszlo ze sobie olałam psa i mi sie nie chcialo dzwonic do kogos kogo nie znam i nie mam do niego kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']z tej mordowni ma jechac sunia jak nazbiera deklaracje, jakby sie zgodzila z tym maluchem to tez moglby pojechac do hoteliku kolo mnie do Lilki i nesci, tylko jak zwykle potrzeba by bylo chociaz czesc deklaracji[/QUOTE]

To trzeba sprawdzic reakcje suki na tego malucha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']a Może Monie sie uda to sprawdzić?? Lepiej byłoby to wiedzieć wcześniej, bo kasy trzeba szukac.
Tylko Ona może tam wejść....[/QUOTE]
wlasnie juz sobie nagrabila u nich i moze tylko z wlascicielem posesji ,czyli za ponad tydzien.....ale to w sumie nie dlugo.
Mona jak tam...dalabys rade to sprawdzic???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']wlasnie juz sobie nagrabila u nich i moze tylko z wlascicielem posesji ,czyli za ponad tydzien.....ale to w sumie nie dlugo.
Mona jak tam...dalabys rade to sprawdzic???[/QUOTE]

jA WOLNY WEEKEND MAM DOPIERO ZA 3 tyg wiec tydzien to nie tak dlugo. Jednak nie wiem, ale wydaje mi się, że ta sunia nie powinna mieszkac w boksie ze szczeniakiem. Ona ma silny charakter. Nie wiem czy takie mieszkanie razem nie wyszłoby ze szkodą dla malucha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...