Jump to content
Dogomania

GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P


Wyjątek

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...

[quote name='aganela']Witamy ''krewniaczkę'' też onkę :)[/QUOTE]

Witamy aganela! I zapraszamy ponownie oczywiście:)

[quote name='Izabela124.']Oooo aż do Portugalii Cię zawiało, daleko[/QUOTE]

Daleko, ale ciepło - 17stopni w ciągu dnia, a mamy początego lutego :D

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry :multi:

Przeczytałam wiekszość Twojej galerii i musze przyznac ze wciagnęłam sie jak przy czytaniu książki :cool3: bardzo dużo rzeczty wydarzyło się w twoim życiu od rozpoczęcia tego wątku i nie raz się wzruszyłam , bardzo mi przykro z powodu Otiska
[*] nie wiem jak ludzie moga być tak nieodpowiedzialni i po takim czyms jeszcze stwierdzic ze odkupia wam psa :-( powinien isc siedziec jak za morderstwo :angryy: Na szczeście masz Game która na pewno wypełnia ta pustke jak tylko może najlepiej :lol: jest przesliczna , jako szczeniak bardzo mi przypomina mojego Nerusia jak był takim małym brzdącem :lol: a teraz wyrosła na bardzo piękną sunie :loveu::loveu::loveu::loveu:
bedziemy was odwiedzac codziennie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Dzien dobry :multi:

Przeczytałam wiekszość Twojej galerii i musze przyznac ze wciagnęłam sie jak przy czytaniu książki :cool3: bardzo dużo rzeczty wydarzyło się w twoim życiu od rozpoczęcia tego wątku i nie raz się wzruszyłam , bardzo mi przykro z powodu Otiska
[*] nie wiem jak ludzie moga być tak nieodpowiedzialni i po takim czyms jeszcze stwierdzic ze odkupia wam psa :-( powinien isc siedziec jak za morderstwo :angryy: Na szczeście masz Game która na pewno wypełnia ta pustke jak tylko może najlepiej :lol: jest przesliczna , jako szczeniak bardzo mi przypomina mojego Nerusia jak był takim małym brzdącem :lol: a teraz wyrosła na bardzo piękną sunie :loveu::loveu::loveu::loveu:
bedziemy was odwiedzac codziennie :multi:[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Przekopałaś się przez tyle stron w tak krótkim czasie? Jestem pełna podziwu!!
I baaardzo mi miło z tego powodu :)
Rzeczywiście wiele się wydarzyło jednak mam nadzieję, że obecna stabilizacja potrwa jak najdłużej :) Komplementy przekażę Gamie, a teraz wracam do Twojej galerii, bo też zaczęłam od początku ale przyswajam małymi porcjami ;)


[quote name='Izabela124.']Tylko pozazdrościć takiej pogody[/QUOTE]
Pogoda pogodą, ale daleko od domu :( - nie można mieć wszystkiego na raz...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w tym słonecznym dniu (tak, tak - w Lizbonie jest teraz 18 stopni i mam na nogach japonki!!! :D )
Nikt tu prawie nie zagląda od naszego powrotu, szkoda... Ale co tam! Pochwalić się i tak muszę :)
Ponieważ ja musiałam wyjechać z Polski, Gama została w "hotelu" u moich Dziadków. Tęsknie ale wiem, że jest jej tam dobrze. I uśmiech pojawia mi się na twarzy po takich mejlach jak dziś od mojego Dziadka:

"[I]Gamucha jest codziennie ściskana i pieszczona. Śpi z nami i uznała to za tak naturalne,że idzie do łóżka jeszcze przed nami. A jak łóżko nie jest przygotowane to kładzie się obok na dywaniku i czeka na możliwość skoku. Dostaje jeść tak jak powiedziałaś. Myślę, że jest szcześliwa. Ma coraz więcej znajomych piesków, z którymi się bawi. Ostatnio największy przyjaciel to Reksio. O połowę mniejszy od niej ale bardzo sprytny. Radocha wielka jak sie spotkają. Suk zupełnie nie toleruje poza jedną - szpicem, z która bawiła się jak była mała. Ta jest Gamie zupełnie obojętna byle tylko nie próbowała zabierać jej patyka. Tego nie wolno robić nikomu.[/I]"

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Takie radosne wiadomości ciesza i troszke wypełniaja pustkę chociaz nie do końca bo nie ma to jak sie wtulic we futro kochanego włochacza , obys jak najszybciej mogła to zrobić :loveu:

Kurde jak ja Ci zazdroszcze tych 18 stopni i mimo iż nie lubie nosic japonek to ich też Ci zazdroszcze bo ja to na spacery musze w glanach chodzic a to lekka różnica kilogramów ktore trzeba dzwigac na nogach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja tu sie witam po raz pierwszy :) No i jakby Ci brakowalo sasiada w cityville to pisz :)[/QUOTE]

Haha to chyba uzależnia :P
Ale nie powiem brakuje mi nawet dwóch ;)
Poza tym cieszymy się z odwiedzin i zapraszamy ponownie :)

[quote name='dOgLoV']Takie radosne wiadomości ciesza i troszke wypełniaja pustkę chociaz nie do końca bo nie ma to jak sie wtulic we futro kochanego włochacza , obys jak najszybciej mogła to zrobić :loveu:

