Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I dzisaj pojechał do domku nasz "przechowalniany weteran" - Maksio :) Na odjezdnym miał niespodziewane spotkanie z osą - użarła go w łapę. I już wiemy, że Maksio nie lubi kotów. Maksiulski bądź grzeczny i wiedz, że to TWÓJ DOMEK.
Nowe wystraszone szczeniorki - same Dziewczynki. Monika napisze jakie mają imiona .
I jutro dzwonimy do weta aby oglądnął Torresowe pysio.

Link to comment
Share on other sites

no ,nie jest tak różowo z tą adopcją Maksa.
Byłam tam dziś .
Boks nie jest przygotowany ,tak ,jak powinien być ,prowizorka. . Maks się podkopuje.
Siedzi na lańcuchu . ,nie wiem ,jak długo ,bo ogrodzenie nie powstanie raczej zbyt szybko.
akurat był na spacerze chyba .
nikt na razie nie mieszka w domu ,zostaje więc sam w nocy i jakiś czas w dzień .
to nie jest zbyt bezpieczne dla psa w tamtych oklicach .,raczej zwierzolubnych tu mało.
wg mnie nie powinni brać psa ,gdy nie ma jeszcze odpowiednich warunków ,np porządnego boksu ,czy ogrodzenia terenu.
z tego ,co Maria mowila wyglądało to ,że będxzie porządny ,mocny kojec.
wydaje mi się ,że nie przemyśleli tego ,tak jak powinni.
tragedia ....szczeka cały czas .. ... to są właśnie nieprzemyślane adopcje .....
jest też narażony na atak innych psów ,czy jakichś ludzi ,a tam takich nie brakuje .,znam okolicę .JAK MOŻNA ZOSTAWIAĆ PSA SAMEGO OD RAZU P O ADOPCJI , ON SZCZEKA ,NIE WIE CO SIE DZIEJE ,NIE MAM SŁÓW.
JUŻ JEST BŁOTKO W TYM PSEUDOKOJCU .

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

Maksa trzeba zabrac , jak Maria z nim i rozmawiała, ,nie dopytywala się ,trzebab yło sprawdzić ,czy ten kojec już jest porządny ,czy bedą mieszkać w tym domu już ...pis zostaje sam , jest w niebezpieczenstwie, tam nie lubia zwierząt ,znam te ulicę ...
jak tak będziem y wyadoptowywać psy ,to dziękuje ........

Link to comment
Share on other sites

na Lubańskiej . dzis ran o siedzial na łańcuchu jeszcze!!!!!!! ,
Straż Miejska i może m nie pocałować ....
skoro sam i nie widzą problemu w krzywdzie zwierzat .
na Policji zeznawałam jako swiadek w sprawie Dianki ,bo niktorzy sie bal i ,nieprawda ? .
więc możecie sobie wołać kogo chcecie, ja też mam kogo powiadamiać ,chcecie walki , o.k
nie pozwole na takie pseudoadopcje.

dzis Maks chodził luzem ale .to pseudoogrodzenie jest za słabe ,jak chce ucieknie , iwtedy nie daruje ,ajk wpadnie p od samochód np .
NIE tykajcie sie Torresa, będzie mial do m z ogrodem ,bez lańcucha .,bezpieczny .
na f.b też jest co nieco rozglośnione ,więc nie radzę podobnych adopcji robić ,
Smycze kupie sobie własne , . .. .. NIE SKOMENTUJĘ TEGO ZACHOWANIA - DODAM ,ZE BYŁO ZE SZKODĄ DLA PSA. I TO NIE TYLKO MOJE ZDANIE.

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani! Proszę mi tutaj nie grozić!!!!!! Już się Pani z tym wątkiem nie raz żegnała, więc proszę to zrobić raz a skutecznie!!!!
Proszę też nie straszyć i nie wydzwaniać przy mnie do - wg Pani Organizacji - dawać nam słuchawkę a potem ją wyrywać , aby do osoby po drugiej stronie powiedzieć cytat: "nie będziesz rozmawiać z tą wariatką" - to było o mnie.
Nie mamy odwagi powiedzieć z kim rozmawiamy?????? Boimy się podać numer telefonu?????? Proszę powiedzieć, tej Pani, że bardzo chętnie z Nią porozmawiam i nie tylko ja, bardzo chętnie się spotkam i porozmawiam - tylko nie wiem z kim. Jeśli ta Pani to czyta, to mój nr jest w pierwszym poście.
O tym czyja obecność i co jest dobre a co złe dla psów - mamy zgoła odmienne zdanie. Więc proszę mi zostawić soboty i środy. pani ma do dyspozycji poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek.

Link to comment
Share on other sites

nikt n ie bedzie chodził oddzielne do psów , , , w każdy inny dzień , choćby chciał .
mogę dawać słuchawkę i odbierać ,tak jak pan i mi odebrała smycze .-swoje ,nie ma problemu kupię sobie swoje - bez laski -dziecinada. To było niezgodne z przepisami wszelkimi i pies mógł uciec. ale to sie wyjaśni także .
jak sie do mnie wrzeszczy zamknij ryj to nie widzę powodu aby mówić 'wariatka' ., a pan ido mnie debil dziś .
żegnam . żeby rozmawiac to trzeba wiedziec o czym . i po co .ja nie odebralam smyczy -do głowy by mi to nie przyszło nawet. Torres idzie do domu z mojego ogloszenia do dobrego domu . nie na łańcuch ,czy do pseudokojca. . ...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się mnie kopie dosłownie w tego słowa znaczeniu - KOPIE i jeśli się do mnie mówi spier......
Ma pani odwagę podać ten nr telefonu, czy tylko jest pani odważna w obsmarowywaniu na innych wątkach poza plecami i w obsmarowywaniu innych do kogoś obcego przez telefon.....???????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...