Jump to content
Dogomania

2x CACIB Vilnius / LITWA 18-19. 12. 2010


Judit

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja się wybieram na tą wystawę do Wilna - mieszkam 30 km od Olsztyna. Chętnie bym się z kimś zabrała moim lub jego samochodem.
Mam jeszcze pytanie czy jedzie jako widz ktoś kto zajmuje się wystawianiem psa? Lub może ktoś kto wystawia w innej grupie i by wystawił moją sunie w Berneńczykach gr2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='panterka-23']I ja się wybieram na tą wystawę do Wilna - mieszkam 30 km od Olsztyna. Chętnie bym się z kimś zabrała moim lub jego samochodem.
Mam jeszcze pytanie czy jedzie jako widz ktoś kto zajmuje się wystawianiem psa? Lub może ktoś kto wystawia w innej grupie i by wystawił moją sunie w Berneńczykach gr2[/QUOTE]
ja znam osobę co Ci moze wystawić, będzie wtedy w Wilnie, zna się na wystawianiu, jeśli nadal aktualne to napisz mi pv na maila z podpisu.

Link to comment
Share on other sites

Szukam osoby , która chciałaby zmniejszyć koszty podróży o połowę :cool3:. Zależałby mi na wystawieniu swojego psa na trzech wystawach:klubowej IX grupy i 2xCACIB. Wyjazd musiałby być w czwartek, aby na piątek zdążyć. Preferowane miejsca w których mogłabym się dosiąść to: oczywiście Lębork, Gdynia, Gdańsk, Olsztyn, Suwałki, Białystok :lol:. Proszę o kontakt na PW. Jestem w stanie zarezerwować pokój (jesli ktoś chce to ze względów oszczędnościowych może być to pokój dwuosobowy, cena ok 120 lit za pokój/doba lub jednoosobowe ok 100 lit za osobę/doba).

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.zaliasisdvaras.lt"]www.zaliasisdvaras.lt[/URL] <[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]> nocleg za 10E ze śniadaniem
Nocowałam tam w 03 2010 trudno trafić Jest to typowy dom weselny nastawiony na imprezy masowe. Pokoje standart w stosunku do ceny ok ale polecam własną pościel śpiwór. Dobre miejsce dla dużych psów teren pod wilnem i można na polach psa wybiegać. Za psy niedoliczyli nam nic.śniadanie było super i kawka z dolewkami. pisałam do nich nie mają imprezy więc można się zapisywać.
Ja się jeszcze zastanawiam czy nie szukać czegoś bliżej starówki bo zima i 3 dni więc co tam na tych polach robić..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam dylemat nie wiem czy jechać do Wilna czy do Wels... obydwa na "W" :-P Tylko Austria zimą daje popalić... nie wiem jak Litwa - ma ktoś doświadczenie?

A może ktoś z okolic Częstochowy wybiera się do Wilna mogłabym zabrać też kogoś z Piotrkowa Trybunalskiego, Warszawy...
Proszę pisać na pw.

Link to comment
Share on other sites

A ja jadę i do Wels i do Wilna nie pierwszy raz o tej porze roku i nie zauważyłem żeby było tak strasznie :crazyeye: Wystawy dobrze zorganizowane,oczywiście można znależdż kraje gdzie konkurencja jest dużo mniejsza ale......Dużo zależy od rasy i szczęścia jaki wszędzie;)
Mam jeszcze miejsca na te wystawy jakby ktoś nie miał się jak na nie dostać:-(

Info:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Panbazyl właśnie wysłałem Ci na pocztę wstępny kalendarz wyjazdów na 2011
To jeszcze nie wszystko ale sprawdź co Ci pasuje;)[/QUOTE]

Ja też jeżeli jest to możliwe prosiłbym o ten kalendarz (e-mail: [email][email protected][/email])... chętnie bym się wybrał na jakąś wystawę w tak miłym towarzystwie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...