Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A to ci niespodzianka:crazyeye::multi::lol: nie spodziewalam sie,pognalam na bazarek,a tam takie fajne rzeczy,uwielbiam takie kolorowe kubeczki.A oczy Zahirka poznalam od razu,takie dobre i wierne:lol: Dziekuje bardzo za pomoc dla moich psiakow:loveu::lol::loveu:Dziekuje,dziekuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']A to ci niespodzianka:crazyeye::multi::lol: nie spodziewalam sie,pognalam na bazarek,a tam takie fajne rzeczy,uwielbiam takie kolorowe kubeczki.A oczy Zahirka poznalam od razu,takie dobre i wierne:lol: Dziekuje bardzo za pomoc dla moich psiakow:loveu::lol::loveu:Dziekuje,dziekuje:loveu:[/QUOTE]

To my Ci dziękujemy za to, co i jak robisz i tylko żałujemy, że nasza pomoc nie jest wystarczająca. Ale, Cioteczko, zapomniałaś o numerze konta :). Mam nadzieję, że pieniążki dojdą w tym tygodniu, kiedy sobie w Polskę pojadę i zaraz w następnym będę mogła puścić przelewy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wawer']To my Ci dziękujemy za to, co i jak robisz i tylko żałujemy, że nasza pomoc nie jest wystarczająca. Ale, Cioteczko, zapomniałaś o numerze konta :). Mam nadzieję, że pieniążki dojdą w tym tygodniu, kiedy sobie w Polskę pojadę i zaraz w następnym będę mogła puścić przelewy.[/QUOTE]
Nie zapomnialam,tylko tak bardzo nie mam czasu,ale juz wysylam.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pojechala do hoteliku Tosia.Hotelik jest Fundacji Malamutow.Bardzo dziekuje Martynie i Agnieszce z Fundacji za pomoc:loveu: Tosia ma juz DS tylko zostanie wysterylizowana i do swojego domku.Jest jednym z psiakow,ktora dlugo nie czekala na swoj domek.
Pojechala z nia rowniez kotka,kotka do Opola z przesiadka w Krakowie.Pewnie w Krakowie poczeka kilka dni zanim pojedzie do Opola.
Bardzo dziekuje p.Alicji z Fundacji Azyl Nadziei za pomoc kici:loveu:
Mam stasznie duzo tych kociakow do adopcji:shake:gdybyscie Kochane cos slyszaly o domku dla kotkow,prosze dajcie znac.

Link to comment
Share on other sites

wspaniale że Tosia znalazła już dom :multi::multi::multi:

i zapraszam na bazarek dla szczeniaków

[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215524-wszystko-dla-gryzoni-baseny-p%C3%B3%C5%82ki-gryzaki-i-inne-dla-szczeniak%C3%B3w-do10.10.?p=17740214#post17740214"]wszystko dla gryzoni, baseny, półki, gryzaki i inne dla szczeniaków do10.10. [/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Już po wizycie przedadopcyjnej.A właściwie wizyty nie było bo jak zadzwoniłam z info że jesteśmy w Nisku i jak mamy dojechać to usłyszałam że zainteresowanej osoby nie ma w domy .Pani która odebrała tel. nie chciala nic więcej powiedzieć i dłożyła telefon.Znaleźliśmy jednak ten dom wielorodzinny i już na wstępie nam niespodobał się.Przy ruchliwej drodze głównej z otwartymi wrotami i straszym bałaganem na podwórku.Zapukaliśmy do drzwi i niestety słychać było że ktoś chodzi ale nam nie otworzono!!!!!!!.A to co widac było przez okno bez firanek nie nastrajało optymizmem.Słowem ludzie nieodpowiedzialni i nie mogący w żaden sposób utrzymać psa (szczepienia, karma, sterylka , obroże itp).Ja i koleżanki ktore za mną były jesteśmy zgodne że do tego domu nie powinien trafić ŻADEN PIES !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pieski2']Witam!
Już po wizycie przedadopcyjnej.A właściwie wizyty nie było bo jak zadzwoniłam z info że jesteśmy w Nisku i jak mamy dojechać to usłyszałam że zainteresowanej osoby nie ma w domy .Pani która odebrała tel. nie chciala nic więcej powiedzieć i dłożyła telefon.Znaleźliśmy jednak ten dom wielorodzinny i już na wstępie nam niespodobał się.Przy ruchliwej drodze głównej z otwartymi wrotami i straszym bałaganem na podwórku.Zapukaliśmy do drzwi i niestety słychać było że ktoś chodzi ale nam nie otworzono!!!!!!!.A to co widac było przez okno bez firanek nie nastrajało optymizmem.Słowem ludzie nieodpowiedzialni i nie mogący w żaden sposób utrzymać psa (szczepienia, karma, sterylka , obroże itp).Ja i koleżanki ktore za mną były jesteśmy zgodne że do tego domu nie powinien trafić ŻADEN PIES !!!!!![/QUOTE]

