Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* potrącona Essi czeka na pomoc!!!


olgaj

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zEssi dzisiaj spedziła noc u mnie w domu, chciałyśmy ja troche obyc ze światem i z domem, wiec znalazyśmy miejsce w domu tymczasowym, niestety utrzymanie Essi kosztuje.
Mam sporo rzeczy na bazarek, zabawek, smyczek i szelek.
Może ktoś zechcialby zrobić bazarek z tych rzeczy dla Essi.
Niestety nie ma żadnego zainteresowania ta sunią, a koszty miesięcznego utrzymania to 250 złotych miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

Agatko, z naszej Essi jest niezłe ziółko.

To wulkan energi, srebro nie do opanowania chwilami.

Uwazam, że decyzja o przeniesieniu ją z hotelu była właściwa, ponieważ nasza sunia nie odebrała należytego wychowania :)
Teraz musi to nadrobić.


A do tego Essi bardzo nie lubi naszego Tobisia, chociaż tu akurat jej sie nie dziwię :) jest tak namolny w swoich zalotach, że ja tez bym nie wytrzymała. No i Essi nie wytrzymała i spusiciała mu porządne lanie.

Niestety, to nie podziało na długo, Tobiś ma jeden cel i jest nim niewątpliwie Essi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się czy Essi nie jest mojej Draki matką bo są jak klony .Draka jest jak bomba zegarowa też znaleziona w tramwaju 2 w reklamówce zdewastowała mi chatę ma 2 lata u mnie jest od półtora roku. to szatan nie pies poproszę kogos znajomego to porówna zdjęcia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']Zastanawiam się czy Essi nie jest mojej Draki matką bo są jak klony .Draka jest jak bomba zegarowa też znaleziona w tramwaju 2 w reklamówce zdewastowała mi chatę ma 2 lata u mnie jest od półtora roku. to szatan nie pies poproszę kogos znajomego to porówna zdjęcia .[/QUOTE]

Szukamy więcej klonów Essi. Obawiam się, że będzie ich sporo. Delikatnie mówiąc.

Link to comment
Share on other sites

Agatko, ja cie prosze ty nie szukaj juz zadnych klonów Essi bo z sama Essi mamy nie lada problem, dziewczyna zupełnie nad soba nie panuje, nie ma na nia sposobu, wchodzi oknem, drapie w drzwi, generalnie szukamy jej raczej domu w którym moglby mieszkac na podwórku z pełna swoboda, albo w takim w którym jest ktos stale.
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']Agatko, ja cie prosze ty nie szukaj juz zadnych klonów Essi bo z sama Essi mamy nie lada problem, dziewczyna zupełnie nad soba nie panuje, nie ma na nia sposobu, wchodzi oknem, drapie w drzwi, generalnie szukamy jej raczej domu w którym moglby mieszkac na podwórku z pełna swoboda, albo w takim w którym jest ktos stale.
:)[/QUOTE]

Przepraszam, ot, sobie zażartowałam [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_200v.gif[/IMG] Jakbym tak wiecznie poważna miała być, to bym zwariowała [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_5_131.gif[/IMG] A swoją drogą, cieszę się, że Essi odżyła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Niestety jesteśmy po świeżej i nie najprzyjemniejszej przygodzie.
Wczoraj Essi zrobiła totalna demolkę.
Musimy na szybko szukac jej domu, najlepiej takiego gdzie mogłaby przebywac na zewnątrz.
Byc może kiedys nauczy sie, jak zyje się w domu.
Na tem moment sprawa jest bardzo pilna.

Link to comment
Share on other sites

niestety nic Agatko, szukamy nadal domu.
Dzis wydawało się za domek jest juz bardzo blisko, zadzwonił facet, szukał psiaka dla sąsiadki której zmarł w piatek jej pies.
Umówilismy sie na 12- ta, o 12-tej z minutami zadzwonił ze kupili pani już pieska " rasowego " pewnie z niedzielnego ŁKSU
Cisna mi się same k.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...