Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* potrącona Essi czeka na pomoc!!!


olgaj

Recommended Posts

[quote name='olgaj']zima :/
Essi ma chyba jakiegos potwornego pecha
Nowy potencjalny dom rozmyślił sie wczoraj, nie doszło nawet do spotkania[/QUOTE]

A u mnie doszło do spotkania. Niko ideał (zapraszam na wątek), a jednak Pani cosik niezadowolona - bo Niko śnieg uwielbia i szaleje - znaczy źle ułożony. Moje też szaleją, a ja się cieszę, że psy szczęśliwe mam. Z tą różnicą, że Niko na każde gwizdnięcie, zostawia wszystko i melduje się przede mną na baczność, tzn. w pozycji "siad", a Betka nie. A przy okazji, czy obowiązkiem DT jest układanie psów? Chcę wiedzieć, bo nigdy żadnej umowy nie podpisywałam i w zasadzie nie wiem, co należy do moich obowiązków. Jestem po tym spotkaniu nieco zdołowana.

Essi, znajdziesz swojego Człowieka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agatko, ależ oczywiscie ze oczekujemy ze z domu tymczasowego psie pojdzie do domu całkowicie i bezbłednie przygotowany do adopcji, nie wyobrazam sobie innej sytuacji, nie wyobrazamy sobie innej sytuacji :)
A priorytetem jest własnie zeby się za bardzo nie cieszył :) takze musisz nad tym popracowac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czytam i strasznie mi przykro, że ta prześliczna sunieczka nie ma jeszcze domku, ale napewno sie znajdzie. Jej żywy temperament dla kogoś może przecież być zaletą a nie wadą - dla mnie by był, bo to jest piesek, z którym nie można się nudzić. Tylko ona nie może iść do bloku, gdzie wszyscy wychodzą rano do szkoły i do pracy i wracają pod wieczór a pies wiele godzin siedzi sam. Musi iść do domu gdzie zawsze ktoś jest. Będę z Wami dopóki ona nie znajdzie dobrego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Czytam i strasznie mi przykro, że ta prześliczna sunieczka nie ma jeszcze domku, ale napewno sie znajdzie. Jej żywy temperament dla kogoś może przecież być zaletą a nie wadą - dla mnie by był, bo to jest piesek, z którym nie można się nudzić. Tylko ona nie może iść do bloku, gdzie wszyscy wychodzą rano do szkoły i do pracy i wracają pod wieczór a pies wiele godzin siedzi sam. Musi iść do domu gdzie zawsze ktoś jest. Będę z Wami dopóki ona nie znajdzie dobrego domku.[/QUOTE]

Bądź z nami, bo mało nas. Dziękujemy. Ja już mam taką suczkę, polecam - wieczna zabawa.

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka z Wielunia jest redaktorką w lokalnej gazecie. Właśnie chce otworzyć kącik adopcyjny. W tym kąciku nie mogą byc zamieszczane zdjęcia przekopiowane z internetu, bo będą niewyraźne. Zróbcie jeśli to możliwe zdjęcia Essi dobrym aparatem i nie zmniejszając tego zdjęcia wyślijcie na adres, który podam "olgaj" na pw. Dobrze żeby sunia na zdjęciu stała i żeby widać było ładnie jej sylwetkę i może buźkę w zbliżeniu też. No i trzeba o niej napisać , że jest pomysłowa, temperamentna, pracowita, dla osoby wyrozumiałej i nie może sama zostawać w domu. Napisać w jakim mieście sunia przebywa i podać numer tel kontaktowy i już. A jak wstawicie te nowe zdjęcia i tu na wątek to ja je wydrukuję i powieszę u siebie w zakładzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...