Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

 

Do Dory :)) Cały czas potrzebna karma dla dla bezdomniaków :))

Ja karmy zawsze potrzebuje

ta ,która od Dobrych Duszyczek dostaję dzielę się z sue,ona tez dokarmia głodne kotki

i z innymi,którzy tej karmy dla kotków potrzebują

ale w tej chwili bębenek ma duże wydatki dbając o wyzdrowienie Bosmanka

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Baltimoore napisał:

Zrobiłam jeszcze małe podsumowanie gorącego okresu i wyszło, że tylko od końcówki grudnia 2018 do dzisiaj brałam udział  w 20 adopcjach nie licząc Rudego z Pierogarni (w tym 12 kotów z lecznicy, trzynastemu pani doktor znalazła dom sama) plus organizacja transportów.

Naprawdę się działo intensywnie :) Dziewczyny się nabiegały po wizytach PA :))

A bez wizyt nic by z tego nie było.

Rodzina się trochę na mnie focha, bo kompletnie nie mam dla nich czasu :)

Tak,to prawda:)

To wszysto ogarnąc to kawał dobrej,ale cięzkiej pracy

kiedys to wszystko robiłam sama,chociaż nie na taka skalę

a teraz jest Baltimoore:) z czego bardzo,bardzo sie cieszę,zawsze mogę na nią liczyć

i te telefony.......czasami mamy dosyć,debilne telefony,zabieraja czas,do adopcji nie dochodzi,tylko troche nerwów

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bębenek napisał:

Dziś z całą zgrają był 3 godz w lecznicy, ale pomogło już trochę:)))) głos odzyskał 036e8c5e1df7.jpg 

 

A w ogóle to ja tu z reklamacją wpadłam..  miał być jakiś taki nijaki wycofany kocio, a takie fajne przyjechało. I się znowu przyzwyczaje do kocia  :(   wetka też nim zachwycona  :) 

 

 

to jest naprawdę super-kot. Ja na początku sprawdzałam zdjęcia czy to na pewno ten przyjechał co miał, bo ten jest super 

 

Tak miło patrzeć na te fotki:) i czytac o Bosmanku

to napewno domowy kocurek,takich w ostatnich latach było podrzuconych pod blok dużo

jedne plątały się pod nogami i prosiły o pomoc,inne chowały sie,nie widziały o co chodzi

dużo kotkow czarno białych,więc to zastanawiające

czarno bialy kocurek /adoptowała sąsiadka/

Czarna Perełka

Bosmanek

i jeszcze wiele lat wcześniej było kilka takich kotków

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, DORA1020 napisał:

Bębenek podaj prosze Poker swoje konto.

Dzięki, u nas naprawdę nic nie brakuje. Myślałam że za coś tam oddam typu transport, ale na razie się wstrzymam, dopóki wszytko w toku.. Tak w ogóle to drugi kocik, którego miałam dowiezionego do domu :)   Bosmanek ma mało w miseczkach, bo bardzo mało jada i muszę dojść co mu w ogóle smakuje.  

7b59763f46b1.jpg 7e6aa1ba6423.jpg 392707124b78.jpg d5fdac5cd63b.jpg 7dfb5bf0979d.jpg 

Cały on https://uploadfile.pl/pokaz/1638638---xqy7.html  - trochę się wierci :)  ciężko pstryknać. 

 

Ogólnie coś w kocich barwach się mienia. Pamiętam że za dzieciaka najwięcej widywalam tygrysów. Teraz widuję więcej rudych. Wtedy w mojej okolicy rude byle unikatowe :)   Calych tygrysów u siebie nie kojarzę, tylko z latkami, a najwięcej czarnych i czarnk-białych...może różnie w różnych rejonach z tymi kolorami :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu se leżę, tyłek na kocyku, łapki na kolderce f7befd245927.jpg A jak goście przychodzą to się budzę błyskawicznie 96012cee7b01.jpg 

Ugniatam dywanik 1901834757d4.jpg 

No i pilnuje nogi, żeby znowu gdzieś nie polazla.. e48ced1e503a.jpg 

A tu se udaję że śpię, bo dalej pilnuje c932bed82ea1.jpg 

I wszystko widzę  :)) 4ea9af8ee908.jpg 

/ kurczę, no ja to mam szczęście do tych zwierzaków. Zawalilam wątek Bosmanem, ale on naprawdę jest super./ 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bębenek napisał:

 

 

I wszystko widzę  :)) 4ea9af8ee908.jpg 

/ kurczę, no ja to mam szczęście do tych zwierzaków. Zawalilam wątek Bosmanem, ale on naprawdę jest super./ 

Zawalaj......zawalaj....:) ja mogę czytać i oglądać Bosmanka non stop

a to zdjęcie superowe:)

cieszę sie bardzo,ze może tak leżeć:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2019 o 08:47, DORA1020 napisał:

do tego dochodzi ostania faktura za karme 104zł

razem na mniusie  266zł

wpłata od buuenos  191zł

na minusie w chwili obecnej  75zł

----------------------------------------------------------

z bazarku Aldrumki i bębenek 110zł

Adoptuj_psiaka   30zł

ostania faktura   127zł

 

Na minusie 62zł

 

Link to comment
Share on other sites

Dziś nie ma chłopaków..   zapakowaly chłopaki prowiant suchy i mokry, kocyki i pojechały do sanatorium rozrabiać  :) 

f479cefbb656.jpg 

ce56d14acab2.jpg  

 

oczywiście w obu kupolach wetka robale znalazła..  Bosik ma tasiemca i te zwyklaki co zapomniałam jak się zwą, u Filcusia już tasiemca nie było za to te zwyklaki dalej są.. chyba w nim zostaną bo były już po 3 dni tepione i wracają..

