Jump to content
Dogomania

Żabcia ma dożywotnie DT, przepiękny Reksiu szuka domku!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='_Goldenek2']Mysiu jestem.... Ty mnie ciotka z torbami puścisz.... po 10 zł za psiaka stałej zapisz i więcej się do mnie nie zbliżaj, bo.... psem poszczuję :)[/QUOTE]

też Cię kocham :loveu::evil_lol:
czyli 10 zł dla Żabki i 10 zł dla Reksia? :oops:

[quote name='mikoada']Nie ma sprawy :) Z góry przepraszam wszystkich, którzy dostaną kilka zaproszeń na wątek mamusi i synka, bardzo proszę o wyrozumiałość ;)[/QUOTE]
na pewno Ci wybaczą :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']ja też z zaproszenia, jutro pomyślę jak mogę pomóc, ale finansowo nie dam rady :( :( strasznie mi przykro..
Żabcia jest urocza.[/QUOTE]

dziękujemy, że jesteś :loveu:

[quote name='_Goldenek2']Tak Skarbie, razem 20 zł/m-c . Proszę o dane do przelewu.[/QUOTE]

OK. ;) Konta jeszcze nie mamy, jak tylko wyciągnięcie psiaków będzie realne od razu roześle się PW z numerem konta ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nocne zaproszenie, ale już nie wiem skąd brać na te deklaracje......................
Biedaki................ straszny stres...........one powinny być wyciągnięte razem, bo ta starowinka nie przeżyje tej rozłąki :(

Jeśli jest ktoś kto wystawi bazarek, mogę podesłać zdjęcia na maila.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/DSCF5154.jpg[/IMG]
jestem na zaproszenie Mikoady, na prawdę nie wiem już jak wydusić jakiś
grosz dla następnej bidy.
Ale te oczy 'steranego' życiem psa nie pozwalają przejść obojętnie:shake:.
Mogę jedynie zadeklarować jednorazowo wpłatę na 20,-
Żabcia, Reksiu przepraszam, ale tylko tyle na dzisiaj mogę:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Jestem na nocne zaproszenie, ale już nie wiem skąd brać na te deklaracje......................
Biedaki................ straszny stres...........one powinny być wyciągnięte razem, bo ta starowinka nie przeżyje tej rozłąki :(

Jeśli jest ktoś kto wystawi bazarek, mogę podesłać zdjęcia na maila.[/QUOTE]

witamy cioteczkę i dziękujemy za przybycie :loveu:
Prawdę mówiąc one od kiedy trafił nie są razem, nie licząc tego jednego spaceru, o którym pisałam... Żabcia nie wiem czy tęskni, ale widac po niej, że najbardziej zalezy jej na kontakcie z ludźmi. Psy mogą być, ale nie muszą...
[B]Czy ktoś podejmie się zrobienia bazarku?[/B] Mi to kompletnie nie wychodzi :oops:

[quote name='marysia55'][IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/DSCF5154.jpg[/IMG]
jestem na zaproszenie Mikoady, na prawdę nie wiem już jak wydusić jakiś
grosz dla następnej bidy.
Ale te oczy 'steranego' życiem psa nie pozwalają przejść obojętnie:shake:.
Mogę jedynie zadeklarować jednorazowo wpłatę na 20,-
Żabcia, Reksiu przepraszam, ale tylko tyle na dzisiaj mogę:-([/QUOTE]

dziękujemy Marysiu! :loveu: zapisuję 20 zł jednorazową ;)

[quote name='agata51']Marysiu kochana, jak miło znów cię widzieć!

Mogę zasponsorować pakiecik ogłoszeń. Znalazłam bazarek, gdzie nie ma kolejki:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191397-Bazarek-ogłoszeniowy-na-leczenie-chorych-kociąt[/URL][/QUOTE]

było by wspaniale, trzeba ogłosić tych biedaków, bo z ogłoszeniami póki co stoimi :roll:

[quote name='bela51']Dostąlam zaproszenie, ale nie jestem w stanie pomoc finansowo, przynajmniej na razie. Przykro mi, mam nadzieje, ze sie uda im pomóc.[/QUOTE]

dziękujęmy za przybycie :loveu:

[quote name='Bjuta']Dam 10 stałej na Żabcię.[/QUOTE]

dzieki Bjutko kochana :loveu:

[quote name='Javena']Jestem,ale póki co sama chodze na zebry do innych cioteczek. Zapisze ,może cos uda sie jednorazowo. Tak mi przykro. :([/QUOTE]

dziękujemy, że jesteś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'][B]Czy ktoś podejmie się zrobienia bazarku?[/B] Mi to kompletnie nie wychodzi :oops:[/QUOTE]gdyby nikt się nie znalazł, to ja chętnie zrobię bazarek.
Ale nie mogę zbierać wpłat na swoje konto (ktoś inny musiałby zbierać pieniążki) więc jeśli znajdzie się ktoś kto zrobi bazarek i udostępni swoje konto, to ja tu niepotrzebna :)

Link to comment
Share on other sites

Właściwie to oferuję dokładnie taki sam na dogo, tzn chcę otworzyć tutaj (będzie obsługiwany również przez dziewczynę z miau). W końcu nie każdy ma konto na miau a tam nie można wejść niezalogowanym na bazarek.

Czekam tylko na sygnał, że ktoś jest chętny przygarnąć pieniążki i otwieram ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']finansowo u mnie lipa.... 5 zł skromne moge dorzucic miesięcznie:oops: . mam kilka innych deklaracji dlatego prosze bardzo czasem o PW z przypomnieniem o wpłacie bo zdarza mi się zapomnieć:roll:[/QUOTE]

bardzo dziękujemy :loveu:

[quote name='Estrella']gdyby nikt się nie znalazł, to ja chętnie zrobię bazarek.
Ale nie mogę zbierać wpłat na swoje konto (ktoś inny musiałby zbierać pieniążki) więc jeśli znajdzie się ktoś kto zrobi bazarek i udostępni swoje konto, to ja tu niepotrzebna :)[/QUOTE]

a mogłabyś skontaktować się z EVA2406? Ona chciała coś przekazac na bazarek :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanama']Właściwie to oferuję dokładnie taki sam na dogo, tzn chcę otworzyć tutaj (będzie obsługiwany również przez dziewczynę z miau). W końcu nie każdy ma konto na miau a tam nie można wejść niezalogowanym na bazarek.

Czekam tylko na sygnał, że ktoś jest chętny przygarnąć pieniążki i otwieram ;)[/QUOTE]

bardzo fajny pomysł! :)

Link to comment
Share on other sites

Założyłam i musiałam wyjść, z psiakiem zresztą :lol:

Tutaj jest link do bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191793-TAROT-przyst%C4%99pne-ceny-na-%C5%BBabci%C4%99-i-Reksia"]bazarek[/URL]

Potem może dokleję zdjęcia czy pozmieniam jakoś czcionki, żeby bardziej czytelne było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...