Kurde jak ja Ci zazdroszcze tych 18 stopni i mimo iż nie lubie nosic japonek to ich też Ci zazdroszcze bo ja to na spacery musze w glanach chodzic a to lekka różnica kilogramów ktore trzeba dzwigac na nogach :evil_lol:[/QUOTE]

No właśnie niestety tylko troszkę... TY zamiast lekkich butków i słonka masz futrzaka, więc nie narzekaj - coś za coś ;)

Link to comment
Share on other sites

Że zakupiłam Gamie taksowe obroże i smycze, to posłałam Dziadkowi mejla z info, że przyjdzie paczka dla Gamy. Nie mówiłam z czym, tylko poprosiłam co by odebrali i jej przekazali od mamy Moniki ;)
Oto co dostałam w odpowiedzi, hahaha:

"[I]Z góry dziękuję za zapowiadaną paczkę! Ham! Ham! Niepotrzebnie jednak wydajesz pieniążki na moje zabawki! Ham! Jeszcze nie zniszczyłam do końca supełka! Ham! Ham! Strasznie mocny! Codziennie wieczorem bawię się nim z dziadkiem! Jak wrócisz to sie będziemy razam bawić bez końca! Ham! Ham!![/I]
To tyle od Gamy. Przy najbliższej bytności Mamy lub Taty u nas poproszę ich aby zrobili kilka zdjęć Gamie i przesłali je Tobie."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Że zakupiłam Gamie taksowe obroże i smycze, to posłałam Dziadkowi mejla z info, że przyjdzie paczka dla Gamy. Nie mówiłam z czym, tylko poprosiłam co by odebrali i jej przekazali od mamy Moniki ;)
Oto co dostałam w odpowiedzi, hahaha:

"[I]Z góry dziękuję za zapowiadaną paczkę! Ham! Ham! Niepotrzebnie jednak wydajesz pieniążki na moje zabawki! Ham! Jeszcze nie zniszczyłam do końca supełka! Ham! Ham! Strasznie mocny! Codziennie wieczorem bawię się nim z dziadkiem! Jak wrócisz to sie będziemy razam bawić bez końca! Ham! Ham!![/I]
To tyle od Gamy. Przy najbliższej bytności Mamy lub Taty u nas poproszę ich aby zrobili kilka zdjęć Gamie i przesłali je Tobie."[/QUOTE]

Uooo jak słodko :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witaski:multi:

[URL="http://images49.fotosik.pl/147/1189d1a32c4a970fmed.jpg"][B][COLOR=#4444ff]http://images49.fotosik.pl/147/1189d1a32c4a970fmed.jpg[/COLOR][/B][/URL] no prosze jak prawdziwa dama:loveu: dostojna i dumna:loveu:

nic dziwnego ze rozkochala w sobie dziadka, ktorego maile sa super:lol:

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Wiatmy się ! :)
Śliczna psina ! Mizianko dla niej :)[/QUOTE]

Witamy serdecznie i dziękujemy :)

[quote name='dOgLoV']Uooo jak słodko :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='runo']musisz mieć fantastycznego dziadka :)
pozazdrościć!!![/QUOTE]

[quote name='Avaloth']haha świetne te maile od dziadka :D

zazdroszczę pogody, u mnie co prawda słońce i bez śniegu ale nadal zimno..[/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Maile od dziadka super, widać, że miłośnik psów.
Pozdrawiam :)[/QUOTE]

[quote name='Onomato-Peja']Pozdrów dziadka! Maile prześwietne! :D[/QUOTE]

[quote name='kiti7']Witaski:multi:

[URL="http://images49.fotosik.pl/147/1189d1a32c4a970fmed.jpg"][B][COLOR=#4444ff]http://images49.fotosik.pl/147/1189d1a32c4a970fmed.jpg[/COLOR][/B][/URL] no prosze jak prawdziwa dama:loveu: dostojna i dumna:loveu:

nic dziwnego ze rozkochala w sobie dziadka, ktorego maile sa super:lol:

Pozdrawiamy[/QUOTE]

Haha no to fakt, że Dziadek kochany a psy uwielbia. Tą jedną bestię szczególnie ;) I miło jest przeczytać takie śmieszne wiadomości na drugim krańcu Europy :)
Żeby było jeszcze weselej, to dostałam dziś:

[I]"Ham! Ham! (to po waszemu: cześć!). Dziękuję za upominek! Paczka przyszła wczoraj (piątek). Ubranka bardzo mi się podobają! Przymierzyłam obydwa. Pasują doskonale. Nawet nie trzeba regulować. W jednym chodziłam zaraz po rozpakowaniu paczki a potem na spacerze. Teraz mam już cztery ubrania, w tym trzy kolorowe a jedno metalowe. Ham! Na każde wyjście spacerowe, a wychodzę cztery razy dziennie, mogę zakładać inne ubranie! Chyba żadna z moich koleżanek nie ma tyle! Jeszcze raz dziękuję serdecznie!"[/I]
:D :D :D

Mam też obiecane zdjęcia małpy, więc jak tylko dostanę to oczywiście się podzielę tym wspaniałym widokiem ;) A teraz pozdrawiam i na dobranoc prezent dla tych, którym jest zimno ;) :
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_as8VAhzF0nQ/TVcSbt4r7hI/AAAAAAAAAD0/E78P1nSC1oI/s640/181055_197582343586944_100000055390722_776385_1316994_n.jpg[/IMG]
Tak, tak to LUTY ;P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...