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak się wklei,  ale wrzuciłam na próbę 

https://m.olx.pl/oferta/tez-mnie-ominiesz-bo-jestem-chory-CID103-IDywpu0.html#position=6&page=1

https://www.olx.pl/oferta/tez-mnie-ominiesz-bo-jestem-chory-CID103-IDywpu0.html#position=6&page=1

Na razie nic nie wyrozniam, zacznę działać jak już Bosmanek w super formie będzie. 

W drodze do drugiej lecznicy zajrzałam i potwierdzilam- "nasz" interfon leży w zamrażarce i czeka na nas, jakby co 

Link to comment
Share on other sites

Jako że wczoraj bez mycia padlam, jedynie futra ogarnęłam i się rozebralam...to dziś już wstałam..  zaglądam i oczom nie wierzę..  

Olx:

Witam, moglabym sie umowic na jakies spotkanie z Bosmanem i jego opiekunką? Jestem zakochana w nim, mam kociolubnego psa innych kotów nie planuje.

 

Oczywiście nic to jeszcze nie znaczy, ale co by nie wynikło, to dobrze wróży...

Jeszcze biorąc pod uwagę, że to nie jest ogłoszenie małej puchatej kulki, gdzie ludzie dzwonią/ piszą z pytaniami "po ile szt kota", czy "odbiór gdzie", "co do kota gratis", to...no fajnie  :)  co by nie było ucieszyłam się, że nasz Bosmanek interesuje ludzi ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla porządku ogólnego - wynik z Bosmanem przyjechał 

740d2bb81a79.jpg (jak się samo odwrocilo, to nie potrafię właściwie wstawić) 

 

Książeczka (naprawdę moja wetka napisała najladniej jak potrafi) 7b9aa33b407b.jpg 4d9e3ae102f6.jpg 64a4e40c98df.jpg  (odrobaczania nie w kolejności, bo dodatkowo dostał w zastrzyku, zamiast tabletki, z tabletki do pysia przez to odkrztuszanie z płuc zrezygnowaliśmy)

Link to comment
Share on other sites

I Bosman - kręciołek z dziś https://uploadfile.pl/pokaz/1640348---um1y.html 

Oczko 3f9d7bd9cc12.jpg

Z serii- rób se ciotka ładne do ogłoszeń, bo się przyzwyczaisz 536773102a46.jpg c07516cee844.jpg 967aeed8caea.jpg 

I ogólnie, to od wczoraj w domu całkiem ładnie zjadł 

Oczywiście, jak wszystko co żyje u mnie, nie boi się facetów, ogólnie nie boi się obcych. Ale trzeba po cichu wejść, odczekać minutę- dwie, dopiero pogłaskać i wtedy powolutku wychodzi. Nie pcha się od razu na "nowego intruza", ale podchodzi do glaskania, ociera. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sharka napisał:

Dora, poleciała z małym poślizgiem moja stała na bezdomniaki, dorzuciłam 20 zł "na dług po Carmen" ale ponieważ Madie dług spłaciła to zagospodaruj kaskę wg uznania :)

Bardzo dziękuję:)

Wszystko idzie mi na karmę

tą,która dostałam od Madie podzieliłam się z sue,ona też dokarmia bezdomniaki 

również z sąsiadką /pojawił sie znowu kotek,w tym miejscu gdzie był Bosmanek,na razie przerażony,ale jest nadzieja /chyba/ na oswojenie/

a także ze starszą panią,która karmiła koty gotowanymi ziemniakami.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bębenek napisał:

Jako że wczoraj bez mycia padlam, jedynie futra ogarnęłam i się rozebralam...to dziś już wstałam..  zaglądam i oczom nie wierzę..  

Olx:

Witam, moglabym sie umowic na jakies spotkanie z Bosmanem i jego opiekunką? Jestem zakochana w nim, mam kociolubnego psa innych kotów nie planuje.

 

Oczywiście nic to jeszcze nie znaczy, ale co by nie wynikło, to dobrze wróży...

Jeszcze biorąc pod uwagę, że to nie jest ogłoszenie małej puchatej kulki, gdzie ludzie dzwonią/ piszą z pytaniami "po ile szt kota", czy "odbiór gdzie", "co do kota gratis", to...no fajnie  :)  co by nie było ucieszyłam się, że nasz Bosmanek interesuje ludzi ..

Nie dziwię się,można zakochać się w Bosmanku:)

Więc pojawiła się nadzieja....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...