Jump to content
Dogomania

Wigusia, dorosłe, bardzo zaniedbane maleństwo prosi o szansę na lepsze życie...ma dom


malagos

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Zobaczymy, jak to będzie, na razie są dwie, a powinnam (tzn. mam w umowie z rodziną) jedną pannicę.[/QUOTE]

Wiem, wiem, tak tylko pomyslałam, że skoro Wiga lepiej czuje sie z towarzyszką...
To i dla Ciebie Malgosiu lepiej. Szybciej się może oswoi i dzięki temu szybciej dom znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Zalezy od tymczasowicza-Gabi jest w domu, tylko na noc idzie do kojca, a Wiga jeszcze nie była w domu....Poprzednie sunie (Ninka, np. tylko w w domu, a niektóre kilka dni w kojcu i wypuszczanie do ogrodu, i branie do domu na godzinę, dwie, potem na stałe).

Link to comment
Share on other sites

Ewa, Gabi już ma umówiony, ale Wigusia...to jeszcze długo, długo nie....

Zapraszam na bazarek, skromny, ale moze coś wybierzecie....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191826-20-fajnych-bluzeczek-po-4-z%C5%82!-na-Gabi-do-7.09.?p=15279075#post15279075[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziś, jak szłam z miskami do kojca, obie panny juz czekały przy furtce, a Wiga pomachała oogonem! Naprawdę! Chyba bardziej na widom michy, niż mój, ale jednak :)
staram sie ją niby przypadkiem pogłaskac, ale jak sie raz uda, to zaraz włazi za budę i tylko oczka patrzą przerażone, czy będę jeszcze próbowac, czy juz sobie idę.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas myślę o tym, że ona naprawdę potrzebuje towarzystwa. W swoim poprzednim domu zawsze były z nią inne psiaki. No, potem został tylko jeden ale zawsze..
Dlatego, pewnie w obecności drugiego pieska Wigusia nabiera troszeczkę wigoru i czuje sie zdecydowanie lepiej. Myślę Małgosiu, że Twoj pomysł zabrania jej potem do domu - da jej chyba większe poczucie bezpieczeństwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...