Miałam właśnie coś podobnego napisać, mogę dodać tylko jedno słowo- KATASTROFA

Link to comment
Share on other sites

tam miał iść szczeniak od bezdomnej suni jeden z 6 które zostały do adopcji, jak dobrze, że domek dziewczyny sprawdziłyście, bardzo dziękujemy
Dora od początku miała złe przeczucia co do tego domku a ona już chciała w sobotę przyjechać i zabrać szczeniaka, to byłaby katastrofa gdyby tam pojechał
te osoby powinny być wpisane na czarną listę, zróbcie to dziewczyny bo inaczej jakiś biedak może tam trafić z dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pieski2']Witam!
Już po wizycie przedadopcyjnej.A właściwie wizyty nie było bo jak zadzwoniłam z info że jesteśmy w Nisku i jak mamy dojechać to usłyszałam że zainteresowanej osoby nie ma w domy .Pani która odebrała tel. nie chciala nic więcej powiedzieć i dłożyła telefon.Znaleźliśmy jednak ten dom wielorodzinny i już na wstępie nam niespodobał się.Przy ruchliwej drodze głównej z otwartymi wrotami i straszym bałaganem na podwórku.Zapukaliśmy do drzwi i niestety słychać było że ktoś chodzi ale nam nie otworzono!!!!!!!.A to co widac było przez okno bez firanek nie nastrajało optymizmem.Słowem ludzie nieodpowiedzialni i nie mogący w żaden sposób utrzymać psa (szczepienia, karma, sterylka , obroże itp).Ja i koleżanki ktore za mną były jesteśmy zgodne że do tego domu nie powinien trafić ŻADEN PIES !!!!!![/QUOTE]

Potwierdzam to też również.
Może by tak wprowadzić opłaty za przeprowadzanie wizyt przedadopcyjnych, to by wykruszyło już na wstępie nieodpowiedzialnych ludzi ;) i nie mam tu na myśli zwracania za paliwo czy cokolwiek, bo dla mnie to przyjemność, że mogłam pomóc, ale np. na tą biedną psią rodzinkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monka-stw']
Może by tak wprowadzić opłaty za przeprowadzanie wizyt przedadopcyjnych, to by wykruszyło już na wstępie nieodpowiedzialnych ludzi ;) i nie mam tu na myśli zwracania za paliwo czy cokolwiek, bo dla mnie to przyjemność, że mogłam pomóc, ale np. na tą biedną psią rodzinkę...[/QUOTE]

obawiam się, że nikt na to by nie poszedł :shake::-( czasami zdarza się bardzo porządna a biedna rodzinka, która nie mogłaby zapłacić :(

Już wiem jakie to szczeniątka. Biedne, i któryś miałby tam się znaleźć..
A jest jakiś w ogóle odzew po nich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Jak to dobrze ze cioteczki pojechaly na wizyte. Ludzie pewnie chcieli zywa zabawke dla dziecka a jakby troche podrosl to albo na lancuch albo na ulice. Szkoda slow :([/QUOTE]

albo tak tylko dla kaprysu bo za darmo to dlaczego go nie wziąć...

Link to comment
Share on other sites

a ja mam znowu nowości o moim Nevillu :( dwa dni temu rozerwał kolejne szelki od Taks i wyskoczył na drogę. Całe szczęście, że nikt akurat nie chodził. Naprawdę nie wiem jak on to robi, miał już specjalnie wzmocnione szelki z metalowym zapięciem, najpierw rozerwał takie kółko do mocowania, więc mu zapięłam o szelkę, dziś natomiast zniszczył zapięcie metalowe. Przerżnięte na pół. Nie wiem czy on je przegryza (metal??) czy co robi :( Co ja mam teraz z nim robić, naprawdę już nie mam pomysłów. Przecież szelek metalowych nie ma całych..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Dziekuje dziewczyny ze Stalowej Woli za ta wizyte:lol:
dobrze,ze tam maluch nie trafi.
Mam sporo zapytan o szczeniaki,ale prawie wszystkie od dzieci np.moge przyjechac po pieska?Gdzie on jest?
Niestety........:shake:[/QUOTE]


dotarlam i na ten watek wreszcie. tam cisza, a tu tyle sie dzieje :D

zapytania masz z jakich ogloszen, z jakich stronek? pisalas na starym watku,ze nie ma odpowiedzi. czy ktos robil szczeniakom nowe ogloszenia? bo ja na tablica.pl zobaczylam dzis,ze 6 odpowiedzi bylo. no wiec sie zdziwilam.
czy robic nowe ogloszenia, z nowymi fotkami??? czy szczyle maja dosc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dotarlam i na ten watek wreszcie. tam cisza, a tu tyle sie dzieje :D

zapytania masz z jakich ogloszen, z jakich stronek? pisalas na starym watku,ze nie ma odpowiedzi. czy ktos robil szczeniakom nowe ogloszenia? bo ja na tablica.pl zobaczylam dzis,ze 6 odpowiedzi bylo. no wiec sie zdziwilam.
czy robic nowe ogloszenia, z nowymi fotkami??? czy szczyle maja dosc?[/QUOTE]
Chyba trzeba by je oglosic z nowymi fotkami,prawdopodobnie maja ogloszenie w Metrze.
Ja na razie nie zrobie im zadnych nowych zdjec,bo nie mam aparatu.
Nie wiem z jakich ogloszen sa te zapytania,odpisuje na kazde,jesli pisza dzieci,to przeciez nie moge tego brac pod uwage.
Diana robila im ogloszenia,ale nie wiem gdzie,pewnie przydalo by sie wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...