Jump to content
Dogomania

Czarnuszek z radosną mordką juz w swoim domku:)


Kika

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja się włączę i napiszę że...nic nie rizumiem. Przeciez samochód można umyć. Tyle razy mój TZ swpoim wypieszczonym autem walił po polnych drogach - nie powiem, ile razy aucisko było u mechanika, bo co rusz cos się urwało. Ilez razy orzygany samochód trzeba było mys - a on tylko - nic sie nie stało, spokojnie, to przecież psiak - samochód sie umyje. A nie jest taki psiarzem od urodzenia (dopiero się nim staje ;) , choc o tym nawet nie wie).
Więc to że ktoś się natychmiast nie odezwał nie powinno dyskredytować osoby i zabierać psu szansy na dom.

Czy nic sie nie da zrobić, żeby to cudo wyruszyło do domku.
Może inny transport sie uda załatwić, skoro ten niestety nie wypalił.
Tak mi go żal!

Co robić?:shake:

Link to comment
Share on other sites

miałam nadzieje , ze wejde na wątek i okaze się , że Czarnuszek jedzie do nowego domku , nie wiem , czy cisza która tu panuje oznacza jedno czy drugie . Gratulacje KICE , która nie napisała juz tu ani słowa , żałuje tego biednegi psiaka , choc mam nadzieje ,że może zdrowy rozsądek zwyciężył , i siedzi w aucie w drodze do Krakowa .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wątpię - biedny psiak siedzi pewnie w schronie, dom czeka na niego - a auto za to czyste jest.
Przepraszam za złośliwość, jeśli niesłusznie kogos oskarżam, ale tak mi żal ślicznoty - smutasa, a miał i mam nadzieję, ma nadal szansę - tylko musi ktos pomóc mu się dostać do domu.

Link to comment
Share on other sites

Moze trzeba poprosic tego pana weterynarza, ktory oglasza Orzechowce na allegro o pomoc? Nie wierze, zeby nikt nie jezdzil w strone Krakowa??
Supergoga, ja zaraz zajrze na allegro, czy jest ich aukcja charytatywna nadal aktywna. Mozna by zapytac. Niech wiedza, ze nam zalezy.

Link to comment
Share on other sites

Moze tu sprobowac?

[URL="http://www.autostop.com.pl"]http://www.autostop.com.pl[/URL]

[URL="http://www.autostopem.pl"]http://www.autostopem.pl[/URL]

Oferuja transport samochodem za dolozenie sie do kosztow paliwa. Tyle, ze pewnie ktos musialby przejechac sie z psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Witam! własnie jemy obiadek :):). Czrnuszek, teraz ma na imie Dragon,:loveu: jak zobaczył tyle przestrzeni, to chciał sie popłakać, zaczął skuczeć, stanął w miejscu,rozejrzał się, spojrzał na mnie i zrobił chyba ze 100 kółek galopem na około ogródka!!- wyglądał na bardzo szczęsliwego!! Świetnie dogaduje się moimi psiakami, z końmi też OK(dziwią go te ogromne potwory:eviltong: ), na kury nie zwraca uwagi, bardzo dzwia go kozy :eviltong: , niezabardzo wiedział co to króliki:eviltong: . Wszystko obejrzał w galopie,o mało by nie wpadł do stawka, - jak to wszystko zobaczył to nie wiedział co ma zrobić, wszystko obwąchał, poogladał. Zjadł obiadek a teraz odpoczywa w cieniu drzew... Cały dzisiejszy dzien spedzam z Dragonem,:loveu: jak odpocznie to pojdziemy dalej zwiedzać, jesli znajde dzisiaj chwilke to wkleje zdjęcia. Dragon jest cudowny, to idelany psiak dla mnie- kocham go!!!:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Udalo sie...psiak w pierwszych minutach jest grzeczny, to z czasem bedzie tylko lepiej!


:smilecol: :cool2: :klacz: :cool2: :laugh2_2: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :cool2: :smilecol:

Czekamy na zdjecia szczesliwego psiaka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazelot']Witam! własnie jemy obiadek :):). Czrnuszek, teraz ma na imie Dragon,:loveu: jak zobaczył tyle przestrzeni, to chciał sie popłakać, zaczął skuczeć, stanął w miejscu,rozejrzał się, spojrzał na mnie i zrobił chyba ze 100 kółek galopem na około ogródka!!- wyglądał na bardzo szczęsliwego!! Świetnie dogaduje się moimi psiakami, z końmi też OK(dziwią go te ogromne potwory:eviltong: ), na kury nie zwraca uwagi, bardzo dzwia go kozy :eviltong: , niezabardzo wiedział co to króliki:eviltong: . Wszystko obejrzał w galopie,o mało by nie wpadł do stawka, - jak to wszystko zobaczył to nie wiedział co ma zrobić, wszystko obwąchał, poogladał. Zjadł obiadek a teraz odpoczywa w cieniu drzew... Cały dzisiejszy dzien spedzam z Dragonem,:loveu: jak odpocznie to pojdziemy dalej zwiedzać, jesli znajde dzisiaj chwilke to wkleje zdjęcia. Dragon jest cudowny, to idelany psiak dla mnie- kocham go!!!:loveu: :loveu:[/quote]

Bylam pewna, ze tak bedzie. Ta rasa jest niezwykla, nie umniejszajac innym. Moj tez zaszalal i zataczal takie kola, ze balam sie coby lepetyna w drzewo nie walnal. A jak sie dziwil widzac ptaki. Kota tez pokochal i nie robi nikou krzywdy. Jest najslodsza morda jaka znam. Te psiaki sa niezwykle delikatnej natury i wiecej mozna osiagnac dobrym slowem i miloscia anizeli wrzaskiem, co raz widzialam naocznie. Powodzenia dla Dragona i jego rodzinki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...