Jump to content
Dogomania

Wigusia, dorosłe, bardzo zaniedbane maleństwo prosi o szansę na lepsze życie...ma dom


malagos

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

C.D.
Najpierw muszę napisać , że jestem b.b.b.b. szczęśliwa z faktu , że Wigusia daję się troszeczkę pogłaskać.
Przez całe jej życie nie wiedziała co to jest i jak to "smakuje"
Byłam u babinki i doznałam POZYTYWNEGO szoku. Był u niej ktoś z komisji pomocy społecznej !!!! Przyjechała rodzina : posprzatane, wypucowane, ławeczka, stoliczek na zewnątrz, kwiatki w wazonie itd. itd itd. Lodówka pełna . Babcia szczęśliwa. Nie wiem jak długo babinka
będzie się tym cieszyć...ale zawsze to coś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']I tak się zdarza...:)a co tam u Wigusi?
Odwiedzajcie czasem watek;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191304-Powierz%C4%99-w-dobre-r%C4%99ce-%C5%9Bliczne-szczeniaczki[/URL]![/QUOTE]


Dziewczyny , błagam zairzyjcie tam ! Gosiara znalazła sukę z maleńkimi szczeniakami. Potrzebuje pomocy ! a właściwie to psiaki potrzebuja naszej pomocy.

Gosia ma trudna sytuacje finansową ale OGROMNE serce...

Link to comment
Share on other sites

Było ich w sumie 5. Teraz został jeden.
Nie chcę jej go zabierać - teraz. Ma chociaż jedną żywą istotę ,blisko siebie. Psiak wbrew pozorom świetnie się tam czuje. Biega po całym podwórku , a jak jest zimno albo pada - babinka zaczęła mu zostawiać otwaete drzwi na strych.
Trzymam oczywiście rękę na pulsie. Babcia ma 90 lat.....
Małgosiu,
Jak czuje się Wigusia ?

Link to comment
Share on other sites

Postepy są, małe, ale jednak. Wczoraj nie chciała jesc obiadu, przyniosłam wiec jej mój -pokrojony pieczony kurczak, oraz łyżeczka kociego jedzenia z puszki. O, bardzo chetnie brała te kawałeczki z reki, oblizując moje palce. Więc tą sama ręką ją pogłaskałam po pyszczku, po pupinie, ogonku. Wzdryga sie nadal i cofa wgłąb budki, ale z kazdym kęsem było lepiej.
nie jest nadal odrobaczona - a powinnam ją wyciagnąc na siłę i na siłę wsypa zgnieciony proszek. Ale tak mi jej szkoda......
zobaczymy, jak zareaguje na młodą towarzyszkę - sunię Gabi.

Link to comment
Share on other sites

z poprzedniej mojej wypowiedzi wywaliło mnie...
Pamiętaj , że sunia NIGDY nie była szczepiona i jest nieodrobaczona. Nie wiem czy w zwiazku z tym ten maluszek może z nią przebywać ?
Spróbuj może podać jej tabletkę w kawałku np parówki. Ja o ile dobrze pamiętam 3-4y miesiace temu tak podałam jej na robaki. Nie mam tylko 100% pewności czy ją łyknęła.
Jeżeli możesz ją pogłaskać - jest to OGROMNY przełom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Sliczna psina. Malagos, Ty jesteś czarodziejka, wyprowadzisz maliznę na prostą :)[/QUOTE]


Kochana jesteś, ze tak wierzysz we mnie ... :oops:
Robie, co mogę i jestem optymistką.

Moje swinki morskie, te tymczasowe, pojechały właśnie do domku stałego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiga138']Małgosiu,
Napisałam powyżej, że mam pewne obawy co do kontaktu nieszczepinej Wigusi ze szczeniaczkiem....Wigusia z tego co wiem - nigdy nie była szczepiona ( NA NIC !)[/QUOTE]
Przeczytałam, nie przegapiłam. To co radzisz w zwiazku z tym, albo co źle robie wg Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Maleńka, która przyjeżdża jest zdrowa (nie wiem czy szczepiona, bo juz sie pogubiam ale zdrowa na pewno) Wiga tez zdrowa więc wg mnie nie powinno byc problemu.
Gdyby któras z dziewczyn byla "niepewna" to trzeba by bylo sie martwic. A tak wydaje mi się, że nie ma czym.
Może rzeczywiście taki kilkumiesieczny malutki (chodzi mi ogabaryty) dzieciak trochę Wige osmieli, zajmie, rozrusza. Ona sama niedawno jak pisalyscie miala szczenięta więc chyba nie powinno byc żadnych akcji z akceptacja ;)

Nie ma sie co denerwowac dziewczyny tylko zobaczyc jak bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...